نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• کپ نو مبارک استاد خدا رو شکر خوب کپ چنج می کنین

به ارتش تک نفرتون سلام برسون

پ ن پ : الان میزنی viva NE

• حالا نتونستید از بین 19 تا تارگت فیک تارگت اصلی رو تشخیص بدید و فکر کردید تارگت اصلی لیدوکایینه عیبی نداره عموجان.

این دوستمون هم هرچی دف روی مولتی هاش داشت به همراه کپ حداقل 18 اش پرید بنده خدا.

اینجور که معلومه هر کپ و نان کپی با چندتا فیک توی ساید شمال شرق آسیب پذیر میشه.

ایشالا دفعه بعد با کاتا خدمت میرسیم که کپ های بیچاره تون آسایش داشته باشن از دست شما.

• سلام دوستان

یه کپ با یه پوش توی نصف روز بالا میاد

همرایی که دیوار شده چند روزه ریکاوری میشه ؟؟؟؟

دوست عزیزی که میگی 600 ک دف کردی خدمتت عارضم که 400 ک دف برا پلن دیشب بود

الان چند تا همر جنگی دیوار شده (کار همر جنگی دیوار شدنه طبیعیه ) تا باشه از این دیوارا عشق کنیم

یدونه کپ هم پریده

به همراه یه سبد موز که اتک اخر با خودش برده

طبیعتا کلاهبردارا پیروز این اتک بودن تبریک به همشون

موزا نوش جونتون

یاعلی

• به نظرم چنج کپ تو این سرور از همه کار راحت تره!حالا شاید ضرر بزنه مقداری اما نه برای پلیری که ۵۰۰-۶۰۰ میل رید داره تو هفته!! شما خودت رو هیچ وقت با پلیرای شمال شرق مقایسه نکن!

حالا چرا!؟ چون طرف اصلا کپ دهکده خودش براش مهم نیست چون غارتش بالاس..!

میگی نه :دی ایناها این کپ اکانت تروریست قبل اتک هست

teroor.jpg

الانم بعد چنج شدن شده سطح ۱۰ و مقدار خسارت وارد شده...

Screenshot_2020-04-13_Travian_tx25.png

و اینم مقدار خسارت که ۱ روزه با گلد میشه همون قبلی :دی

۱۱ میل خسارت زده شده که غارت نصف روز این اکانت هست :دی شایدم کمتر!

۷۵۴۰۰۰ . ۱۵ =

۱۱/۳۱۰/۰۰۰

Screenshot_2020-04-13_.png

• خیلی داره جذاب میشه فروم من موندم شمال شرق با این همه دف و همر و مولتی چرا چنج کپ میکنه اینا که خیلی اینجا میگفتن

هندل دف مشکل !

اگر کسی متحد بشه میزنیم خودمون گلابی میشیم ؟

ما 3به1 میترکونیم!

ما 6 به 2 میزنیم! این 6 از کجا در اومد نمیدونم؟

لیدرای ما سطح بین المملی هستن!

اون یکی هم رد داده بود فکر کرده بود اینجا شبکه خبره اومده بود حماسی میخوند!

الانم حرف از هزین هست ؟

اما قشنگترین جای این بازی میدونی کجاست از الان به بعده ............توضیحات در ادامه

از اون مدال های کهنه سرباز تراوین اکثر قدیمی ها دارن اونم 3تاشو خواستی کد بدم مجوز یادگیری سر کلاسها بشه یاد بگیرید چنج کپ نکنید هم دف بره هم کپ بعدم حرف از هزینه وکلی ادعا کنید

مرسی از همه بازی کنان قدیم که فروم رو سر حال آوردن رقبت کنیم بیایم ببینیم

• مطمعنی با این روش که دارن میرن جلو اون 50تا کپ بمونه طرف کپ خودشو نتونسته نگه داره میخواد کپ مولتی نگه داره !!!!!;)

خنده جمع !! الان همه کف زمینن:D^^

• پ ن پ : الان میزنی viva ne

پ ن پ : الان میزنی viva NE

با سلام

من تو این جریان دخالت نمیکنم اما دو تا پست از آقا اشکان عزیز دیدم که خواستم معنی این رو بدونم؟!

منظورتون پَ نَ پَ معروف که در جک ها هست آیا؟ یا شاید احیانا میخواستید پینوشت به پستتون بزنید !!!!

پی‌نوشت چیست؟؟!!

