نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 | آغاز 4 مهر 1398 |

• خیلی هم عالی هر چه حریف قوی تر لذت بازی بیشتر . علی اقا هم خوش اومدن. سرور اخری که باهاش بازی کردم sw بودم ایشون se حالا ما اومدیم se ایشون رفتن ne . قسمت بر اینه همیشه مقابل هم باشیم .( البته بستگی به متایی داره که لیدرها انجام میدن ) با امید موفقیت و بازی سخت برای هر ۴ ساید . مرسی از وحید و احسان که شمال غرب رو پوشش دادن که بازی ۳ قطبی نشه .

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• عجیب سروری شده

بازار جنگش بیشتر ازبازیه معلومه دوستان دارن برای یعد حمایت خودشون اماده میکنن

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• خوب :دی یه کم بیکار شدم باز یه نمور چرخیدم تو حراجی اما چیزهایی رو دیدم که کمی جا خوردم :دی یادش بخیر زمانه قدیم انقدر صفحه حراجی زیاد بود که حدو اندازه نداشته و خوب دوستان ولخرج هم کنار نشسته بودند :دی و در حال جمع آوری باغ وحش بودند :دی و چه همرهایی رو که با باغ وحش دیوار نمیکردند اما سوال این جاست که آیا با توجه به عدم استفاده گندم خور در باغ وحش و دفاع قابل توجهش برای اول بازی قفس بگیریم بهتره یا پماد؟!

خوب با یه محاسبات ساده میریم که داشته باشییمممم...

این وضعیتی هست از بازاره الان ؛ این دوستمون اومده روی ۳۰ عدد قفس ۱۱۰ هزار سیلور معادل ۱۱۰۰ عدد گلد رو مصرف کرده :دی شاید بگین دارندگی و برازندگی :دی اما خوب یه نموره علمی تر محاسبه میکنیم!

فرض کنید من یه هیروی ضعیف دارم اول بازی که باید این هیروی ضعیفم رو قوی کنم قطعا فقط این که بشینه یه جا و منابع تولید کنه قوی نمیشه :دی یا شاید بگین خوب میفرستیمش ماجراجویی! بقیه هم خوب میفرستن! در نتیجه این وسط هیروی شما خسته و ضعیف بار میاد :دی مشکلات سرما خوردگی و گشتن تو حراجی برای خرید سطل و هزار بیماری!..

نتیجه اخلاقی: موقع کتیبه در به در دنباله کتیبه تو حراجی هستید برای لول بالا بردن هیرو و آخرشم باز همین قدر که ایشون ۳۰ تا قفس خریده باید بدید برای ۳۰ تا کتیبه و فایده هم نداره و در نتیجه شما برشکست خواهید شد :دی

و اما اگه بخوایم علمی کمی عمل کنیم اگه شما بیاید یه کتابه ناقابل بخرید مثلا رو رنج قیمت 4000-5000 که خودمم تو همین رنج خریدم و هیروتون رو خسته بار نیارین ۲ تا کاره مفید انجام دادین یک با خرید پماد عملا هیروتون رو قوی میکنید و بعد ها به کارتون میاد هم با صرف هزینه کمتر آبادی رو خالی میکنید و غارت میکنید برای مثال این هیروی منه با لول ۵ که البته باز با ۴ هم تقریبا مثله همین میشه کشت و تعداد بیشتری پماد مصرف میشه و حدود ۲۰-۳۰پماد تو لول ۳-۴ مصرف خواهید داشت که حدودا میشه با توجه به بازاره الان ۱۵-۱۸ ک سیلور که اگه بخوایم یه تقسیم سر انگشتی کنید با ۱۱۰ هزار سیلور میشه ۲۴۰ تا پماد خرید و در واقه هر آبادی ۴۰ تا جون شما رو کم کنه که کمتره میتونید ۶ تا آبادی با وضعیت زیر رو خالی کنید با این تفاوت که هیرو شما تو اتک بعدی قوی تر خواهد شد و مصرف پماد کمتر میشه ... خلاصه که کلاسای مهر در حال بازگشایه :دی برای ثبت نام به پیوی مراجعه کنید ... :دی

این هم عکس های خرید پماد و خالی کردن آبادی با یه هیروی سطح ۵ با مصرف ۳۰ پماد ...در صورتی که ۱۱ قفس و خالی کردن همچین آبادی برای دوستمون حدود ۳۶ هزار سیلور دراومده! در صورتی که با پماد حدود ۱۲ هزار و ۱/۳ وم سیلور مصرف شده در خرید قفس!

باشد که رستگار شوید!

