تاپیک اعلام آمادگی برای سرور فینال با سرعت 2x | شروع 24 بهمن |

• سلام
    محمد دیگه واسه قاضی ملق بازی؟
    سرور 3 کپ 75% 24 ساعت درحال پارک کردن همرش رو پارکینگای ساید (نمک خوردن نمکدون شکستن)
    سرور 6 راند یک اکانت RianT-TeaM در این سرور محمد بایگوش عزیز 3 بار نان کپ و کپشون خورد بعدم بخاطر اینکه با اتفاق نظر بچه ها شورای ساید تبدیل به توتالی میشه قهر میکنن در شرایط 3 به 1 با سایدهای روبرو یعنی ان دبل ان ای و اس دبل روی ساید خودشون اس ای پلن میرن
    سرور 1 راند 3 این سرور اکانت بایگوش یک همر داشت که اکانت ما (نیسان آبی) جنگ آموزشو از روی چشمان بزرگ میزنه(گرزیاش با شمشیرزنای ما برابری میکرد ) این سرور با شرایط بازی 3 به 1 روی ان دبل که با داشتن بیش از 2 برابرپلیر فقط در ساید اس ای نسبت به ان دبل پیگیری کردن (دف ریختن تو فارم ها,ریپورت دادن 24 ساعتیه اکانتا,خریدن رمز یکی از 4 اکانت بزرگ ان دبل اکانت نیسان( هنوز دنبال اون بیشرف هستیم)که ثابت شد کار امرداد بود لانچ 15 همر بدون رم کاتا شما بگو جادو(درشرایط 3 به 1 باورکردنی نیست این همه گند کاری)
    آخرشم اومدن گفتن بردیم (آفرین)
    سرور 1 راند 4 که هنوز نان کپ اشکان دست آرمینه :))

شاید فکر کنی پلیر خوبی هستی ولی همیشه ... بودی تو همه شرایط حتی سرور 3 همر overdose,irreversible که یادته :D حالا برو به دات کام برس
    پراکنده در دات کام موفق باشی

پ.ن:حاجی هیچ سایدی دنبال زدن شما نیست :|

• هر شخصی خودش می تونه حرفش رو بزنه و به قول معروف آدم زنده وکیل و وصی نمی خواد!!
    این عکس نمی دونم قراره چی رو ثابت کنه ولی خود بنده اینجا حضور دارم و تکذیبش می کنم 8)
    اگر هم متن اعتبارش از شخص بیشتر هست برای شما خود دانید :rolleyes:

لینک فروم رو فقط برای من فرستادن و من هم خدمت رسیدم و پست گذاشتم و گفتم یاد سرورهای ایران بخیر و یک دفعه با خیل وسیع افراد و نوشته ها و دیسلایک ها مواجه شدم :thumbsup:

من تا حالا توی سرورهایی جز تراوین بازی نکردم و الان هم ۶ کام حضور دارم و با اینکه اوضاع ساید اونجا خوب نیست ولی بنا بر رسم همیشگی باید پیام آخر بازی رو ببینیم تا به سرور دیگه ای فکر کنیم 8)

پ.ن:صلوات

شاد باشید

TT 2011.ir
    Finals 2012.com
    Ts2.ir : Holder-Winner
    Ts8.com
    TT 2014.com
    Ts5.com-Birthday : Holder-Loser
    Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
    Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
    Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
    Ts1.ir-r4 : B a y G o s h
    Ts6.com-2019 : B a y G o s h

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط B a y G o s h ().

• هر شخصی خودش می تونه حرفش رو بزنه و به قول معروف آدم زنده وکیل و وصی نمی خواد!!

نگا کارنامه تیم شما برای همه مشخص شده
    الان بحث سر این نیست که چرا کتیبه خریدین یا پسورد خریدین یا هزارتا ** کاری دیگه کردید
    دمتون گم کردید اما اینکه اون آغا که جنابعالی "وکیل وصی" اون آغا هستید جرات نداره بیاد بگه تونستیم خریدیم تنها مشکله
    وگرنه هزارتا اتفاق مشابه و یا حتی بد تر و فحش کاری تو کلی سرور دیگه اتفاق افتاده اما به فراموشی سپرده شده

اما تیم آمرداد و به خصوص جنابعالی با مفاهیمی مثل کینه و خودبرتر بینی و دروغ. روح و اصالت کلمه "بازی" رو زیر سوال بردید
    خوشحالم از اینکه امروز عمده افرادی که اینجان از ذات شما خبر دار شدن.

