نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• شمال شرق

Game Over

آخرین عکس دیده شده از ویرانه های واندر شمال شرق

اینو هرگز فراموش نکنید جای که Arash10 باش واندرتون نمیتونه انبار داشته باش

با تشکر ویژه از پارسا امید ممد نوب هومن و حسین تی ان تی

یه نکته در باره همر های که به Holy خورد هدف کشتن دفاع Holy در اکانت خودش بود که تو اکانت پاپ بالا بخوره

تشکر از همی بچه های که همر دادن

نکته تاسف بار برای شمال شرق اینه که حتی دف هم نمیتونه تو واندر نگه داره

پ.ن واندر شمال شرق دست MaRaDoNa چکار میکنه :/;)

• طوری نکنید که طوری شود که فکر کنند طوری شده!

با سلام

دیشب پلن یا زهرا با موفقیت انجام شد و واندر ان ای با خاک یکسان شد و دیگر واندرشون توسط ان دبل چیف شد.

دلاوران خط شکن اس دبل به دیوار ان ای حجوم بردن و نزدیک ۴ میل دف به فنا رفت مخصوصا دف موبایل اکانت HoLy اسم پلن یا زهرا بود چون هرجا میزدیم دیوار بودیم با اون همه دف با اینکه قبل از اتک ریل ها تارگت لو رفت ولی چون پلن چیز دیگه ای بود حجوم بردیم.

خوشم میاد تمام انبارشون خورد یه واندرشون چیف شد بازم راضی هستن دوستان

مرسی از بچهایی که همر دادن مهدی لوسیفر، رضا خان، سجاد Guns and Roses ، میلاد ولفلند و دوست عزیزمون Mr Vey چون با اینکه گفتم پلن صد درصدی دیوار داریم میریم بدون وقفه همر ها رو اهدا کردن

پ ن: آقای که زنگ زدی فحش مادر دادی... بنده هنوز به اون درجه از بی هویتی نرسیدم که به ناموس کسی فحش بدم باشد تا رستگار شوی.

• خب اول از همه تبریک میگم به هر سه تا ساید رو به رو پلن خوبی بود و خداروشکر که راضی هستین از عملکردتون

دوم باید از بچه های خودمون تشکر کنم چون دیروز نزدیک 30میل دفو جابه جا کردن دم همشون گرم

سوم باید خسته نباشید بگم به بهنام و اکانت هولی که بی شک بهترین و تاثیرگزارترین اکانت بازی هست میدونم خیلی فشار گذاشته رو سه ساید رو به رو

چهارم فکر کنم برای بار اول تو تراوین همری با دفاع خفت میشه

پ.ن:قدیما پلن میزدن همر بپرونن با همراشون الان اهدافو عوض کردن همر میزنن که دفاع مارو بپرونن (خداروشکر)

پ.ن:شما با همر بزنید دفاع مارو بپرونید ما با دفاع میزنیم همر شمارو خفت میکنیم :D(تفاوت)

پ.ن:کیارش میگه هنوز منتظر فیش هست

پ.ن:امیدوارم شرایط بازی برای همه یکسان باشه کد تقلب نزنید بردن با کد تقلبو همه بلدن مرد باشید :D

• اول از همه یه خسته نباشید به همه بچه های ساید به خصوص بهنام , سپهر , حسام , mamadz , حامد , علی مهری , دانیال , حمید و همه دوستان که این حجم از دفاع که بعضی ها به چشم ندیدن تا حالا جا به جا کردن .

من فکر میکنم مشکل بیشتر این بود به دلیل از دست دادن مرتاض یونیک گندم نداشتین بدین به همرهاتون زدین به ما( البته شنیدم جدیدا رمز میزنین :) )

یکی از موفق ترین پلنر های عصر معاصر آقا پارساست که همیشه در کشتن دف موفق عمل کرده :دی

قرار بود فیش بزاری فروم آقای متشخص.

آرش تون که تا الان جرعت ابراز وجود نداشت حالا 4 تا انبار زدین آرش آرش میکنین ؟ :دی روز 90 بازی میاد میگه منم هستم , نکشیمون خطرناک :دی

مگه اینکه زیر سایه پارسا و امید بیای بگی ما هم هستیم . و گرنه زعوس که ماله تک به تک نیست . از اول سرور 100 تا پلن اومدین یکیش رد نشد :))

پ.ن: SHAL WE BEGUN???? وقتی انگلیسی بلد نیستیم پارسی را پاس بداریم , حالا بگذریم اون بنده خدا هادی فارسی هم بلد نیست :دی

• قرار بود فیش بزاری فروم آقای متشخص.