• بیا ارمین این گفتی ریختن روی پمادهای ما چکش زدن چیکار داری اخه؟؟؟؟ :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

MONAKO مامور مخفی

• سلام خدمت دوستان و فروم خوانان عزیز

بعد مدت ها به در خواست دوستان اومدیم یه سرور بازی کنیم بر خلاف میل خودم این سرور در جنوب شرق هستیم ( البته فعلا تا زمانی وقت و فرصت باشه) اکانت Spartacus در خدمتتون هستیم انشالله سرور خوب و جذابی باشه :)

• میلاد ولفلند کجایی ؟؟؟؟

تاقبل شروع سرور هی میومدی شاخ شونه میکشیدی فقط امدم ببینم توی سرور که یکم شلوغه میتونی به اخر بازی برسی آیا؟

MONAKO مامور مخفی

• به صورت کاملا رندوم 5ماجراجویی پشت سر هم چیز با ارزشی پیدا نکرده
    فک کنم مشکل از قهرمان منه
    وگرنه قهرمان مردم که میره قفس و اثر و کتیبه میاره که نیاز نباشه سیلور خرجش کرد

• به صورت کاملا رندوم 5ماجراجویی پشت سر هم چیز با ارزشی پیدا نکرده
    فک کنم مشکل از قهرمان منه
    وگرنه قهرمان مردم که میره قفس و اثر و کتیبه میاره که نیاز نباشه سیلور خرجش کرد

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    بنده خدا شانس نداری تو انگار؟

MONAKO مامور مخفی

• سلام به همه ی دوستان
    ما هم از دیروز تصمیم گرفتیم بازی کنیم، ساید ان دبلیو رو انتخاب کردیم...
    سبک بازیه جدیدی رو از مجموعه ی ما خواهید دید این سرور...

ارادتمند
    امین

سلام امین جان خوبی خوش اومدی سلام مارو به کیا برسون قبولت داریم سلطان

• خوب باز یه سر اومدم ببینم کسی این جا هست یا نه دیدم باز خبری نیست :دی و دریغ از یه پست تحلیلی ؛ ضمن یاداوری بنده حضور جدی تو این سرور نخواهم داشت همین طور که دوستانی که از بازی من مطلع باشند معمولا نژاد گول یا روم بازی نمیکنم اما به هر حال یه اکانتی افتاده و نم نمک یه سرکی بهش میزنیم برا فینال گرم کنیم :دی اماااا جذابت تازه داره شروع میشه به نظرم و حیف وقت بازی کردن تو این سرور رو ندارم ... ضمن خوشامدگویی به افراد جدید چه تو شمال غرب چه تو شمال شرق آمار بازی هم تا حدودی بهم ریخته و نسبت به روز اول بازی ۴۰۰ اکانت اضافه شده که نشون دهنده ی جذابیت بیشتره... به نظرم حداقل این سرور شاهد ۴ ساید قوی هستیم و سایدی از بازی خط نمی خوره مگر اتفاقات ناگهانی.. اما من یه نگاهی به بازی کردم و افرادی رو باز به صورت رندوم انتخاب کردم که نکات جذابی رو درشون دیدم و میتونه نقطه ی قوت هر ساید باشه ...

اول از همه من ۴۰ تا بازیکن اول رو یه نیم نگاهی میندازم ببینیم تو ۴۰ نفر چند بازیکن مربوط به کدام ساید هست چون معمولا ۴۰ نفر اول جمعیت تو روند بازی خیلی موثر هستند و تا نوعی میشه گفت یا دف خوبی میسازند یا همر خوبی بنابراین از این ۴۰ نفر طبق این ۲ عکس

13 اکانت مطلق به جنوب غرب
    7 اکانت مطلق به شمال غرب
    14 اکانت جنوب شرق
    6 اکانت مربوط به شمال شرق
    هست

اکانت های جنوبی به جمعیت بیشتر اهمیت دادند به هر حال این جمعیت میتونه تو تولید بیشتر منابع و همچنین تو ساخت دهکده های زودتر و بیشتر نیز کمک کنه به خصوص اول بازی بنابراین از این نظر تا حدودی بهتر کار کردند البته دوستانی هم دیر ثبت نام کردند و از این نمیشه گذشت.. اما برسی کنیم اکانت های تحت تاثیر بر سرور رو اولین واحه ای که من به چشمم خورد و مد نظرم بود اکانت FaRa بود این اکانت علاوه بر این که هفته گذشته حسابی و با یه سرو گردن اختلاف تو جمعیت از بقیه جلو بود زودتر از همه هم ابادی اولشون رو گرفتن که این خودش یعنی تولیدات ایشون از بقیه در حال حاظر بیشتر هست اما نکته ای که تو بازی ایشون میشه دید استفاده بهینه از منابع هست چرا که کسانه دیگری هم مثل اکانت

Doll Cemetery غارت مناسبی داشتند اما جمعیت ۱۵ کراپشون خلاف این رو ثابت میکنه که از منابع استفاده لازم رو نبردند و منابع صرف ساخته بیهوده گرزدار یا تلفات گرزدار روی واحه شده برای مثال این بازیکن غارت ۷۵۰ هزارتایی هفته قبل و اما ۱۵ کراپشون رو جمعیت ۳۰ نشون دهنده عدم اهمیت به کراپشون هست که در نتیجه این اختلاف و باعث ساخت دیرتر همر و استارت نا منظم همر میشه ...

