نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• تعداد پلیر زیادش خوبه قبول!!! ولی به ان ای توجه کردید تو بازی؟؟؟
    بالای 2000 تا اکانت تو ساعت اول بازی رجیستر شد!!! مولتی بازیم حدی داره دوستان!!! اخه بازی رو چرا میخواید خراب کنید؟؟ بردن به هر قیمتی که درست نیست!!!
    حالا هر نفر دوباره یه ساعت فقط رجیستر کردن 30 تا اکانتش طول میکشه!!!!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

بالای 2000 تا اکانت تو ساعت اول بازی رجیستر شد!!! مولتی بازیم حدی داره دوستان!!! اخه بازی رو چرا میخواید خراب کنید؟؟ بردن به هر قیمتی که درست نیست!!!

درود

الان شما از این نارحتی که باید 30 تا مولتی هاتو دوباره ریجستر کنی؟؟
    یا نارحتی که پلیرها و اکانت های ما خیلی زیاده؟؟

اگه ممکنه واضح تر بگید که ما کمکتون کنیم مشکلتون حل بشه :دی

I don’t wanna be alone in the darkness

Lidocaine Team <3

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط AminS ().

طبق آخرین اخباری که من دارم تعداد اکانت رجیستر شده تو ne به 2300 تا میرسه.
    تیم کارخونه برادرا هم با حدود 40 تا اکانت توی sw در خدمت شماست و با این وضع من فکر میکنم که اگه کارخونه خواهرها هم بیان کمک ما ، باز هیچ ... نمی تونیم بخوریم.

یکم یواشتر
    چخبرتونه؟!!!
    چخبرتونه ؟؟؟؟!!!!!!

دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

• طبق آخرین اخباری که من دارم تعداد اکانت رجیستر شده تو ne به 2300 تا میرسه.تیم کارخونه برادرا هم با حدود 40 تا اکانت توی sw در خدمت شماست و با این وضع من فکر میکنم که اگه کارخونه خواهرها هم بیان کمک ما ، باز هیچ ... نمی تونیم بخوریم.

یکم یواشتر
    چخبرتونه؟!!!
    چخبرتونه ؟؟؟؟!!!!!!

حالا این تعداد هم دیگه شایعست ٫ نگین این ارقامو دوستان میترسن نمیان..

• بابا اینا خیلی بیکارن خدایی!!! 2000 تا مولتی!!!!!!!به فرض اینکه 300 تا پلیر باشن !!!! خوش بحال مولتی هانتر!!! بهر حال بیکارین ران میکنید و روشون بازی میکنین!!! ما هم رو تک اکانت بازی میکنیم و قول میدم کلی حال بکنیم با 2000 تا اک!!!
    شایعم نیست کاملا تو بازی معلوم بود این تعداد اکانت!!!
    مصطفی خدایی C.O.B پدر جدشم بیاره به هیچ کاری نمیکنه!!!!2000 تا مولتییییییییییییییی؟؟؟؟ واقعا"!!!!!

• آآقابنده نوبی بیش نیستم کسی هم نمی شناسه من رو مولتی هم بلد نیستم بکشم فوقش ۲ تا اکانت ثبت کنم
    ولی بیاید منطقی باشیم
    هر کس هرچقدر می تونه مولتی میکشه و نمیشه خرده گرفت
    زمانی باید به بقیه گیر داد که خودت واقعا این کارو نکنی حالا ما زورمون نمی‌رسه کمتر مولتی میکشیم نمیشه بریم فحش بدیم به اونی که بیشتر مولتی می‌کشه!!!!
    علی ایحال اگه می شد ی سرور مشخص میکردن برای بازی بدون مولتی خوب بود ولی می‌دونم غیرممکنه
    پس خودمون رو اذیت نکنیم لذتشو ببریم :D :D

• اون که بله وقت میزاره نوش جونش!!!! هر چی میخواد بکشه!!
    ولی راه مقابله با مولتی بازی زدن مولتیاس!!!! تو هر شب ده تاشو بزنی کیه که 2000 تا رو چک کنه!!! اونم جزو بازیه!!! همونجور که زدن و خوردن جزو بازیه!!!