همون شب قرار بود بزارم که ادمین گفت نمیشه آقای فحاش ولی از همون طریقی که به دست من رسیده به دست شما هم خواهد رسید.

والا با این دفاعی که از مولتیاتون بالا اومده منطقی ترین پلن همینه معلومه که راضی هستین ایشالا خدا راضی باشه^^

من فکر میکنم مشکل بیشتر این بود به دلیل از دست دادن مرتاض یونیک گندم نداشتین بدین به همرهاتون زدین به ما( البته شنیدم جدیدن رمز میزنین :) )

طبیعطا یکی از دلایل خوردن این همرا همین بوده ایشالا باقیشم میزنیم خیالمون راحت شه ماکزیمم دفی که میشد با اون مرتاض گندم بدین ۴-۵ میل بود که کشتیم اما خداروشکر ما رمز میزنیم ظربدر دایره L2 L1 :D

پ ن: وقتی با اصطلاحات انگلیسی آشنا نیستیم همون پارسی را پاس بداریم سنگین تریم :D
    Shall we Begun? is a quote from book "Devil Once Begun" by Roberta Basham originally published in June 2011

Begun” is a past participle, which means it is used in the present perfect tense. This allows us to talk about something which started in the past, but which continues into the present

• من یه سوال واسم پیش امده گفتم از یو هم بپرسم

عزیزم تا حالا تو این چند سال تونستین فقط یک بار از همرهای لیدرهای زئوس رد شین؟

زئوس چند بار همر های شما اعم از لیدر توتال مسول تدرکاتتانو صفر کرده

تو سرورهای که زئوس کامل پلی داده واندر شماها اخر بازی به 10 رسیده؟

عزیزم کل کل درسته باید بکنید ولی دیگه بابا شما روی سنگ پای قزوین هم سفید کردن فقط تو کارمندتون یه دونه صفر کردن همرهای زئوس هم بود مگفتم اوکی حدقل یک بار رد شدن :D

زئوس همون تیمی که سرور 2 راند سه اسپید تک به سه با اختلاف صد کرد حتی واندرو استپ داد شاید شما ها به ده برسیند

پ.ن تورج یادته سرور سه اسپید زنگ میزدی به آرش میگفتی جون بابات انبار های واندر مارو نزن من تازه شدم لیدر شرفمو نبر یادت اکانت های ما بن شد زبون دروردی الان زدیم که بفهمی و یاد بگیری وقتی حرفی میزنی فرداش زیرش نزنی ..فقط این وسط ارمین هم به اتش تو سوخت

اصالت خریدنی نیست

شیر شیر است گرچه پیر باشد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _LEO_ ().

• با سلام و وقت بخیر خدمت تمام عزیزان

پست های عزیزان را خوندم لازم دونستم چند نکته را بیان کنم

در ابتدا تبریک به ساید ne که واقعا تا الان گل کاشته و به خوبی مقابل 3 ساید بازی کرده و این حجم از فشار را تونسته بزاره رو 3 ساید ک لیدر ب اصطلاح با سابقشون روز 90 بازی میاد تازه اعلام خوشحالی میکنه و اینجوری پست میزاره جا داره بگم از اول بازی تا الان با وجود پلن های بسیار از سوی 3 ساید فکر میکنم این دومین پلن موفق اونها بوده

( البته به گفته اونها چون من اصلا این پلنها را موفقیت آمیز نمیدونم اونم ب مرور میفهمین چرا:) )

با وجود همرهای بسیار موجود در 3 ساید اگر واقعا تیم کار بلدی مقابل تک ساید ne بازی میکرد خیلی پیش تر از این ها میتونست کلا بازی را تموم کنه ولی خب متاسفانه عزیزان فقط لب و دهنشون خوب کار میکنه ب جا مغزشون

ی چیز خیلی خیلی عادی بود تخریب انبارهای واندر ne با اون حجم از همرهایی ک بلند شدند