پی‌نوشت (اختصاری پ. ن) نوشته‌ای است که پس از پیکرهٔ اصلی یک نامه یا نوشتار به آن افزوده می‌گردد. پی‌نوشت می‌تواند یک جمله، یا پاراگراف یا متنی مستقل باشد.

پ.ن: بزودی با تحلیلی از چرخش کتیبه ها در 4 ربع در خدمت دوستان خواهیم بود
    8)

شب و روزگار خوش;)

• مطمعنی با این روش که دارن میرن جلو اون 50تا کپ بمونه طرف کپ خودشو نتونسته نگه داره میخواد کپ مولتی نگه داره !!!!!;)

اقای عزیز شما ک‌ این سرور نیستین لطفا در مسایل سرور دخالت نکنید مچکرم بشین رفرش کن ببین بچه ها چی میگن دستمال‌‌ نکش

مطمعنی با این روش که دارن میرن جلو اون 50تا کپ بمونه طرف کپ خودشو نتونسته نگه داره میخواد کپ مولتی نگه داره !!!

دم بهنام عزیز گرم تکی امشبو وایستاد خسته نباشید میگم به خودشو بچه ها عارض خدمتم چنج کپ کردن اینجا راحته ارمین عزیز توضیح داد شما بیا موزتو بگیر

مهدی امورتال همرت قشنگ بود علیرضا عزیزم خسته نباشی ولی رفتی دیوار

دم بچه هامون گرم

• این عادت بچه های شمال شرق چیز جالبیه

شما فقط کافیه یه پلن فیک و یه دمپایی که موج اول میخوره فدا کنی تا کپ طرف با دستان خودش با خاک یکسان شه.

اون بنده خدا هم که بخاطر پلن دیشب چنج کپ کرد هم لابد سود کرده.

ما که سوراخ دعا رو پیدا کردیم.

کافیه 10 تا فیک بزاریم کلا دف های شناور شما محو میشه. کاری که جنوب شرقم دیشب نشون داد حتی با 6 تا فیک میشه کرد.

• سلام

سجاد جان تو کل ne با شما و امین ارمین و امین ناجی yaghi

حال میکنم

و به شخص دوست دارم

اما اونی که باید بدونه معنی این چیه فهمید برادر

• سهند جان شما هنوزم اعصاب نداری داداش

فکر می کردم بعد این همه مدت اعصابت اوکی شده :دی

ریلکس برادر بزار دیگران هه نظر بدن

دوست دارم با این که ساید رقیبی

👍

• به به ببین کی اینجاست جناب سهند خخخخ

والا شما بیاموز واست خوبه تو هر سروری بودی باختی از سرورهای که وردست مازیار 3دات بازی میکردی تا حالا که شدی .....;)

فروم حالش به همین میتونی بخون ظرفیت نداری ردشو ....:*

چنج کپ هزینه نداره واسه اکانت اصلی چون ریدش زیاد اما آیا مولتی هم هزینه نداره و با پوش و گلد بی نهایت میاد بالا استاد این نکته رو توضیح بدید

• سلام به همه دوستان .

اول از همه تشکر میکنم از بچه های تیمم بابت اینکه به بنده حقیر اعتماد کردن و همرهاشون رو در اختیار من گذاشتن .

دوم از همه تشکر میکنم از آرمین جان و تیمش بابت اینکه تونستن ۵۰ درصد از نیروهایی که روشون لانچ شده بود رو دیوار کنن . در اصل نیروهای جلوزنی که زده شده بود برای اینکه چیفرها آسیب نبینن که ندیده بودن .

یکی از دلایلی که ما مخالف مولتی بازی هستیم همین جریانات هست که میان و میگن یه کپ که چیزی نیست با ۵۰ تا کپ مولتیش پوش میکنه و کپش رو دوباره میکشه بالا .

خب با این حساب ما یه نتیجه میگیریم که از این به بعد قبل از اینکه بخوام کسی رو بزنیم اول اون ۵۰ تا کپش رو بزنیم که نتونه دیگه ازش استفاده کنه .