ولی راه مقابله با مولتی بازی زدن مولتیاس!!!! تو هر شب ده تاشو بزنی کیه که 2000 تا رو چک کنه!!! اونم جزو بازیه!!! همونجور که زدن و خوردن جزو بازیه!!!

باید ببینی اعلام جنگ قبل سرور واسه سایدتون میصرفه یا نه.
    همونطور که امین گفت ، ۲ تا دونه گرزی هم بیاد سمت
    مولتیا اعلام جنگ محسوب میشه. جواب ساید ما محدود به یک اکانت نخواهد بود.
    خدا قوت.

• ما که حرفی نزدیم ، اعتراضی هم نداریم . فقط یه مقدار شوخی کردیم.
    وگرنه هر کسی که دوست داره بیشتر وقت بزاره و بیشتر هم هزینه کنه، به هیچ کس هم مربوط نمیشه. فقط خدا کنه که آپ کردن اکانت ها رو نسپرن به بات ها و اسکریپت ها و به قول معروف نون بازوی خودشون رو بخورن.

دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

• سلام خدمت همگی دوستان

این بحث مولتی و بات و .... بحثی هست که هیچوقت سرانجامی نداره
    دقیقا مثل بحث دین و خداست
    کسی که مولتی میکشه زحمتش هم میکشه وقت میذاره هزینه میکنه اینجوری نیست که یه اکانت از اسمون هفتم توی سرور سبز بشه و هلو بره توی گلو
    هزارجور دردسر و دنگ و فنگ داره
    کسی هم که اعتقاد به بازی پاک و بدون مولتی داره میتونه رویه خودش رو ادامه بده و حتی مولتی بقیه رو بزنه که خیلی راحت دفاعی جلوش چیده میشه و ضرر هنگفی میکنه بدترین نوع هم دیوار شدن روی مولتی هست که در سرورهای قبل نمونه مشابهش رو دیدیم

پس به نظرم بهتره این بحث کلیشه ای رو ادامه ندیم و منتظر شروع سروری پر از درگیری و هیجان برخلاف 2سرور قبل باشیم

پویا

• اعلام جنگ !!! تراوین یعنی زدو خورد!!! بازی بدون زدو خورد میخواستم میرفتم سیمس بازی میکردم!!!
    دیگه صلاح خویش خسروان دانند!!

واسه همین که تراوین یعنی زد و خورد خدمتتون گفتم اتک به مولتی یعنی اعلام جنگ .
    منظور اینه بزن در رو نداریم و جواب ما مثلا صرفا به شخص شما نخواهد بود.

بله اینم شدنیه وو منطقیه
    که قطعا با واکنش ساید مقابل روبرو میشه
    حالا اونا هم مولتی یا حتی دفسازهای شما رو می تونن بزنن بازی داغون میشه ولی بالاخره بازیه دیگه اینم شدنیه ..

• سلام
    دوستان عزیز

اول باید این رو بگم که توی ساید جنوب غرب تیمی به نام کلاهبرداران وجود داره که به صورت مستقل بازی خواهند کرد و هیچ ربطی به مجموعه جنوب غرب نخواهد داشت و سیاست های خاص خودشون رو دارن، این که بخوان مولتی کسی رو بزنن به ما هیچ ربطی نداره و نخواهد داشت.

اما پیروی صحبت بچهای ان ای باید بگم تصمیم با خودتون هست مجموعه جنوب غرب سر جنگ با کسی رو نداره و جنگی رو شروع نخواهد کرد اما طبیعطا اگر شما بخواین سیاست های یک تیم مستقل رو به ما نصبت بدین و اعلام جنگ کنید مشکلی نیست، بسمه الله

اما فکر کنم موقع پست گذاشتن به وسعت حرفتون فکر نکردین