نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• پست آخر

خسته نباشید میگم به همه بچه های شمال شرق بابت زحمت هایی که طول این مدت کشیدن.از سامان عزیز که بخاطرش اومدم این سرور علیرغم اینکه تایم آنچنانی نداشتم و نتونستم در خدمت ساید باشم اما بانی خیر شد که با کسایی آشنا بشم که ارزش رفاقت باهاشون از تراوین و 100 شدن واندر... خیلی بیشتر بود.

سپهر،حسام، بهنام(هولی)،علیرضا،ممدz، بهنام(وارلاک)،علی نوب،محمد(NoName)،سجاد و امید redcoat و حمید عزیز که افتخار بازی در کنار این تیم نصیب هر کسی نمیشه.

بچه های تیم لیدوکایین(امین،کیارش،امیر،بکتاش و عمو رضا)

بچه های تیم فونیکس(بابک عزیز،کاوه،علی مهری،رضا گارد،امیرحسین تریدر و ادریس و میثاق و...)

آرمین عزیز،کارو، دانیال و شانیز که اواخر سرور باهاش آشنا شدم.

نوری یکی یدونه ساید و مهدی که واقعاا انرژی میدادن به همه

امیرعلی که آشنا شدن باهاش افتخاری بود برام

تشکر ویژه از بروبکس قدیمی خودمون که بخاطر من و باوجود مشغله کاری خیلی زیادی که داشتن تو لحظه اخر تصمیم گرفتن که ریجستر بکنن و تنهامون نذارن(عمو میثم،محمد کینگ لول،نعمت که بخاطر خدمت سربازی نتونست تا اخر سرور باشه،حمیدDJعزیز و مجتبی)

تشکر ویژه از حامدHell angel که تو شرایط بحرانی کاریش اومد و تنهامون نذاشت.

- خسته نباشید به همه پلیرهایی که زحمت کشیدن و تبریک به امید که این سرور آشنا شدم باهاش و خوشحالم که تونست واندری 100 کنه.

- لازم نمیبینم ریپلای بزنم به بحث هایی که تو فروم شده چون اهل فروم نبودم و نیستم فقط در این حد میتونم بگم که (تو اول بگو با کیان دوستی، از آن پس بگویم که تو کیستی).همه کسایی که در جریانات تراوین هستن چه قدیمی چه جدید،همه چیز رو میدونن فقط یه تعداد بنا به منافع و مقتضات زمانی و سایدی خودشون رو قانع میکنن(حالا یا توهم میزنن یا بااخبار کذب که میشنون خودشون رو قانع میکنن)،همین آدمها تو شرایط متفاوت خیلی زود تغییر رنگ میدن(مخاطبین خاص) پس نتیجتا مدیریت و دفکوردی ساید که همه زحماتش بدوش سپهر وبهنام و حسام و سامان و آرمین بود حرف نداشت.

و در نهایت

و از مدیریت سایت اسپیدترا(رسول و مهدی)(مدیریت فروم حسین TNT) تشکر میکنم بابت زحمات و ... که کشیدن در طول این سرور(درسته حرف و حدیث و کم کاستی ها زیاد بود اما همین فضا باعث شد دوستان و رفقای جدیدی پیدا کنیم که مهمتر از بازی بود)

موفق و موید باشید

«تنها یه خدا وجود داره و اون خدای مرگه”»

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط jagen haqar ().