• به اشکان سلام برسون بگو با اینکه دوست دارم ولی پیش ما بیا یسر
    بگو اشکان گفت بیا بابا نترس

• برادر من دیگه نامردی نکون :دی دف های من تو اون سرور جلو همه همراتون بود :دی
    ولی برای من هم هنوز رمز اون اکانت نیسان آبی سوال هست :دی

• با سلام خدمت تمامی دوستان
    تیمه ماهم اعلام آمادگی میکنه و امیدواریم که بازیه خیلی جذابی را کناره همگی دوستان تجربه کنیم و لذتشو ببریم
    سومین سرور هم میخواد آغاز بشه ولی اون دوستان هنوز حاضر به بازی نشدن
    مخصوصا تیم های nw و se
    آرزوی موفقیت برای همگی دوستان
    PHOENIX TEAM

• به جای مهمل بافی ابتدا از آب انار استفاده کرده و بعد حضور خود رو اعلام کنید :دی تا کمی برای ما لذت بخش باشه!هم برا شما!!

مگه نه که فرو نویسیو که اشکانم می نوشت :))
    نکشیمون کام باز :)) اون زمانی که واندر کام میدادیم بالا! کجا بودی عرووسک!:دی

خدا وکیلی بیاین ۱۰۰ میدم نفری :دی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Breaking Benjamin ().

• سلام به همه

اقا یکی که از اول تو فروم بوده بیاد جمع بندی کنه ببینیم تا الان کدوم تیمها اعلام کردن که میخوان برن تو کدوم ساید .

ممنون

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Breaking Benjamin: از تشبیه بی مورد خودداری کنید ().

• سلام

همه که تو فروم اعلام نمیکنن ولی تیمایی که قطعی شده رو میگم:

Ne : تیم کلاغا و تیم سپهر گرین من و تیم تورج و تیم فونیکس. تعداد پلیر حدود ۱۸۰ نفر.

Nw : تیم سرور قبل اندبل بچهای احسان شانیز و تیم زئوس. تعداد حدود ۱۳۰ نفر.

Se : تیم بچهای سرور قبل اس ایی و بچهای رضا انزلی و علیرضا ایران. تعداد حدود ۶۰ نفر.

Sw : تیم سرور قبل اسدبلیو و تیم c.o.b. تعداد حدود ۱۳۰ نفر.

اگه جاییش اشتباه بوده معذرت خواهی منو پیشاپیش بپذیرین.

مرسی.

• با سلام خدمت همه دوستان
    ناصر کلاهبردار هستم سردسته تیم کلاهبرداران که به امید خدا قراره تو جنوب غرب پلی بدیم
    تعداد پلیرهای احتمالی تیم هم ۵۰ نفر

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• تشکر از شما دوست عزیز
    Se قطعا اینجور نمی مونه و امیدوارم بچه های se بیان به نظرم اون ها تعدادشون در نهایت بیشتر از این حرف ها خواهد بود
    به امید سربلندی همه و البته پیروزی sw :thumbsup:

• سلام استاد این آمار دقیقا از کجا میاد؟
    تو فروم هر تیمی اومده گفته میریم اس ای فقط 60 نفر تو فروم اعلام کردن
    NE: ما هرچی گشتیم 180 نفر نشدیم اگه خواستی ای دی بده اددت کنم ببینی راجب بقیه سایدا هم فکرکنم همین باشه
    درست نیست آدم تو یه سایدی که بازی میکنه تو فروم خودشو ضعیف جلوه بده (البته نظر شخصی منه مشکلیم باهات ندارم رضا جان)اس ای نه تنها از همه سایدا پلیراش بیشتره هم سابقه ی پلیراش بیشتره

