نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 | آغاز 4 مهر 1398 |

• چندتا نکته جا داره بگم
    اولا ما آقای هزینه نیستیم بخواییم پول خودمون رو به رخ دهاتیایی مثل شما بکشیم...
    ولی ماشین رضا 10 بزاره هزینه هایی که پدرت کرده تا به این سن برسی، پس بدون ما دنبال پول نبودیم و کتیبه صرفا به خاطر رفاقت من با امیر رپتور داده شد به اکانت امیر در ساید اس آی...
    دوما التماس های شنیز اسکریناش هست که میگه لیمون هیز رو نزنید و گرنه ازت یه پاپ 0 میموند...
    سوما اون همرایی که بهشون گفتی دمپایی رنک 1 تا 8 اتحاد آن دبلیو بود و همر شما و سینای عزیز 9 و 10 بود تو اتحاد...
    در مورد گلد هم بگم ما به شخممون هم نبوده چون نه نیازی داشتیم نه داریم به شکر خدا، دلیل حذف ما هیچ وقت گفته نشد ولی الان میگم
    بعد صحبت با ادمین سرور که پخش کتیبه ها در جواب گفت بشینید بازی کنید من 100 کی گلد میدم بهتون و ما مثل شما ها زیر خواب ادمین سایت نشدیم و به نشانه ی اعتراض به تقلب واضح ادمین اکانتامون رو حذف کردیم...

گلدی هم که احسان شنیز داد واضح میگم از ادمین گرفته بود تا برای اولین بار سایت اسپیدترا یه سرور با حضور 4 ساید رو شاهد باشه و هیچ هزینه ای بابتش نداده...

درصورت پاک شدن این پست رکورد صحبت های انجام شده با ادمین به تموم لیدر های 4 ساید فرستاده میشه که بفهمن 100 شدن واندر تو آن دبلیو کلا از پشت پرده های این سرور بوده...

موفق باشید

Amin Lidocaine

MORPHINE TeaM

• با سلام خدمت تمام عزیزان

این سرور بارها گفتم اصن قرار نبود باشم
    روز ۳،۴ بازی بود که دیدم امین و رضا و چندتا دیگه از رفقا هم‌هستن و از شانس رفته بودن NW
    امین پیشنهاد داد که امیر بیا اینور پیش خودمون و گفتم حقیقت اگه از اول‌میدونستم هستید که میومدم اما الان اینجا هم توس اس‌ای چندتا از رفیقام هستن دیگه ضایعس حذف کنم منم که تایم ندارم بیخیال
    تا اینکه داستان‌های حذف پیش اومد و امین زنگ زد گفت حاجی داستان اینطوریه ما میخوایم حذف کنیم ۲تا کتیبه هست میخوای ؟! گفتم داداش من که تایمی ندارم به اون صورت اما بدم نمیاد یه جنگ‌آموز بیاریم هم دینم به ساید رو ادا کنم هم اینکه همر خودم راحت شارژ بشه،(که البته امید کتیبه جنگ رو بعدا برگردوند به ان‌دبل)
    فقط خواستم این چیزارو بگم که انگ کتیبه فروشی نچسبونن دوستان
    و با شناختی که از رفیقام‌دارم خدارو شکر شرایط مالی بچه‌ها طوری نیست که نیاز به ۱-۲ تومن پول کتیبه داشته باشن و خودشون رو‌بخوان زیر سوال ببرن
    اگر عمری باقی باشه و وقت کافی موجود باشه سرور فینال با یه ترکیب جدید میایم که انشالله یه کم لپ بکشیم ❤️

• کل گلد سایدو من دادم تقریبا . به سپهر میدادم سپهرم بین بچه ها تقسیم میکرد
    احتیاجی به توضیح بیشتر نیست ولی نمک میخوری رو نمکدون نشین
    بجز کسایی که از من گلد نگرفته بودن (پدرام مجید سینا حامد سهند و یکی دو اکانت دیگه ) بقیه همگی حذف کردن . یعنی دقیقا کسی که واسه اکانتش خرج کرده قدر اکانتشو دونسته و حذف نکرده
    اگه منظورت ممدزده که خیلی وقته یجور دیگه صاف شده و من پولی رو میدم که حق طرف باشه نه پول زور

پی نوشت : واقعا فکر کردین من میزارم اکانتایی که با پول من بالا اومده بر علیه من و به نفع سایدای دیگه استفاده بشه ؟ با هرکسی باید مثل خودش رفتار کرد . منم مثل خودتون رفتار کردم
    پی نوشت2: سرور بعدی هرسایدی خواستین برین قبلش به فروم نگاه کنین سایدی که ما اعلام حضور کرده باشیم نبینیمتون

• سرور بعد هر جا باشی میام همون جا از تو خوده ساید میزنمت :)
    یه وقت فکر نکنی خبریه..
    منتظر اعلام سایدت تو فروم هستیم البته اگه ابزار لازم رو برای اعلام ساید رو داشته باشی...
    نوب و فارم های سرور فیک که دیگه نباید شاخ بشه..