• با عرض سلام و خسته نباشید به کل سرور

اول از همه یه تبریک میگم به ساید اس ای و تیمشون جهت 100 کردن واندر دم همتون گرم

دوم اینکه تبریک و خسته نباشید میگم به بچه های ان ای از صمیم قلب خدایی دمتون گرم، یه خسته نباشید بهتون میگم که سرور رو جذاب کردین واقعا خوشحال شدم این سرور در کنارتون پلی دادیم

سوم اینکه یه تبریک و خسته نباشید میگم به ساید ان دبل : شانیز ، حسین مایا ، هومن ، حامد ، آقا معراج ، فتاحی عزیز ، سلطان رضا عبدی و رفیقم سلطان اقا علی سیادتی و همه دوستانی که در این سرور کنارمون بودن در ان دبل و با تمام مشکلاتی که بود تصمیم درست رو گرفتن و تا اخر بازی موندن و حذف نکردن

چهارم اینکه یه تبریک و خسته نباشید ویژه، نگاه خیلی ویژه ، خدمت تیم بزرگ کلاهبرداران (سلطان صادق ، اقا ناصر، اشکان عزیز، علیرضا کبیر، تیم بزرگ ایمورتال ،ابولفظل عزیز، کسری عزیز، شهریار که پدر منو در آورد)عرض میکنم (اینا خارج از اینکه تو بازی کلاهبرداری میکنن تو حالت عادیم همشون کلاهبردارن حواستون به تک تکشون باشه) واقعا چسبید کنارتون عاشق همتونم بازی با شماها افتخاری بود برام و این افتخار مستداااام

و بلاخره میرسیم به سلطان پارسا (این از همه کلاهبردار تره که گولمون زد بیایم اس دبل) خسته نباشید میگم به خودت و تیم بزرگت عاشق همتونم مخصوصا اونایی که اول سرور باهاشون درگیر شدیم

یه تشکر جدا هم میکنم از سلطان پارسا و سلطان امید توتال های بی باکی که ورق بازی رو با همکاری تیمیشون عوض کردن دست مریزاد

و در اخر هم از تیم مدیریتی اسپیدترا بابته زحماتی که میکشید و تحمل فشارهای فراوانی که روتون بود ممنونیم به امید سرورهایی با سطح و کیفیت بالاتر

(برای سرور بعد کسی خواست با تیمش بازی میکنم خبرم کنین)

کوچیک همتون

خاک پاتون

امیر فایتر

• از اینکه میبینم پیشرفت خوبی داشتی خوشحالم اون زمان که شمال غرب بازی میکردی امیدوارم درک کنی نمیتونستم به اکانت شما جنگ اموز بدم چون تو 5 تا ده یکی 20ک گرز داشتی

البته این پیشرفت رو مدیون اسپید ترا هستی چون توی ای ار حتی نمیتونید یه مولتی بکشید تعجب میکنم دیگه اینجا بازی نمیکنی البته شنیدم سرور بعد قرار سخت گیری بشه و مولتی ها بن بشن شاید واسه همینه بازی نمیکنی درکل خوش باشی هرجا هستی راستی سرور های 25x دژکوب مولتی آزاده اونجا هم واسه شما خوبه

• از اینکه میبینم پیشرفت خوبی داشتی خوشحالم اون زمان که شمال غرب بازی میکردی امیدوارم درک کنی نمیتونستم به اکانت شما جنگ اموز بدم چون تو 5 تا ده یکی 20ک گرز داشتی

البته این پیشرفت رو مدیون اسپید ترا هستی چون توی ای ار حتی نمیتونید یه مولتی بکشید تعجب میکنم دیگه اینجا بازی نمیکنی البته شنیدم سرور بعد قرار سخت گیری بشه و مولتی ها بن بشن شاید واسه همینه بازی نمیکنی درکل خوش باشی هرجا هستی راستی سرور های 25x دژکوب مولتی آزاده اونجا هم واسه شما خوبه

سلام شیر پاکتی !!! خوبی ؟ باز 2 نفر به روت خندیدن ......

عزیزم تو همون سروری که تو داشتی با غارت میلیاردی از مولتی و با کمک تراوین پلاس همر میکشیدی و تو تاپ غارت خود نمایی می کردی ما داشتیم با غارت ناتار و واحه واندر زن شارژ میکردیم و خدارو شکر تو تاپ غارت هم بودیم .