پ.ن:آرمین اون دویست نفر دیگه هم بیار بشیم 380 :D

• دانیال به جون ممرض که خیلی دوسش دارم هم امار بقیه رو کمتر گفتم هم امار خودمونو بیشتر گفتم

ما الان دقیقا سی و پنج نفریم :D

شمارو هم یه تخمین کلی زدم فونیکس چهل نفر کلاغا پنجاه نفر سپهر سی نفر بچهای تیم وان هم چهل نفر امین و بچهاشون هم بیست نفر

بازم گفتم اگه اشتباه شده معذرت میخوام

اصن خودم میام باهاتون بازی میکنم کافیه استاد یه ندا بده :love:

پ.ن: شاتم مورد منکراتی داشته واسه همین حذف میشده :D
    پ.ن: سپنتا ادب داشته باش :cursing:

• داداش کل سرور ۱۸۰تا پلیر نداره فک کنم :D
    بابا بچه های ما انقدر تنبلن رو هر اکانت قراره ۴،۵ نفری بریم :D بعد من خودم موهام ریخته چون همه تا الان گفتن میایم SE و‌SW بعد تو امار از همه‌ کمتره پلیراشون :whistling:

• کدوم تیمها اعلام کردن که میخوان برن تو کدوم ساید .

NWمن و یکی دو نفر دیگه دورهم میایم شاد باشیم در کل 10نفر

SWعلیرضا یویو ممدبزرگوار تیم کامل - پارسا سوییفت تیم کامل - c.o.b تیم تقریبا کامل - کلاهبرداران درکل تقریبا 150نفر

NEکلاعا تیم کامل - فینیکس تیم کامل -تورج تقریبا کامل - رضا استیل و امین تیم کامل درکل بالای 200نفر

SEرضا انزلی وامید و احمد دراگون همشون تیم کامل - علی کینگ اس ای و تیمش 50-50 - یه سری پلیرای قدیمی اسپیدباز اس ای درکل حدود 130

• جالبه همه تیم ما رو sw اعلام میکنن ولی ما حتی هنوز اوکی نشدیم که کلا بیایم و احتمال بازی نکردنمون زیاده! حالا چرا همه مارو sw اعلام میکنن!!! به فرض که بیایم چرا میگین sw???? تیم ما بیاید هم احتمالا بدونه اک لویسفر و فقط برای توازن سرور میاد!!! اگه nw 10 نفره احتمالا بچهای C.O.B به این ساید اضافه میشن البته هنوز معلوم نیست

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• جالبه همه تیم ما رو sw اعلام میکنن ولی ما حتی هنوز اوکی نشدیم که کلا بیایم و احتمال بازی نکردنمون زیاده! حالا چرا همه مارو sw اعلام میکنن!!! به فرض که بیایم چرا میگین sw???? تیم ما بیاید هم احتمالا بدونه اک لویسفر و فقط برای توازن سرور میاد!!! اگه nw 10 نفره احتمالا بچهای C.O.B به این ساید اضافه میشن البته هنوز معلوم نیست

حالا 10نفر رو ک من باب مزاح گفتم
    طبق شایعات و اعلام مصطفی در صفحه اول و اطلاعاتی که از دور و بر به دست رسیده گفتیم اس دبل

• پست قبلیه مارو پاک کردن چه وضعیتیه اخه دستم به این ادمین مگه اینکه نرسه :دی ..

اقا ما هم میریم اس ای پلی میدیم چون سرور آخرمونه (شرمنده ی علیرضا یویو ام شدم ).

شنیدم تورجم میاد .

پولو میدی حیث و آبرویی که رفته رو میخوای چکار کنی)..

شنیدم میگن زئوس هم میاد انشاالله که همینطور باشه (جذابیت سرور رو میبرن بالا)

درکل انشاالله سرور خوبی بشه و آرزوی موفقیت دارم واسه همه ی دوستان عزیزم.

در اخر هم جا داره
    تشکر کنم مجید استکبار که مارو همراهی میکنه این سرور و تنهامون نمیذاره.

Killerx Team