( شاید در آینده بیشتر ب درد میخوردند البته از دید من:) )

ی موضوع دیگه اینکه هادی جان فعلا من از ساید nw چیز خاصی ندیدم اگر هم پلنی بوده توسط 2 ساید sw و se بوده متاسفانه زحمت های این 2 ساید رفته زیر سایه اسم شما و دلیلی واسه حرف زدن از طرف شما نمیبینم

تنها هنرت لانچ روی واندر بی دفاع بوده^^

مگه نه ما از nw به جز کتیبه دادن به راحتی چیزی ندیدیم^^^^

بیاید با پست های خود باورهای غلط در دل پلیرهای سایدمان ایجاد نکنیم به فکر و اندیشه دیگران احترام بگذاریم چرا ک حقیقت هیچگاه پشت ابر پنهان نخواهد ماند

در اخر هم تبریک میگم به عزیزانی ک پلن رفتند و وقت گذاشتند برای اون خدایی نکرده نمیخوام کار اون ها هم بی ارزش بشه باعث جذاب شدن بازی شدند دمشون گرم^^^^

1>3

• سلام به همه دوستان

من با توجه به لینک هایی که دیشب دیدم و پست هایی که الان اینجا میبینم فکر میکنم پلن رفتن اهدافش عوض شده:d

3به1 هستن داوری هم از اول بازی به نفعشون بوده بعد توو پلنشون حدود 20تا همر میزنن دستاورد پلن میشه چیف واندر فیک و کشتن 3میل سرباز پیاده اکانت هولی و زدن انبارهای واندر اصلی که 10 روز مونده به آزادسازی نقشه ها

حالا چرا همرایی که میتونست واندرزن باشه توو این پلن تیدیل شدن به جنگی دو دلیل میتون داشته باشه یا کاتا رم هاشون توسط ne خفت شدن ناقص شدن یا سبک بازی پلیرشون این بوده الویت جای کاتا رم پیاده سواره شارژ بشه

یعنی اکانت هولی برای 3ساید مقابل اینقدر دست نیافتنیه که با کشتن 3میل از سرباز پیاده هاش اینقدر خوشحالید؟ چون توو لینک هایی که من دیدم بعد از 2رمر اولی بقیه همرها بدون کاتا بود

یا واندر فیک و چیف کنید اسمشو بذارید فلسطین بعد بیایید اینجا پست بذارید گیم اور :)))

به شخصه سرورهای زیادی 3به1 دیدم اینجا واقعا ne خیلی قویه یا اون 3ساید خیلی ضعیفن

• دوستان چقدر خوب از 6 تا همر زیبای اس ای برای خودشون اعتبار جمع میکنن

این گیم آور تو نباس بگی که هنرت چیف واندر فیک بود.

تبریک به اس ای بابت همر های خوبشون انصافا لذت بردیم فقط امیدوارم بازیچه پشت پرده اس دبل و ان دبل نشده باشن سرشون بی کلاه نمونه آخر کار چون میبینم ناجور دارن اهداف و میبرن جولو همه تلفات هم با خودشونه فقط ظاهرا.

سیاست زیبای اس دبل برای پروندن ان ویل های اکانت هولی خوب بود...ظاهرا با برنامه دارین میرین جولو....:)

ایشالله که این سرور اونجور بشه که بخواین فقط خوب......

تشکر از تمام پلیرهای ان ای بابت جابه جایی دف خصوصا اکانت هولی و اکانت تئودور گارد

• اصالت خریدنی نیست

الحق که حرف قشنگی زدی اصالت خریدنی نیست به دست اوردنی هست.

کجا به دستش اوردی که ما ندیدیم؟

من چند صفحه قبل هم بهت گفتم

خوب داشتی صحبت میکردی از ترست بوده کسکمممممم

وگرنه تو کسی نیستی اینجا حرفی بزنی . چند پست قبلتر از اینو نگاه کن.

انچنان که شما میگویید نیست.

دندانهایمان مشکلی ندارد از خانواده دندانپزشک داریم و در جست و جوی فضول دیوارها را میدریممم.

هادی بیشتر از این ابرو خودتو نبر جمع و جور کن خودتو .