اکانت فرا ۱۵ کراپشون تو منطقه مرکز جنوب غرب بوده و با توجه به مدال دف این اکانت به نظرم یکی از پلنای مد نظر برای این اکانت میتونه ساپورت واندر و ساخت دف زیاد در مرکز سایدشون باشه که به خوبی میتونه از مهم ترین و تاثیر گذارترین اکانت های سایدشون باشه و به خوبی ساپورت کنه و احتمالا پلن دومی که می تونه داشته باشند ساختن همر واندر زن یا جنگی و همچنین استفاده ساپورتری واندر از فیدراشون و اکانت های دف ساز و مولتیشون برای ادامه راه در هر صورت به نظرم می تونه اکانت تاثیر گذاری و خطرناکی برای ۳ ساید دیگر باشه..

اکانتPaRaDisE

این اکانت به نظرم راهشو کمی نسبت به هفته قبل کج کرده :دی و فکر میکنم یه جای کارش داره میلنگه به نظر جمعیت ۱۵ کراپشون خیلی خوبه اما فکر میکنم عمده این جمعیت داره صرف ساخته سرباز خونه و چیزهای این چنینی میشه چون مجموع امتایز هجومیشون تا این لحظه 4422 هست که قهرمانشون ۱۶۷۰ تجربه کسب کردند و ماجراجویی ها رو هم کم کنیم در مجموع هیرو احتمالاا بین ۱۰۰۰-۱۲۰۰ امتیاز هجومی بدست اورده و این به این معنی است این بازیکن تلفات زیادی داشته و حدود ۳۰۰۰ نیروی کشته شده دیگه به وسیله هیرو نبوده و از طریق گرزدارشون بوده که برایشون حتما تلفات سنگینی هم داشته...

همچنین هنوز واحه گرفته نشده که بنظرم با ۲ ملیون غارت نوعی ضعف هست..

این اکانت هم تو منطقه ی مرکزی شمال غرب حضور دارند و احتمالا یا پلنشون برای واندر و هولدرینگ هست یا جنگی بازی میکنن به هر حال به نظرم این اکانت تو آینده رشدش رو از دست میده ..

اکانت Doll Cemetery

به نظرم این اکانت همین طور که بالاتر اشاره کردم اهمیت چندانی به ۱۵ کراپشون ندادند و با توجه به مختصات بالاشون هم احتمالا از زدو خورد تا واندر ها کمی دوری کنند البته همه چیز به پلنر های جنوب شرق هم بستگی داره و شاید از ایشون به واسطه کتیبه چکمه هم استفاده شه اما با توجه به این انتخابشون و اهمیت کم به ۱۵ کراپشون تا این جای کار احساسم اینه

پلن اند گیمی داشته باشند که خوب باید دید در ادامه چه میکنن.. اما با توجه به غارت هفته گذشته ۷۵۰ هزار غارتشون و غارت ۵۵۰ هزارتایی این هفته حدود ۱.۳ میل غارت داشتند که فکر میکنم برای همچین غارتی ۱۵ کراپ سطح ۳-۴ مناسب نیست و عمده سرمایه گذاریشون تا این جای کار کوتاه مدت و روی دیفالتشون بنا شده ...

همچنین این بازیکن فکر میکنم مثله اکانت PaRaDisE لاست زیادی داشته با توجه به اختلاف امتیازه هیرو و مهاجمینش..در هر صورت به نظرم این اکانت بعد از کتیبه ها خودش رو خیلی نشون بده باید دید چه میشه...

اکانت
    c351234

به نظرم داره خیلی خوب کار میکنه و سرمایه گذاری رو ۱۵ کراپشون و همچنین واحه اولشون نشون دهنده این وضع هست همچنین اسن اختلاف منفیه بین امتیاز هیرو و مهاجمین نشون دهنده تیم ورک بازی کردنه این تیمم هست که به نظرم در آینده مولتی های زیادی رو به خودش ببینه و اگه بزنه تو کاره جنگی بازی کردن با توجه به منطقش بسیار اکانت خطرناکی میتونه باشه در هر صورت به نظرم این اکانت در آینده برا خودش حرفی داشته باشه...

