تاپیک اعلام آمادگی برای سرور فینال با سرعت 2x | شروع 24 بهمن |

• کاربران عزیز بازی اسپیدترا :

سلام !

با توجه به نزدیکی زمان شروع سرور‌ فینال اسپیدترا با سرعت 2 برابر ، پس از یک وقفه و استراحت ، شما می توانید در این تاپیک به معرفی خود و اعلام آمادگی برای حضور در این سرور بپردازید و از حضور دیگران مطلع بشید .

تاریخ شروع سرور 24 بهمن ماه 1398 !

#این سرور دارای جایزه ی نقدی خواهد بود.

#لطفا از اسپم کردن و کل کل خارج از عرف خودداری کنید .

آیا آماده ایید ؟!

~
    با تشکر

مدیریت اسپیدترا

• سلام
    این اولین سروره که سالار دنیا و آخرت توش حضوری نخواهد داشت.
    ازونجا که سرور بدون من اصلا حال نمیده از همین تریبون سرورو فاقد اعتبار رسمی اعلام میکنم و میگم پاشین برین خونه هاتون :thumbsup:

#فان

شوخی کردم میام :D 8| سایدم که اس ایی دیگه، اس ایی گارد کجا بره بجز اس ایی؟

الکی گفتم، نیستم ;( ;(

• اصلا راه نداره باید باشی :|

• سلام و درود

خب تیم ما هم حضورش تو سرور 100% شد و به عنوان اولین تیم حضور خودمون رو اعلام می کنم..
    هنوز ساید انتخاب نشده ولی قطعا حضور خواهیم داشت...

پ. ن: سایدی که بازی می کنیم هم در ادامه حتما تو فروم اعلام می کنیم...

موفق باشید

• درود بر همه .

ظاهرا سرور رو فرم و جذابی میشه .

امیدوارم که لذت ببرید از سرور و بهونه ای باشه برای با هم بودن .

سیروان .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• درود خدمت تمام عزیزان
    بدین وسیله حضور احتمالی تیم کارخانه برادارن (C.O.B) را اعلام میدارم. :) :)
    گفتم احتمالی چون هنوز قطعی نشده.
    علی رغم اینکه اس ای بازیم ولی سایدمون رو توی این سرور بعداً اعلام میکنیم.
    امیدوارم که سرور خوبی از آب در بیاد

ارادتمند
    مصطفی بینام

دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

• جالبه که همه دوستان سایدو اعلام نمیکنن!!! ما هم مجبور شدیم اعلام نکنیم تا ببینیم چی میشه!!! تیم (C.O.B) واسش خیلی مهمه بازی توازن خوبی داشته باشه تا همه از بازی لذت ببرن!!!
    خواهشا" اگه SE باز نیستین به این ساید مقدس پا نزارین!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
    تیم سرور پیش SW این سرور هم حضور داره با یک سری تغییرات کوچیک...
    انشالله پر قدرت تر خدمت دوستان هستیم
    .
    همینجا از علی فلوید و مصطفی بینام و لوسیفر عزیز( تیم C.O.B ) دعوت میکنم که به SW تشریف بیارن...
    امیدوارم سرور جذابی بشه با حضور این دوستان
    پی نوشت: میلاد بد وولف این سرور میای SW ! با حضور میلاد حریف میطلبیم :))

پینوشت : دوستانی که مایلند SW بازی کنند میتونن جهت هماهنگی به آی دی تللگرام M_he1 پیام بدن که انشالله قوی تر و هماهنگ تر حاضر شیم.
    با تشکر

محمد

• اتفاقا علی اسرار داره به این موضوع ولی من و مصطفی اسرار داریم به سایدی بریم که توازن به هم نخوره با تمام این حرفا انشالاه تیمای دیگه ساید انتخاب کنند بعد ما اعلام میکنیم کجا میریم.

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• salam khedmate azizan
    har aghazi yek paiani dare
    az onja ke man bazie travian ro to saide SE shoro kardam paianesham to SE khahad bod
    in server eftekhare ino daram ke ye bare dige kenare hambazi haye ghadim hamchenin Omid aziz basham
    az tamame dostani ke mikhan in server Final ro dar saide SE bazi konan khahesh mikonam ba ID Telegram rezaanzali (Reza) va ja @antifairan (Omid x3x) hamahang konan
    be Omide yek Server Final jazab
    RezaAnzali

• خوبی مصیی؟؟؟ اره والا بعد از مدتها داریم برمیگردیم به بازی!! کدوم تیمی با کی میای؟

نوکرم تو خوبی ؟ حاجی ما دیگه پیر شدیم فکر نکنم بازی کنم اخه شب عید و ماهم که مغازه داریم وقتش نیست . از طرف منم یکی بزن پس کله مصطفی بینام
    :D :D :D

• سلام رفقا
    من قصد نداشتم دیگه اسپید ترا بازی کنم بخاطر اینکه سرور قبل خیلی کسل کننده بود این سرور هم بچه های اکانت کاپیتان دوباره دور هم جمع شدیم رای اکثریتمون هم روی se هست . البته تا ببینیم توتال se کی میشه . امید که نور چشم ماست ولی این سرور بخاطر مشغله های کاریش نمیرسه توتال وایسه . ما هم منتظر میشیم ببینیم کی به کیه . Se نریم میریم sw

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام خدمت دوستان من به همراه چندی از دوستان تیم کلاغا و بعض از دوستان جدید تصمیم گرفتیم به عنوان آخرین سرور (البته برای من) این سرور و بازی کنیم :دی که یه ۴ سالی هست سرور آخرمونه :دی اما دیگه واقعا این آخریشه!!
    همچنین تصمیم فعلیمون شمال شرق هست کسانی که دوست دارند با ما همراه باشند و صرفا یه سرور پر زدو خورد رو تجربه کنن میتونن با آیدی تلگرام بنده در ارتباط باشن برای هماهنگی و حضورشون و یکپارچگی شمال شرق ..

theoldcrows@

امیدوارم که سرور جذابی باشه و دشمنای قدیم هم هرکس هست بیاد که دیگه سرور آخرمونه :دی
    ما رو جایی دیگه نمیشه پیدا کرد برا زدن میگم البته :دی

• سلام و درود فراوان

بعد 2 تا سرور تصمیم گرفتیم به سایدی که خودمون رو متعلق به اون ساید میدونیم برگردیم، ممنون از همه بچه ها که احترام گذاشتن به من حقیر و منو تو سروری که قراره شروع بشه همراهی می کنن...

تیم ما ساید NE رو برای بازی انتخاب کرده

به امید 100 شدن واندر رفاقت هامون در ساید NE

موفق باشید