تیم ما از همین جا اعلام رسمی می کنه سرور فینال در ساید Ne حضور خواهد داشت...

پ.ن:عروسک خیمه شب بازی نباشیم
    پ. ن:داش امیر بیا یه آب پرتقال بزنیم قبل استارت سرور :D

I don’t wanna be alone in the darkness

Lidocaine Team <3

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط AminS ().

• خسته نباشید خدمت همه دوستان

اول از همه از تیم خودمون تشکر میکنم و خسته نباشید میگم فرشاد و صادق و صالح و استاد یاشار و به خصوص محمد عزیز که واقعا گل کاشت خیلیا جای حرف زدن کل کل باید بازی ازش یاد بگیرن

عادل عزیز کلی زحمت کشید پارسا و دانیال و محمد کماتسو زحمت کشیدید

به تیم میلاد عزیز خسته نباشید میگم

سرور فینال پذیرای دوستان در جنوب غرب خواهیم بود
    دوستانی ک تمایل بازی در این ساید دارن به این ای دی Yo_Yoo@ در تلگرام پیام بدن

واقعا دوستان را درک نمیکنم ما خوشحالیم . احسان خوش حال . شماها چرا دارین میسوزی داستانتون چیه خبریه ؟!

دوستان بجا کل کل و حذف وسط سرور فقط بلد بودن ایراد بگیرن ما که جز مولتی بازی چیزه دیگه ندیدیم اگه فکر میکنید خیلی بازی بلدید یه حرکت مثبت میکردید
    حداقل 4 روز دیگه خواستید پشت طرف حرف بزنید بتونید اینم بگید ک ما هم خودمون فلانیم نه بشینید باهم دیگه سبزی پاک کنید حرف بزنید ;)

دوستانی ک برد متا غرب میبرن زیر سوال اگه میزدین nw را خوب sw میبرد ک باز برد غرب بود :))

و من الله توفیق

شاید ک رستگار شوید

پی نوشت : تشکر از امید ک ساید ب این خوبی جمع کرد و آخر بازی جذاب کرد و اصلا فکر نمی کردم قدرت متا شرق اس ای باشه

• میبینم زبون در اوردن یه سری ها ، اون روز که لیدر های اس دبل زدن زیر نپ و کتیبه معماریتو زدن اومدن گفتن خوب کردیم زدیم ، چیکار کردی ؟! جز این بود که هیچ کاری نکردی ؟ یجوری که انگار ساید ما زیر خواب اس دبله ، ما اینارو مغزمون نمیکشه.
    اون روز که حق سایدت تو پخش کتیبه ها خورده شد چیکار کردی ؟
    شما تا دیروز میگفتی لمون هیز ( شیوید سابق) رو نزن چون ازت ضعیفتره الان میای مثلا تیکه میندازی؟
    امیر رپتور داداشمه به امین گفتم کتیبه رو بده اونور ، خودمون زدیم دلمون خواست دادیم کتیبه رو، حالا تو بیا خودتو پاره کن که مثلا ما فروختیم
    والا رفیقات که میگفتن یه قرون خرج نکردی، هر کی میومد تیم اسپیک بهش بدهکار بودی.( قضیه برف و این داستانا)
    اینارم میگم که پول پول نکنی .
    اسم مارو نمیوردی و حفظ حرمت میکردی الان هم انقدر حیثیتت نمیرفت هم از قبل بازی loser‌نبودی
    حالا باز برو ببند ببین میتونی گلد مفت بگیری یا نه.
    کل ساید قصد حذف داشت تو با یه تماس نمیدونم چجوری مختو زدن موندی ، چی بهت پیشنهاد دادن خدا میدونه.

پ.ن:این لانگ لایف کی هست اسم عمو رضا رو میاره، بچه های عمو رضا هم سنتن ، عمو رضا خرج تو و خانوادتم میتونه بده محتاج فروش کتیبه نیست، نبینم کسی اسم رضا استیل رو بیاره.

• اون زمانی که لیدر‌های Sw معماری و زدن ، امثال تو و سپهر لیدر NW بودن و احسان ساکت بود ، به خاطر بی عرضگی و زدبند شما با پارسا معاری از Nw بلند شد !
    من خودم به شخصه میخواستم Sw رو بزنم که حسام و سپهر گقتن نزن Ne‌ رو بزن و ماهم بیخیال شدیم و بازی کردیم که یکهو معلوم نشد چطور شدن زیر بلیط پارسا ؟ چون دلیلی نداشت با پارسا اوکی‌بشن برای زدن NE و کل‌همر هارو کوبیدن به Ne در‌صورتی که قبلش هدف SW بود !