از واندر لول ده حرف نزن جلو یک ساید پر محتوا مثل ان ای سرور دو ایکس (ان دبل حساب نمیشه)

لول واندر پومز تا چه حدی رفت؟

صد نشد حذف شد ولی شرفش به اون واندری که تو صد کردی هزار برابر بود.

حالا یه اهنگ واست میخونم تو هم باهاش پلی بک بده.

از ناصر رزازی .

خوم کرمانشاهیممم فارسی نیزانممممم.

و زوان کوردی قزات له گیانم

گول ونوشی باخ خانمیییی

شو چرای دیوا خانمی

تکرار کن یادت نره.

کرمانشانی گم وتور گریامه.

و زولف خاون ئه سیر کریامه.

هادی نکن با خودت.

اگه قضیه به رد شدنه.

تو بیا و مرد باش‌.

تو بیا رو هر کدوم از اکانت هایی که دوست داری و رد بشو .

حالا رد شدنم فاکتور میگیریم فقط لینک بگیر‌

بشین به گوشه اهنگی که گفتم رو پلی بده گوش بکن قضات له گیانم

• سلام خسته نباشید به ۴ ساید و همینطور تبریک میگم پلن زیبای ۳ ساید و تبریک میگم به دفاع خوب ساید ne هر چند انتظار من بیشتر بود از این پلن که بازم خوب بود و در نهایت برسیم به خودکشی این دوست عزیزمون بخاطر جنگ آموز ... در تصویر زیر مشاهده خواهید کرد

و در ادامه...

در مورد اون رمر خفت شده هم بگم بخاطر مشکلات شخصی خودم خفت شد وگرنه هیج وقت نمیتونستید خفت کنید پ ن پ زیاد خوشحال نباشید هر عملی ،عکس العملی داره ...

امیدوارم که سرور جذاب تر بشه پلن های ne رو هم ببینیم 8)8)

• سلام دوستان

بالاخره سه ساید یه تکونی به خودشون دادن و یه حرکتی زدن

تبریک به مهاجمین و مدافعین

خسته نباشید به دفکورد شمال شرق سپهر که واقعا ترکوند

یه تحلیل ریزی بکنیم اتک هارو

ساید اس دبلیو با توجه به اینکه مرتاض یونیکش رو از دست داد و یکی از واندر زن های خوبشو از دست داد تحت فشار پلیراش بود برا همین نقش پرنگی تو این حملات داشت به گفته ی لانچرش هم هدف دیوار بود

ساید ان دبیلو یه واندر بدون دفاع رو چیف کرد و رو اون مانور میده ، یکی دوتا توله همر هم در اختیار پلن گذاشت تا اونم سهیم باشه

ساید اس ای هم حضور قدرتمندی تو این پلن داشت

دستاورد های این پلن برای متای سه گانه : چیف واندر دوم ne ، کشتن دفاع ،زدن انبار های واندر اول ne

دستاورد های شمال شرق :دیوار کردن تعداد قابل توجهی توله همر که میشد استفاده بهتری ازشون بشه

نکته جهت هشدار به ساید های جنوبی

اینکه پلن میرید یا نمیرید به خودتون و سایدتون مربوطه ما هم نمیگیم پلن نرید فقط یه نکته رو یادتون باشه شما متای سه گانه هستید

از پتانسیل سایدتون برای متای سه گانه به یک میزان خرج کنید و از طرف های دیگه انتظار مشارکت داشته باشید

سرور دو ایکس ir زئوس شمال شرق رو انداخت جلو همه کاری کرد اخر سرور به معنی واقعی مستعمره شده بود

پ.ن: سپهر دهنت سرویس اخه با کاهن ؟

پ.ن: فیش واریزی مسئله این است

• من قصدم بی احترامی نبود اگه بهت برخورد عیبی نداره

پنجره نقل و انتقالات کی بسته میشه ؟؟؟؟

بحث پول نیست بحث حزب باد بودن شماست

من نگفتم بد بازی میکنید گفتم برای خودتون باززی کنید شما دستمایه ساید های دیگه شدید

شما قرار بود ساید 5 باشید اما ما تا اینجای کار هیچی ساید 5 از شما ندیدیم بلکه حرف های خودتون هم زیر سوال بردین

شما قصدت بی احترامی نبوده ؟همین الانشم داری بی احترامی میکنی . کارت اصلا در حد یه پلیر حرفه ای نیست نمیشه که تو هر سرور فقط برای خودت دشمن جمع کنی دوست هم نیازه داداش من