داستان کتیبه دادن یا ندادنم به تویی که جز یه گلد ساپ ساده مقام دیگه ای تو سایدت نداشتی مربوط نمیشه و تصمیمش با کسی دیگه بود .

ٌ

تو همون سرور با اون همه خرج و مولتی کشی و کتیبه جنگ آموز اختصاصی رنک 6 کل هجوم سرور شدی ولی رنک ما 5 بود  8o

حالا بگو تو دپمایی می کشیدی یا ما ؟ :/

پ.ن : این سرور تراوین پلاس نبود ، وجود اعلام حضورم نداشتی ؟

پ.ن : هر تایمی تونستی بدون غارت مولتی واندرزن بکشی و بیای تو تاپ دوباره ریپلایت میکنم .

موفق باشی

ادریس ناتار

• درود عزيز خوبى؟

شما همون ادريس ناتار دات كام شمال شرقى؟

منظورم اينه داخل دات كام بنده دوستى داشتم با همين نام

خواستم بدونم شما هستى يا خبر ؟ 😊

با سپاس

دانيال پيشوا تيم

• سلام دوست عزیز میشه یک عکس از اون همر واندرزن که میگی با غارت ناتار و واحه شارژ میکردی بفرستی؟

• بگم خدا چکارت کنه رسول هرچی جوجه رو مرغ کردی

بابا واندر زن بخش کن ببینم میدونی چند بخش ؟

خدا شکر اسپید تر باز شد امثال تو فکر کردن پلیرین

قبلا کفتم دارندگی برازندگی بلاخره پول باید خرج شه حدقل مثل بعضی ها گدای گلد نمیکنیم

حالا اگه جرات داشتی سرور بعد میای ببینم یه همرت به اخر بازی میرسه

• سلام و درود به همگی رفقای گل در چهار ساید

خدا را شکر که تموم شد!

سرور جذاب بود ولی تراوین نبود کلا و فقط گرافیک تراوین رو داشت!!!!! جذابیتش به چیزای دیگش بود 😉

رفقا چرا هی میاید منم منم میکنید و همدیگه رو مسخره میکنید که تو اگه مولتی نداشتی هم میتونستی؟! دوباره طرف مقابلم میاد عین همین جمله رو میگه!!!! و قشنگیشم اینجاست همون دوستانی هستید که سالیانه ساله هرکسی میگه آقا مولتی بازی رو بذارید کنار تا بتونیم تراوین جذاب و پر پلیر بازی کنیم! میگید میتونیم میکنیم میتونی بکن! خوشتم نمیاد بلیط هواپیما راه حلشه!!!!!!! 🤦‍♂️

هادی جان برادر بزرگوار تو مگه چند صفحه قبل خودت نبودی میگفتی بنیان گذار سبک مولتی بازی ما بودیم!!!! حالا اخ و پیف شد؟! یا ادریس جان داداش شما نبودی اول سرور میگفتی مولتی بازی سبکه و ما داریم زحمتشو میکشیم میتونیم میکنیم؟!!!! حالا قشنگی اینه مقابل هم که قرار میگیرید مولتی بازی رو تلخ! شور! هم سطح بات! و ... به حساب میارید! والله بالله خدا شاهده حرف ماهم فقط همینه و هیچ پدر کشتگی ای با هیچ بازیکن یا سایدی نداریم!

الکی هم بهونه نیارید پلیر نیست نمیشه بازی کرد بدون مولتی! بیاید باهم بریم توی تمام سرورهای جهان بگردیم ببینیم هرکدوم چندتا پلیر ایرانی دارن! مطمئن باشید بالای هفت هشت هزار نفر ایرانی الان تو تمام جهان دارن بازی میکنن! آیا دوست دارن اونجا بازی کنن! با زبون بیگانه بین بازیکنایی که حتی تو یه نامه ساده اصلا نمیفهمن طرف داره چی میگه! با اون گرونی گلدش نسبت به پول ایران! با سختی‌هایی شبیه به فیلترش و ....

