تاپیک اعلام آمادگی برای سرور فینال با سرعت 2x | شروع 24 بهمن |

• سلام به دوستان

تیم کاپیتان این سرور با تصمیم جمع حضور داره
    سایدse هست امیدوارم سرور خوبی باشه
    خیلی دوست داریم برگردیم جنوب غرب جایی که برامون پر از خاطره هست به خصوص برا سجاد عزیز که گیر رفاقت با من افتاده ولی خوب تا موقعی که امید عزیز تو جنوب شرق باشه کنارش هستیم

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Flamma ().

• با سلام
    این سرور مثل همیشه SE حضور دارم(سنگ هم از آسمون بیاد میرم همون جا دی:).
    خوشحال می شم یه بار دیگه خدمت دوستان قدیمی در این ساید باشم.
    برای هماهنگی بیشتر می تونید با ایدی تلگرام Supernatural02@ در ارتباط باشید.

وحید

• ba salam b hame dostan ma ham k in server ro khahim bod ba tavajo b inke sv akharmon nakhahd bod sidemon baade final 2012 NE bodim ba spehr green man in sv ham mirim ne

Sv Akharo ba Tesm Asli MR_PRESIDENT ro SW khahim bod B omid moafqite Hamegi

shoma khodet ye side ii baradar

All it takes is one bad day to reduce the sanest man alive to lunacy. That's how far the world is from where I am. Just one bad day

• ba salam b hame dostan ma ham k in server ro khahim bod ba tavajo b inke sv akharmon nakhahd bod sidemon baade final 2012 NE bodim ba spehr green man in sv ham mirim ne

Sv Akharo ba Tesm Asli MR_PRESIDENT ro SW khahim bod B omid moafqite Hamegi

سهند داداش خوش اومدی
    امیدوارم که همه ی رفیقامون رو هم این سرور تو ساید ان ای ببینیم...

قدمتون به روی چشم

• با سلام به همه دوستان عزیز
    تیم ما هم مجددا در ساید SE حضور خواهد داشت با حضور افتخاری آقا هاتف گرزی
    به امید یک سرور خوب و جذاب ...

All it takes is one bad day to reduce the sanest man alive to lunacy. That's how far the world is from where I am. Just one bad day

• سلام خدمت تمام عزیزان
    این سرور انشالله اگه وقت یاری کنه در خدمت دوستان هستیم
    و برای اولین بار توی یه ساید شمالی قرار هستش که بازی کنم
    همونطور که امین گفت این سرور با تعدادی از دوستان ساید شمال شرق میریم با هدف انجام یه بازی جذاب و کشیدن لپ بعضی از بچه‌ها :D
    پ.ن : دانیال مثل اینکه این دفعه واقعا قراره زمستون بیاد :D :P

• با سلام خدمت دوستان

تیم کاپیتان طبق گفته دوستان در se میمونیم بنده ک هیچ سروری به جز یک مورد داخل ساید دیگه ای نبودم تو تمام سرور ها اینم طور بوده
    این سرور امیدوارم مثل سرور قبل نباشه زد خورد داشته باشیم البته در کل تمام بچه ها دوست ما هستن در هر ساید این سرور با وجود تیم ها توساید های مختلف به نظر عالی میشه اس ای تیم های قوی مثل همیشه داره این سرور دوست عزیز رضا انزلی اس ای و سرور اخرشه ماهم به رسم یادگاری سرور براش قشنگ میکنیم اخر از همه هم پیشبینی میکنم ک کفه ترازو به تعادل برسه ایشالله ک دوستان تا اخر باشن و شاهد حذف کسی نباشیم تشکرم میکنم از بچه های اس ای: ارش . سجاد . امید . هومن .اشکان . محمد . سعید . و.... خیلی از دوستان هستن
    سرور خوبی ارزو میکنم برای همه در عین حال عادلانه

علی : CAPITAN se alifx svin romanbaazz FAP

• به نام خدا

یادش بخیر سرورهای آی آر.این تاپیک رو می خوندم یاد تاپیک های اعلام آمادگی سرور ۱ راند ۳ و مخصوصا راند ۴ افتادم.عجب فضای شورانگیزی داشت؛پر از شور و شوق.رقابت ها و دوستی های شیرینی بود که سراسر از انگیزه پیروزی بود.
    آرزو می کنم دوباره اون سرورها رو بتونیم تجربه بکنیم،هر چند که خیلی ها از دور خارج شدند.

شاد باشید.

TT 2011.ir
    Finals 2012.com
    Ts2.ir : Holder-Winner
    Ts8.com
    TT 2014.com
    Ts5.com-Birthday : Holder-Loser
    Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
    Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
    Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
    Ts1.ir-r4 : B a y G o s h
    Ts6.com-2019 : B a y G o s h

• نه خدایی
    #نوستالژیای_الکی

ایجاان تو فقط بنویس :love:

مثل اینکه زئوس اومدنش قطعی شده 8|

اونا که وجود ندارن بیان اعلام حضور کنن؛

ولی ارمین اگه متای قبل سرور بستی باهاشون تو بیا اعلام کن بدونیم چند چندیم با خودمون؛

مرسی.

• سلام

ما هم احتمالا بیاییم چون فینال هستش. ولی خداییش ادمین ها رو راست باشن با همه که اگه مشکل سراسری مثل قطعی نت تو که سرور قبلی پیش اومد یه سری نیروبسازن یه سری به قول بچه ها نوب باشن فک کنن بک اپ گرفته میشه نسازن...!

• سلام خدمت همه بزرگواران :rolleyes:
    با جمعی از دوستان و اراذل قدیمی تحت عنوان تیم ((کلاهبرداران)) دور هم جمع شدیم این سرور بیایم یکم خوش بگذرونیم.

هدف تیم به هیچ عنوان بردن سرور نیست و فقط با اکانتای اصلی و چندتا دفساز تو جنوب غرب استارت میزنیم.

پیشاپیش از مزاحمت برای همسایه های عزیز عذرخواهی مینماییم چون تمام اکانت ها و مولتی های سرور در تیررس هستن(بلاخره باید خرج اهالی دهکده رو از یه جا در بیاریم) :D

دوست دار همگی <3
    تیم کلاهبرداران

• تشکر ویژه از دکتر هانی عزیز

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3