اما در مورد بازیچه شدن به دست ساید های دیگه اونوقت که متای سه به یک نبود کلاهبرداران با شمال شرق تو فروم مشکل داشتن بعد از متا هم میگن دشمن دشمنم دوست منه . Nw و se هم باید توسط کلاهبرداران میخورد که تا قبل متا سه ساید بیشتر از شما هم خوردن منتها اونا اهل گریه زاری تو فروم نبودن . امید دف کرد کلاهبرداران رو nw هم سکوت کرد . بعد متا مشکلی نمیبینم من ،که کلاهبرداران بخواد با ساید های دیگه متحد بشه . اول بازی یه تصمیمی گرفته شد حالا تصمیم عوض شده مشکلی داره ایا از نظر شما . تا دیروز میخواست همه رو بزنه امروز قفل زده رو شما . باید اجازه بگیرن از شما

پ.ن : با توجه به هزینه ای که شما کردید اصلا نباید نگران کلاهبرداران باشید هزینه یک اکانت متوسط شما برابر با کل اتحاد کلاهبرداران هست . مگر اینکه از تجر بشون بترسید که حق هم دارید

پ.ن : فقط برای عکس نیمچه همر کاپیتان که دوتا انبار بزرگ غذا رو صفر کرد جا نبود .

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام.

دیروز شاهد پلن خوبی از متای ۳ ساید بودیم که خوب اهداف پلنو دوستان توضیح دادن و نیاز به توضیح مجدد نیست. به هر حال ما به اهدافی که داشتیم رسیدیم و از این بابت راضی هستیم.

یه خسته نباشید میگم به بچه هایی که تو این پلن کمک ما بودن‌.

امید ارش پارسا هادی ممد نوب و حسین تی ان تی‌. دم همتون گرم.

ولی چیزی که خیلی برام جالبه دلسوزی بیش از حد بچه های ان ای برای ساید جنوب شرقه. ببینید دوستان عزیز مطمئنا لیدرهای اس ای انقدر با تجربه هستن که نیاز به دلسوزی کسی ندارن و سیاست بازیو از خیلی از شما عزیزان بهتر‌ بلدن. ما خودمون بلدیم تشخیص بدیم که چی برای ما خوبه و چی بد.

دوما اینکه دوستان خیلی خوبی تو ۲ ساید دیگه پیدا کردیم‌که دوستیمون حتی به خارح از بازی کشیده شده و واقعا برای ما هیچ فرقی بین ۳ ساید نیست.

اینو قبلا هم خدمت لیدرتون سامان عزیز گفتم الان هم میگم هیج فرقی برای ما نداره واندر تو خاک کدوم یک از ۳ ساید ۱۰۰ شه چون هیچ فرقی بین این ۳ ساید وجود نداره.

شما هم بجای اینکه نگران ما باشید نگران لیدرتون باشید که رنک همرش براش از واندرتون هم مهم تره. ;)

فقط برای عکس نیمچه همر کاپیتان که دوتا انبار بزرگ غذا رو صفر کرد جا نبود .

سلام سجاد جان.

بخاطر تعداد همرا همر شما رو ناخواسته تو گذاشته نشد و بنده عذر‌خواهی میکنم.

خسته نباشید به بچه ها اکانت کاپیتان بابت زحمتاشون علی الخصوص علی عزیز یه تو این یک ماه گذشته تک و تنها زحمت کشیده.

پ.ن: پارسا عجب شیتی نوشتی به به :D

پ.ن: چیفرتون به دف خودتون بخوره چه حسی داره؟

پ.ن: عزیزم کجااااییی دقیقا کجاااااااییی

• تبریک به اس ای بابت همر های خوبشون انصافا لذت بردیم فقط امیدوارم بازیچه پشت پرده اس دبل و ان دبل نشده باشن سرشون بی کلاه نمونه آخر کار چون میبینم ناجور دارن اهداف و میبرن جولو همه تلفات هم با خودشونه فقط ظاهرا.