باور کنید از دیگه تراوین نبودن سرورهای ایرانی فراری شدن همه که اگه دوباره برگرده به همون روال قدیم همه بازیکن هام برمیگردن و حتی پلیر جدیدم تراوین جذب میکنه

میشه اگه بخوایم!!!!

1) مولتی بازی رو بذاریم کنار چون وقتی منابع نامحدود میشه دیگه جنگی وجود نخواهد داشت! کاربرد کتیبه ها عوض میشه و حتی تعدادیشون بی خاصی میشن! کمک کردن و بازی تیمی مثل پوش منابع کنار هم قرار گرفتن سبک های مختلف بازی مثل هجومی دفساز اسکات و ... از بین میره چون هر کسی میتونه به تنهایی همه این ها رو داشته باشه و ...

یادمه یه مقاله در مورد تراوین میخوندم! تعریف ساده بازی رو نوشته بود جنگ بر سر منابع ولی این سرور به نظر رکورد همر و دف زدن هدف بازی بود که نمیدونستم تا امروز اینجور بازی ای هم توی دنیا هست که میریم دور هم پول و زمان و انرژی خرج میکنیم رکورد همر جهان رو میزنیم مثلا!!!!!!

2) فراموش نکنیم تراوین بازی جنگیدنه نه توافق و من نمیزنم توهم نزن های سرورای داخلی!!!!!!!

خدایی توافق کتیبه اولین سروری بود دیدم اینجا! آقا ناصر کلاهبردار اعظم اومده پیشنهاد داده میگه کتیبه هیچ سایدی رو نزنیم به جاش ازشون چندتا کتیبه که نیاز داریم بگیریم! 😐 داداش توهم؟!

از اول سرور همه شروع کردید! مولتی مارو نزن مولتیتو نزنیم! فیدر منو نزن فیدرتو نزنیم! همر رو ما بلند نکن همر روت بلند نکنیم! فاجعش اونجاست که برمیگردن به هم میگن نقشه های مارو نزن نقشتونو نمی‌زنیم و واندر مارو نزنید واندرتونو نمی‌زنیم!!!!! 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

بعد به دف ریختن توی مولتی میگید بازی کثیف؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🧐🧐🧐🧐 خدایی با تعاریف جدیدی از کلمات آشنا شدم این سرور که تا به حال فکر میکردم معنی دیگه ای میدن 🙈😂

خوب پس اصلا چرا اومدید تراوین بازی میکنید دور همتون بگردم که اینقدر صلح طلبید! این همه بازی دوستانه بر پایه کشاورزی و تجارت چرا اینجا؟!!!!

در آخر تشکر میکنم از همه دوستانی که روی حساب رفاقت اینجا زحمت می‌کشیدن حالا در هر قالبی و در هر سایدی و بالاخص آقا ناصر و صادق گل و بقیه رفقای گل کلاهبردارم

امیدوارم همگی بچه های همه سایدها تو تمام مراحل زندگیتون موفق و سلامت باشید و ببخشید هم اگه بدی ای دیدید ازم هم بابت طولانی شدن پست 😅

یا حق

• مرسی داداش از پست بسیار خوبت, با اختلاف بهترین پست این تاپیک بود , خیلی وقت بود میخواستم یه همچین پستی رو بذارم ولی خب تو سرور نبودم گفتم هجمه میشه و ....

ادمین جان این پست دوستمونو قاب بگیر بیزحمت

• با سلام

امیدوارم باچالش ها و هیجانات بازی

سرور خوبی رو تجربه کرده باشید.

این تاپیک بسته شد

در صورت شروع شدن سرور جدید اطلاع رسانی و

تاپیک جدید ساخته خواهد.

کانال اطلاع رسانی اسپیدترا :

https://t.me/s/SpeedTra_Com

موفق باشید.