نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• سلام و درود بر همگی رفقا
    مدیر جان دوباره فروم داره میره تو باقالیا!!!
    همه این پست ها رو از دم پاک کن اصلا مطلبی در مورد سرور نذاشتن که بخوای ویرایش کنی و اصل پست بمونه!!!!!!!
    بچه ها برید حساب کتاباتونو تو خصوصی بکنید اینجا چهارتا حرف کوچیک بزرگ به هم میزنید به خاطر توی جمع بودنش موضوع حیثیتی میشه دیگه نمیتونید جمعش کنید!
    همگی رفقا تو چهار ساید موفق و مؤید باشید

• کتیبه ها در 114:50:48 ساعت دیگر آزاد خواهند شد.

اگه صلاح میدونین یه توضیح در مورد شرایط 4 تا ساید بدین و یه تحلیل کنید شرایط به چه صورت هست ، متایی که فکر نمیکنم علنی شده باشه ...

کتیبه زدن از ساید های دیگه مجازه یا خیر ؟

پینوشت : همه دوستان قبل اینکه یه مسئله ایی رو باز کنن اشاره میکنن که این موضوع نباید اینجا مطرح میشد اما فلان شد مجبورم بگم ... اجباری نیست شما بازش نکن ریپلای نکن ، مطمئن باش بقیه هم از پست اون بنده خدا حمایت نمیکنن بساط این مطالب از فروم جمع میشه !

ارادتمند .

پست 5 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط U n i Q u e: ما هر چی اینتر میزنیم ، خط ها بالا پایین نمیشن :)) ادمین جان خودت درستش کن ().

• سلام عرض ادب و احترام
    سرور قبل هم دقیقا تو همین تایم از بازی این اتفاق افتاد و همرهای ساید SW به دیوار خورد

بعد هم مشخص شد کار کی بود اما به دلیل جو سازی و بازی کثیف باعث بهم خوردن متا ما با جنوب غرب شدن که اگه توجه کنید صادق هم به این اشاره کرد

جنوب غرب زمان کتیبه ها به متاش با شمال غرب پایبند نموند و معماری منحصرو ازشون زد

وباز هم همون سناریو تکراری جریان هک و خرید پسورد
    این کارها برای 3 به 1 شدن لازم نیست دوستان اگر قصد بر 3به1 هست دنبال دلیل نباشید و این جریان روانی که به وجود آوردید رو جمع کنید چون آخرش مشخص میشه کثیف کاری خودتونه

• آقا حسام عزیز

اینجوری نیست که هرکس بدون مدرک اینجا علیه کسی حرف زد بقیه باور بکنن اونم همچین ادعای بزرگی که پسورد خرید و فروش شده از طرف شما، اینجا همه عقل سالم دارن میدونن چی رو باور کنن چی رو نکنن

اما این قضیه 3به1 که شما ازش حرف میزنی خودتون با سیاست های اشتباهتون دارید به وجودش میارید و از کسی گلایه نکنید.
    وقتی ساید شما هیچ کنترلی رو حرفایی که پلیراش توی فروم میزنن نداره نتیجه اش این میشه که الان با همه سایدا و تیم ها خورده حساب های شخصی بوجود آوردید.

اولش که اومدید تیم ما و انگیزه هامون و سابقه مون رو به تمسخر گرفتید.
    بعد اومدید ازون تیم 5نفره و اغتشاشی که توی ساید جنوب غرب علیه ربلز راه انداختن حمایت کردید.
    بعدش رفتید زئوس رو مسخره کردید و به احسان شانیز توپیدید.
    آخرشم که اون داستانای اکانت ساختنتون توی جنوب شرق و گردن نگرفتنتون.

شما چوب چیزی رو بخورید، اون چوب اعمال خودتونه، بقیه رو سرزنش نکنید.

به قول معروف خود کرده را تدبیر نیست...

• سلام علیکم
    یه سوالی واسم پیش اومده . رسیدیم به تایم کتیبه ها . هنوز هم هیرو یه دونه اثر هم نیاورده واسمون . تقریبا 20 نفریم و 20 تا اکانت . روی هیچ کدوم تا الان اثر هنری نیومده
    داستان چیه ؟
    این اثر های توی حراجی رو کی داره میزاره ؟!
    چرا ما اثر نداریم اصلا !؟
    همه آیتم ها رو هیرو میاره الا اثر هنری !!