اینقد قُمپز در نکن که خریدیم میتونیم بخریم و‌خواهیم خرید !
    اگه خریدی داشتی منتظر فیش های خرید خودت و عمو رضات هستیم اگه هم نه گلدتونو صد در صد از احسان شانیز گرفتین/که گرفتین :))
    همه با حرف پولدارن مهم اینه جیرشونو کی میداده‌ که شما هم جیرتونو احسان داده حالا با ماشین میلیاردی و ۴۰ سال سن زشته واقعا :D
    رفیقای احسان همونایین که بهش پشت کردن انتظار داری‌ازش خوب بگن جلو تو؟

ثانیا اگه احسان گفته مارو نزن به این دلیل بوده که شما نمک خوردین لاقل‌نمکدونو نشکنین که رو هم سایدی همر بلند کنید که بازم شکستین ! یه چیز عادیه این موضوع و هرکس‌ دیگم بود انجام میداد.
    خداروشکر ما بااحسان مثل رفیق بودیم و نه گلدی رد و بدل کردیم!
    ولی منت رفاقتش سر امثال‌تو‌باید باشه !
    که با این همه ادعا گلدشونو میداده !

فکر نکنم احسان بازنده یا همون LoSer این مسئله باشه ، خواننده بیشتر میفمه کی LoSerهستش !

پ.ن۱: Ne باید خیلی دل رئوفی داشته باشه که شماهارو با گند سرور پیش و... راه بدن!
    پ.ن۲:باور کن ما اسمتو نمیاریم که تو اسم مارو میاری حقیقت بد تلخه که بالاخواه کشونده اینجا:))
    پ.ن۳: عمورضاتون اگه میتونست خرج خانواده بده ۱۰ تا کپو ۷۰۰ تومن قیمت نمیداد :))))))

به امید از بین رفتن ادعاهای توخالی :))
    حرفتو تو بازی خواهیم شنید :love:

• عمو کیا با یکی بحث کن که هم سطح خودت باشه اندازه سن این من تراوین بازی کردم
    من یدونه گلد هم از احسان نگرفتم

کتیبه هم اگه دادم به کسی به خودم مربوط حرفش به هیچ کسی نیومده
    سپهر هم که جواب نمیده بهتون (احسان و پدرام ) نمیخواد بزرگتون بکنه دور ورندارید
    احسان و پدرام سرور جدید اسم اک و اول بگید اسکرین بگیرم میفهمیم رئیس کیه داخل بازی
    نمیخواستم بازی کنم ولی میام بازی شمارو خراب کنم
    کش دادن این موضوع هم فایده نداره چون اون زمان حرف زیاد میزدی داخل بازی بهت نشون میدادم بعد از حذف همه هفتیر میکشن

(ویرایش شد.)
    یاعلی

• بچها دعوا نکنین خوبیَت نداره

چه خوب میشد اگه هر اتفاقی تو سرور میفتاد توی همون سرور چال میشد :)

یه روز خوب میاد، که دیگه همو ن..اییم

لطفا دیگه پست نذارین تو این تاپیک نوکر همتونم هستم خودم

ارادت <3

• من **خلم که واسه سایدی که وسط کار میزاره میره 300 400 ک گلد میگیرم و وعده ی 200 300ک بیشتر هم میدم!
    درسته ابتدا به ساکن سپهر اومد واتساپ فحشکاری ولی من به کسی که 8 9 سال باهاش رفاقت کردم فحش نمیدم.همونقدری که بچه های ساید رو میشناختم تیم مدیریتی رو هم میشناختم که نمیان به خاطر یه سرور خودشونو خراب کنن و عمدی کتیبه بدن سایدی. سایدی که بیشترین و بهترین کتیبه هارو داشت چیشد ؟
    به اون رفیقت بگو ماجرای برف و ممدز یه چیز شخصی و بیشتر یه شوخی دو نفرس و به کسی ربطی نداره . این موردو از خود طرف هم میتونه بپرسه :))
    اسم اکانت من هر سروری برم مشخصه
    هفتیرکشی بعد از حذف ؟ این جمله رو وقتی بکار میبرن که سایدی که حذف کرده تحقیر شده باشه ! میموندین باخت ان دبل با توجه به متای 3-1 حتمی بود. با رفتنتون کمک خیلی زیادی به ساید کردین . یعنی نبودتون تاثیر مثبتش خیلی بیشتر بود

• درود .
    خسته باشید بر همه و شادباش به متای غرب .

پ ن : اختلاف سلیقه همیشه بوجود میاد و نوع برخورد ما چطوره ؟

مانا باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• با سلام به تمامی بازیکن های سرور 3 ایکس اسپیدترا

ضمن تبرک به ساید برنده برای 100 کردن واندر ، امیدواریم در این سرور لذت کافی رو از بازی برده باشین و تیم اسپیدترا آرزوی بهترین هارو برای شما عزیزان در تمامی مراحل زندگیتون داره ...

(تاپیک بسته شد)

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

به امید دیدار در سرور فینال

سپاس

مدیریت اسپیدترا

• Admin

Approved the thread.
  • Admin

Approved the thread.