پ. ن : کپ نو مبارک داداش ولی یه موز کم بود برای شیرینیش

پ.ن : همینقدر که یه تیم بدون مولتی با یه پلن دفتون رو جوری پخش کرد که تونستین فقط ۴ تا لنگ دمپایی ( ببخشید نسبت به همرهای مولتی بازها لنگ جوراب پاره ) رو دف کنین و ۳ تا از لنگ جوراب های سوراخ هم برگشتن خیلی خوب بود . چون تعداد مولتی های اکانت تروریست از کل اتحاد ما بیشتره

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• یا نمیدونی یا نمیخوایی بدونی

شما دور اکانت مارادونا و یا چکمه تیم رو برای مثال نگاه کن میتونی ان تا اکانت مولتی ببینی طبیعتا ما هم رصد میکنیم این دوستان و بقیه هم سایدی هاشونو

قرار به مولتی زنی باشه ما هم بلدیم برای ما قفل نیست این حرکت

یدونه اک بزن یدونه هم شما موز بردار

اگه بازی نمیکنی بشین تحلیل هارو بخون لذت ببر

• یا نمیدونی یا نمیخوایی بدونی

شما دور اکانت مارادونا و یا چکمه تیم رو برای مثال نگاه کن میتونی ان تا اکانت مولتی ببینی طبیعتا ما هم رصد میکنیم این دوستان و بقیه هم سایدی هاشونو

قرار به مولتی زنی باشه ما هم بلدیم برای ما قفل نیست این حرکت

یدونه اک بزن یدونه هم شما موز بردار

والا تو دهات ما جای موز خیار چنبر میدن حالا شما میخوایی مشکل نداره عزیزم

ببین مولتی زنی راه بیوفته شما ضرر میکنی میدونی چرا ؟

مثلا : اکانت هایی که الان توی شمالشرق هر کدوم 5تا همر دارن و بقول دوستمون 50تا مولتی اگر نصف مولتی هاش از کار بیوفته چه اتفاقی میوفته ؟

الان 3به1 هست درسته به نذرت 3 ساید زرر میکنن یا ساید شمال شرق گرفتی یا توضیح بدم برات!

مثلا کلاه بردارها مولتی ندارن یا اگر دارن دفساز که مهم نیست چون بیشتر سبکشون جنگی اگر شروع کنن اون وقت شما کجارو میخوایی بزنی حالا هی بیا موز بده خیار ببر در اصل باید بگردی دنبال پرتقال فروش

این یک نمونه از کارهایی که میتونن بکنن میخوایی باز کنیم با هم همشو

پ.ن : فروم رو به سمت که میخواید فرار کنید نکشید چالش جدید;)

• خیلی بیکاری کتاب بخون فیلم ببین موزیک گوش کن و.... یا حتی اکانت بساز بازی کن

ولی تو خیییییییلیییییییی بیکاری و تو زندگیت کار مفیدی واسه انجام دادن نداری که مایی که بیکاریم داریم تراوین بازی میکنیم رو تحلیل میکنی

برو به زندگیت برس

جواب همه تحلیل هات هم یه به تو چه هست

خدافظ

• افرین به نکته خوبی اشاره کردی

اکثر اکانتهای ما 4 5 تا همر دارن این اتفاق بیافته شروع میکنیم خرج میکنیم همرارو

حالا چجوری خرج میکنیم ؟

میاییم واندرکوب هاتون رو دیستروی میکنیم

حساب کن همون یدونه دوتا واندر کوبایی که میگی هم میپره

این سری موز نیست خیار سالادیه

فکر کنم تموم شده اس این موضوع دلیلی هم نیست بیشتر بهت توضیح بدم چون تو سرور نیستی و یه فروم خون بیشتر نیستی

• خیلی بیکاری کتاب بخون فیلم ببین موزیک گوش کن و.... یا حتی اکانت بساز بازی کن

ولی تو خیییییییلیییییییی بیکاری و تو زندگیت کار مفیدی واسه انجام دادن نداری که مایی که بیکاریم داریم تراوین بازی میکنیم رو تحلیل میکنی

برو به زندگیت برس

جواب همه تحلیل هات هم یه به تو چه هست

خدافظ

واسه همین لایک میکنم پسر باهوشی هستی الان قرنطینه بیکار عاشق دیزی وقتی شروع میکنه سوت زدن :*

شما بیا تحلیل کن فیض ببریم;)

• رضا جان دیگه روز 60 سروره و دیگه هرچیزی میخوای دم دستت هست.

جون هرکی دوست داری یا یه حرکتی بزن یا انقدر فلان میکنیم بهمان میکنیم نکن.

مرد واسه حرفش باید ارزش قائل باشه نه اینکه فقط وعده وعید بده تهشم هیچ به هیچ.