آنتی اسپم :
    forum.speedtra.com/index.php?attachment/776/

پ ن : من توی تاپ حجوم چیکار میکنم آخه ؟ :|

• سلام
    Owldark دوست عزیز برا صحبت هایی که میکنی مدرک و سند هم ارائه بدی ممنون میشیم

مثلا میگی ساید رو خرید و فروش کردن فیش واریزی یا یه چیزی که بشه بهش استناد کرد تا بفهمیم از دهن داری حرف میزنی

جنوب شرق هفته اول بذر سه به یک رو ریخت الانم به یه تعدادی پلیر متوسل شده که تو سرور نیستن معلوم نیست برا چی دنبال میکنن و خیلی هم پیگیرن ، باو پلیر اسپید تراش انقدر پیگیر نیس دنبال چی هستی

این دوستمون بعد از پست امید ایکس تری ایکس ظاهر شد عجیب نیست؟120 ساعت قبل کتیبه ؟

عمروعاص به شما گفته ذکی

• برو از گندتون بپرس من کیم بهت میگه سند رجوع کن به فروم آی آر و حتی سروری که با گندتون هم بازی بودیم سایدو فروخت شما لطف کن اطلاعاتتو کامل کن ساید من انی بوده جایی دیگه هم پلی ندادم اون بنده خدایی رو هم که میگی من نمیشناسم تا حالا تو سایدی غیر از ان ای پلی ندادم دوست داشتی بیا واتساپ اونجا صحبت میکنیم از دهان شایدم از .....

پ.ن : خوبه آدم قبل نخود شدن تحقیق کنه ؟

پیما کینگ هکتور یا آیدین عزیز آرشیو باز کنید تا مدرک بدیم خدمت دکتر

عمروعاص خخخخخ اینو خوب اومدی پیشنهاد میدم پست های بالا رو بخونی تا بدونی تا نخوندی اظهار نظر نفرمایید جناب علیه سلام

ما جهنمیان را با حوریان بهشتی چه کار دهکده های بهشتی غارتهای نجومی پولهای بی حد پسوردهای غیبی و .......

ما مال اون جهنمی بودیم که لیست فارم نبود و از روی گزارش رید میرفتیم اونم دستی ساعت کوک میکردم 2 ساعت به 2 ساعت لیست میزدیم

• در جواب این دوستمون فقط همینو بگم که سرور هایی که بازی کردی توی ای ار هم دیدیمت همچین اش دهن سوزی نبودی انقدر پلیر خوب بوده که توشون گم بودی
    سند نداری ولی پیشنهاد میدی به واتساپ مراجعه بکنیم
    هر موقع همین پیمان کینگ هکتور و ایدین و عرفان و تیرداد ... ارشیوشون رو باز کردن با سند تونستی حرف بزنی اون موقع میتونی به همه تهمت بزنی
    تا اون موقع فقط بشین فرومتو بخون و لذت ببر
    غارت های نجومی ، مولتی زیاد ،نبودن اثر هنری ،و الی ماشاله یه سری هاشون از کمبود های اسپید تراس یه سری هم از مزایاش
    تو وضعیت فعلی وقتی ای ار ران نمیشه مجبوریم اینجا پلی بدیم چون تراوین رو دوس داریم

نمیخوام بحث کنم ریپلای هم دیگه نمیکنم ولی میخوایی حرف بزنی اول سندت رو تو مشتت نگه دار بعد بتاز

• خب خدا رو شکر هنوز من زنده ام امید هم زنده
    ببین صادق جان شما اصن نه سر پیازی نه تهش و چون از چیزی اطلاعی نداری فقط دوست داری پست بزاری و نوار خالی پر میکنی
    اول از همه اینکه من نه توهینی به کسی تو SE کردم و نه پشت کسی بد گفتم .از ساید SE هومن ،سپنتا،نیما و سجاد جزو رفیقای من هستن و قطعا من اگه این سرور تیم خودمون نمیومد الان یا با نیما یا هومن و سپنتا داشتم توی SE بازی میکردم.
    توی سرور قبل هم با امید رفیق شدم که حتی رید اکانت من روی VPS امید بود ، این قضیه که شما میگی SW زد زیر متا با NW اولا که متا نبود و نپ بود
    دوما SW در اخر ثابت کرد که سایدی هستش که میشه رو حرفش حساب کرد. ثالثا این صحبت بین من و امید قبل از ازادسازی کتیبه بود عزیزم یعنی اون موقع اصن SW نپ یا متایی رو زیر پا نزاشته بود. لطفا درباره چیزی که اطلاع نداری نظر نده ،ممنون.