سلام و خسته نباشید به 4 تیم ، توی سرور نیستم ولی فروم رو دنبال میکنم تا لینکی ببینم

آقا یه چیزی رو محترمانه میگم بد برداشت نکنین که باز بشه کل کل و اسپم الکی
    شمایی که انقد هوشمندانه نگران وضعیت اس ای هستی

موقعی که جنگ کوچیک اس ای رو زدین ، میومدین نگرانیتونو نسبت به اس ای نشون میدادین ، نه الان بعد از خوردن انبارای واندر!

یا مثلا اومدین گفتین لیدرتون بیاد معذرت خواهی کنه که واندر اس ای رو بذاریم دست خودش باشه ! (منظورم شما نیستی) و صد ها مورد دیگه .....

خب طبیعیه که اس ای هدفش زدن ان ای باشه و زدن هم تلفات زیاد تری داره توی این سایت ،
    صلاح ساید خویش، خسروان دانند

اون جریانا به اندازه کافی دربارش بحث و کل کل الکی شده فقط خواستم این نکته رو بگم به کسینمیرسه واسه اس ای دل بسوزونه، با توجه شرایطش که چوب مردونگی امید رو خورد زمان کتیبه ها ، پلنش و هدفش مشخص شدست

- دم بچه های اس ای گرم واسه همراشون ، پلن هم هدفش مشخص بوده ، و موفقیت آمیز بوده به مقدار زیادی (با توجه به پست شما که گفتی اهداف رو ناجور دارن میبرن جلو) ! باقیه بحثا و اسپم و کل کل های بچگانه دوستان رو نمیدونم واسه چیه اصلا !

از پتانسیل سایدتون برای متای سه گانه به یک میزان خرج کنید و از طرف های دیگه انتظار مشارکت داشته باشید

سرور دو ایکس ir زئوس شمال شرق رو انداخت جلو همه کاری کرد اخر سرور به معنی واقعی مستعمره شده بود

این نقل قول خیلی حرفه ای تره

دقیقا همینطوره و nw خیلی شیک از ne سواستفاده کرد! و باید حواسشون به این قضیه باشه حتما با توجه به سابقشون!
    یکم زمان بگذره این مورد خودشو نشون میده و توی پلن ها و اتفاقای آینده سرور مشخص میشه مگه اینکه دیگه دل رو زده باشن به دریا همگی که بازم اینم تصمیم خودشونه و قابل احترام

مثلا

اکثر همر ها واسه جنوب شرق بوده، و یه نفر اومده گفته سروری که توش ARASH10 هست شما انبار ندارید ! تهشم یه تشکر ریز کرده از کسایی که همر ساختن و تحویل دادن !

به کجا چنین شتابااان ؟
    تتلو میگه : جیب خالی پز عالی ، بوق بوق ناشتا قپی پرتغالی :دی( به علت قوانین فروم تغییر دادم شعرو :)

پ.ن : در کل لذت بردیم و خسته نباشید به همه مهاجمین واسه همرای قشنگشون و سپهر که نقش سیدجلال رو داره :دی
    شاد باشید
    یا الکس

• سلامی به بلندای دیوار ان ای :))

دومین کتیبه احمق از ساید شمال شرق برداشته شد. تقدیر این سرور براتون 3 رو مقدر کرده دیگه.

دهی ک کتیبه ازش بلند شده 30دقیقه قبل پلن چیف شد و تشکر از امید عزیز بابت ارسال منابع و خسته نباشید به خودمو هومن و ممد نوب که 24 ساعت نخوابیدن

• این همون کتیبه بود که سبز امد :)

همین بستونه <3 <3

ای واااای این همونه؟

بازم شما برد کردید که...احیانا رمز میزنید هیچ وقت باخت نمیدید؟

بیا یه قراری بذاریم

تو سبز بیار من زرد ببرم اینجوری جفتمون برنده ایم باشه؟

پ.ن:زبونم لال بدون کتیبه که شارژ نزدی همراتو که؟

• سلامی به بلندای دیوار ان ای

دومین کتیبه احمق از ساید شمال شرق برداشته شد.

حلالتون..

کتیبه ای که بخواد با دیوار سطح ۸ بره از ساید الان نمیرفت یه جای دیگه میرفت...

پ.ن ۱: کاش اندازه "تز" دادنمون "عمل" هم داشتیم..

پ.ن ۲: مخاطب پ.ن ۱ فقط یکی دو نفر نیستن..

آنتی اسپم:

s664834_.png