اما این قضیه 3به1 که شما ازش حرف میزنی خودتون با سیاست های اشتباهتون دارید به وجودش میارید و از کسی گلایه نکنید.
    وقتی ساید شما هیچ کنترلی رو حرفایی که پلیراش توی فروم میزنن نداره نتیجه اش این میشه که الان با همه سایدا و تیم ها خورده حساب های شخصی بوجود آوردید.

صادق جان این هم باز مسئله دیگه ای هستش که شما هیچ کجاش قرار نداری ، هیچکس اینجا گلایه نمیکنه فقط حرفمون اینه اگر سایدی میخواد 3به1 کنه مرد و مردونه بیاد بگه نیاد اینجا یکی به NE بزنه بعد غش کنه سمت یه ساید دیگه( رضا جان استثنا این دفعه منظورم تو نیستی :D )
    در رابطه به پست های فرومی که میزاریم هم همینقدر بگم که به خودمون مربوطه

-خب درباره این قسمت از صحبتات حقیقتا صادق جان با تمام احترامی که براتون قائلم ما اصلا شما و اتحادتون رو جدی نگرفتیم چون به نظرمون شما در حد یه اکانت معمولی میتونید مارو اذیت کنید و قول میدم ده دیفالت ما و کارو اتحاد شمارو جمع میکنه .

-تیم سارنگ اینا ایا از طرف ما دفی دریافت کرد ؟؟ ایا از ما کمکی برای پلن رفتن درخواست کرد؟؟ ما فقط طبق چیزایی که دیدیم نظرمون رو گفتیم و اینم بگم اگه پای ربلز وسط نمیومد قسم میخورم با شناختی که ازشون دارم با همون 5تا اکانت اتحاد شمارو جمع میکردن.

و در اخر شما اگر توانش رو داری چوب رو گرزی کن بزن بیاد

پ.ن: خوشم میاد هر اسمی به ذهنتون میاد ازش بالا میرید ، این دفعه هم نوبت علی کینگ اس ای شده اره ؟؟

• متاسفم که انقدر بازیو جدی گرفتیم!!
    انقدر فروم زشته که ادم خسته میشه از تراویین!! از اول فروم بحث مالی بحث کثیف بازی بحث افترا!!!
    بسه دوستان دیگه!! تو این قرنطینه سعی کنید درست بازی کنیم تا لذت ببریم!!
    فقط امدید ببرید؟؟ اخه اصل که همون دور هم بودن و لذت بردن فراموش کردید!!

دوستانیم که پول اضافه دارن یه نگاه به پایین شهر خودشون بندازن بد نیست. ادمایی هستن پول خرید نون ندارن به خاطر قرنطینه!!

دوستان بازیه انقدر جدی نگیرینش!!

یه تحلیل هم بدید واسه دوستان بیرون بازی! منم میخونم حال میکنم

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• سلام خوبی افشین جان؟؟

با تایید حرفات میخواستم بپرسم شما که با بچه های اس دبل بودی همیشه چی شده این سرور اومدی اس ای؟؟

تیم به اون خوبی داشتی :))) ,ازشون جدا شدی ؟

پ.ن: اقای t.n.t گیر دادی فقط پستای مارو حذف میکنی؟؟:///
    پ.ن 2:اقا منظورم کل اس دبل نیست.سوتفاهم نشه یه وقت

• با توجه به تایمی که گذاشتن و رسیدن کتیبه ها و همچنین میزان حضور برادران ساید ان ای و دیس لایک های بنده و موضوعات پیش آمده فکر کنم خیلی مهم هست که قبل کتیبه ها بتونن یا سایدی رو تارگت کنن بدونه اینکه ساید های دیگه یکپارچه بشه و همچنین از 3به1 شدن جلو گیری کنن ! سناریو غضنفری به قول امیر

یا دارن آماده میشن 3تا ساید رو بزنن و جاش آناناس بکارن به قول سهند !

و یا بشینن و با همین روال پیش برن که بهترین حالت ممکنه چرا چون اگر متایی نباشه با توجه به تعداد پلیرهای ان ای و پتانسیل بالای همر و دف که دارن خیلی راحت میتونن 100کنن

تایم با ارزش ترین چیزی هست که داره برای ان ای سپری میشه و این وضعیت بیشترین سودش واسه ان ای هست چون با گذشت تایم حتی میتونن بر 3ب1 هم پیروز بشن به خاطر حجم مولتی و همرهای واندرزن این ساید که هرچه زمان بیشتر بگذره وضعیت بهتری هم میتونن داشته باشن

پ.ن :مخاطب خاصی نداره

خاطرات ما واسه بعضی آرزو شده

• سلام خدمت همگی
    لازم دونستم به چند تا نکته فروم اشاره کنم
    دیروز با دوستانم تو ساید های ان دبل و اس دبل حرف میزدم میگفتن اس ای به شدت به دنبال سه به یک هست , و داره به هر دری میزنه از جمله اولتیماتوم دادن به هر دو ساید دیگه و ارسال دف به عنوان جلب اعتماد سایدهای دیگه.
    الان هم که تو فروم به دنبال جو سازی هستند علیه شمال شرق تا بهانه تراشی کنند. داش حسام خوب گفت , اگه ترسیدین و میخواین 3-1 کنین دنبال بهونه نباشین.
    بچه های اس ای اشتباه استراتژیکی مرتکب شدن و در حالی که ما تارگت دیگه ایی داشتیم اصرار دارن تارگت ساید ما بشن و شمال شرق این اشتباهشونو فراموش نمیکنه
    همونطور که قبلا گفتیم حتی اگه 100 هم نکنیم اون سایدی که بخواد 3-1 کنه اجازه نمیدیم 100 کنه , اینو یادتون بمونه.
    دلیل این همه دست و پا زدن ساید اس ای چی میتونه باشه ؟

پ.ن: جغد تاریک , تلاش نکن بازیت نمیدیم , میخوای بازی کنی برو اکانت بساز تو سرور بعد بیا اینجا تز بده . فروم شده دفترچه خاطرات سرور های قبلیشون , کسی واسش مهم نیست کی بودی یا هستی , حرفی داری اکانت بساز. بعد عزیزم darkowl منظورته نوشتی owldark?

• عزیزم استراتژی روبه جلو و تهدید به قول دوست بزرگوار استراتژی غضنفره خخخخ
    تهدید مال آدم های تو خالیه شما رو دعوت به آرامش میکنم
    اس ای یا اس دبلیو یا ان دبلیو بزنی تارگت کنی به من کاری نداره شما میتونی یا علی اونی که هنر داره حرف نمیزنه عمل میکنه اونی که هنر نداره فقط هارتو پورت میکنه چه اینجا چه تو پی وی
    دفترچه خاطرات ما آرزوهای دست نیافتنی شماست
    در ضمن پسر گلم کسی که متا میبنده حالا چه 2به2 یا 3به1 مهم نیست کی 100 کنه مهم متا هست ولی اینطور که بوش میاد شما براتون مهمه پس متا هم که ببندی پایبند نیستی طبق صحبت خودت که نوشتی و این برداشته منه نه کسی دیگه

معلم ادبیات انگلیسی تو که تویی بزرگترت بیاد نمیتونه بگه من بیام یا نیام همین الان توساید شما اراده کنم اکانت تاپ لاگین میکنم توی هر چهار ساید دوست های خوبی دارم که بزرگوار و افتاده هستن نه جو گیر

پ.ن: پسر گلم مهم نیست من کی بودم و کی هستم مهم این تحلیلهای من زیاد به مذاق شما و دوستهای شمالشرقی خوش نیومده اما این واقعیت

والا من توی پست های بالا فقط دست و پا زدن شما رو دیدم اونم توام با تهدید !

ما انسانها یا میتونیم از تجربیات استفاده کنیم یا مثل کپ سر بکنیم زیر برف و تاوان تجرب کردنمونو بدیم هر کسی مختار تصمیم بگیر نظر بده تحلیل کنه به این میگن آزادی

کتیبه ها نزدیک یک تحلیلی از میزان نیروهای کتیبه و مختصات های احتمالی بدین چک کنیم اینجا با .com چقدر تفاوت داره ممنون

استاد جان اون نمیشه جغد تاریک کلمات تک تک معنی نمی کنن اون میشه جغد شوم

• یالا
    چند روز از بازی گذشت تا همین الان بله بله خود شماها بله منظورم بچه های ان ای هستن دارن همه رو تهدید میکنن به طروق مختلف. لامصبا چقدر مگه شما همر یا دف دارین که برای هر ۳ساید دیگه دارین لات بازی در میارین همه سایدا رو تهدید میکنید.
    همه خط قرمزاتونم رد کردیم ولی هیچ عملی ندیدیم آقایون چند کیلویی.
    به قول داداش کوچیکم تهدید قدیمی شده حمله کن.
    ;( ;( ;( ;(

• چند روز از بازی گذشت تا همین الان بله بله خود شماها بله منظورم بچه های ان ای هستن دارن همه رو تهدید میکنن به طروق مختلف. لامصبا چقدر مگه شما همر یا دف دارین که برای هر ۳ساید دیگه دارین لات بازی در میارین همه سایدا رو تهدید میکنید.

والا با این میزان مولتی که دارن اگه بعد کتیبه ها درگیری نشه اینقدر دف میکشن که 3 تا ساید که خوبه 4 تا ساید از سرورهای دیگه هم قرض بگیریم کم میاریم جلوشون.

نمونه این کارو سرور 3 ایکس دیدیم ,تا واندر تقریبا پلن بزرگی زده نشد اخر کار 12 تا رمر و واندرکوب زده شد به واندر 30 سطح اومد پایین!!^^^^;(

• والا با این میزان مولتی که دارن اگه بعد کتیبه ها درگیری نشه اینقدر دف میکشن که 3 تا ساید که خوبه 4 تا ساید از سرورهای دیگه هم قرض بگیریم کم میاریم جلوشون.

نمونه این کارو سرور 3 ایکس دیدیم ,تا واندر تقریبا پلن بزرگی زده نشد اخر کار 12 تا رمر و واندرکوب زده شد به واندر 30 سطح اومد پایین!!^^^^;(

این حرف کاملا درست اما شرط عقل نیست تحریک کردن ساید های مقابل و جلو گیری از اتحادشون ترفند قشنگی ؟

این یکی غضنفری نیست هوشمندانه هستش اما مثل شمشیر دولبه میمونه !

یا سایدی رو تحریک میکنه با شما وارد جنگ بشه که اینطوری خیلی راحت به هدفتون میرسید و یک سایدو حذف میکنید اما؟

لبه دیگر اینه که شما با این کارتون باعث منسجم شدن ساید های دیگه میشید که اینطوری یکم به مشکل میخورید

باید دید بعد کتیبه ها چی میشه ؟

آیا همچنان ساید های دیگه دست به اعصا خودشونو میکشن عقب تا یکی رئ بندازن جلو و بکن کیسه بوکس ان ای یا در کنار هم با پلن مشترک مثل حذف زعوس سرور آخر قبل حذف آی آر جلوی بچه های کلاسیک میشه

همه چی رو قدرت ریکس پذیری تعین میکنه مثل زندگی واقعی هرکس قدرت ریکس پذیری بر پایه عقل و منطق داشته باشه موفق میشه و هر کس ترسو باشه باید درجا بزنه !!!

مرسی بعد از مدت ها یکی پیدا شد چالش درست کنه

• همانا نوب ها رستگار نمیشوند

جمعی از بچه های تیم زئوس کبیر حضور خودشان را اعلام میکنند

پ ن : جنگ آموز منحصر ارث پدری ماست! باشد که رستگار شوید

سلام اقا خوب هستین؟

حالتون خوبه؟ تنظیمی ؟ طبیعی هم که هستین ماشالله .

اقا یکم زود نیست واسه اعلام حضور به نظرتون؟

سرور بعدی هنوز شروع نشده ها :D

اگه هم این سروره که دیگه اول و اخرشو بدونیم یهو چند نفر بیان بگن این پیج فروم ما هک شد:D:D

• همانا نوب ها رستگار نمیشوند

جمعی از بچه های تیم زئوس کبیر حضور خودشان را اعلام میکنند

پ ن : جنگ آموز منحصر ارث پدری ماست! باشد که رستگار شوید

کتیبه جنگ منحصر به نظرتون کجا میفته ؟

یک زود واسه ارث پدری دیوارو بقل کنی مثل همون سرور بعدم بذاری رو حذف;)8)

با افتخار حضور آرش بر روی صحنه با آهنگ چادر ننداز سرت بزودی در سراسر شبکه های ایرانی :D