اکانت

B I G

این اکانت استفاده خوبی از قهرمانش کرده و فکر میکنم همین امر باعث شده تنها اکانت گول داخل تاپ غارت باشه به نظرم اکانت گول لب مرز میتونه خیلی خطرناک برای توتن های عشق شب خوابیدن باشه :دی اما باز باید دید سرمایه گذاری خاصی رو ۱۵ کراپشون انجام ندادند و فکر میکنم بیشتر جمعیتشون هم مربوط به ساخته رعداشون باشه در هر صورت باید از اکانت گول لبه مرز داخل تاپ غارت ترسید!

به نظرم هفته گذشته غارت اصلا مناسبی نداشتند و فکر میکنم از مولتی هم استفاده نکردند برای کلین کردن آبادی به همین واسطه آبادی کمتری و غارت کمتری داشتند و اکانتشون خیلی رشد نکرده و این هفته با توجه به استفاده از هیرو خوب تونستن رعد بسازن و غارت کنن...

اکانت
    GRas

با توجه به دیر ساخته شدن این اکانت اما سرمایه گذاری خوبی رو روی هیرو و غارت آبادی کرده همچنین ۱۵ کراپشون مرز جنوب شرق رو در بر داره و فکر میکنم با توجه به مدال؛ اکانت خطرناکی میتونه باشه همچنین اکانتی مناسب برای ساخت واندر زن نمیتونه باشه و میتونه جنگی کش خوبی باشه و لذت خوبی هم ببره ..در هر صورت تا این جای کار خوب عمل کرده به نظرم..باید دید در آینده گرس میکشن یا همر :دی

این اکانت ها باز به نظرم خوب هستند و تو چشمم امد دوستانی که اسمشون نبردم نارحت نشن همه خوبییین :دی خلاصه که از این جور متن ها بگذارید سرمون گرم شه ما که بازی نمیکنیم اومدیم فروم نویسی :دی یه ۵ تا چیز یاد بگیریم..

• خدا خیرت بده باز 2 تا تحلیل گذاشتی فروم رو از این حالت در اوردی
    دوستان تقاضا دارم بیاید اینجا یه کم بحث های چالشی انجام بدین
    شلوغش کنید اقا :D
    امین پلانگتون از الان دف جمع کن میخوام بیام برات :D :* <3

• این اکانت ها باز به نظرم خوب هستند و تو چشمم امد دوستانی که اسمشون نبردم نارحت نشن همه خوبییین :دی خلاصه که از این جور متن ها بگذارید سرمون گرم شه ما که بازی نمیکنیم اومدیم فروم نویسی :دی یه ۵ تا چیز یاد بگیریم..

تحلیل های خوبی بود . ;)

• خدا خیرت بده باز 2 تا تحلیل گذاشتی فروم رو از این حالت در اوردی
    دوستان تقاضا دارم بیاید اینجا یه کم بحث های چالشی انجام بدین
    شلوغش کنید اقا :D
    امین پلانگتون از الان دف جمع کن میخوام بیام برات :D :* <3

سلطان این سرور ما گرزی نداریم
    به جاش سرباز پیاده تا دلت بخواد داریم، تصمیم گرفتیم به جای واردات دف، صادرات دف داشته باشیم
    البته عمو امیر تو که غریبه نیستی قدمت به روی چشم

• سلام یه تحلیل ریز اتحادی بزنم براتون صفاکنید

خب از swشروع میکنیم ساید شلوغی هستش و اتحاد خوبی دارن همونطور که مبینید توی غارت هم اول هستن و داخل این اتحاد پلیرهای خوبی هستن منظورم غیر از مولتی هستش این ساید به نظرم دف خوبی برای ادمه بازی خواهد داشت و اکانت جنگی زیادی دارن

ne نسبت به ساید های دیگه پلیر کمتری داره و لی پراکندگی خوبی دارن توی منطقه و بیشترشون پلیر هستن و مولتی کمتر توی این ساید دیده میشه و با یه نگاه توی اتحاد میشه فهمید پلیر های باسابقه و خوبی داخلش هستن که همین میتونه توی بازی خیلی کمکشون بکنه

se هم تقریبا شرایطش مثل neهستش و اکانت های اتحادشون پاپ خوبی دارن و توی غارت رتبه سوم دارن با اختلاف کم ساید ne و se تا این جای کار متعادل بودن و احتمال داره قدرت یکسانی داشته باشن ولی معلوم نمیکنه بتا اخر بازی ریزش پلیر بستن متا یا نپ و حذف به هردلیلی توی این دوتا ساید تاثیر زیادی میزاره

nw دوتا اتحاد هستن و پلیر های هر دو اتحاد خوب هستن و اکانت های زیادی دارن که اگر ادغام بشن قدرت و رتبشون خیلی بیشتر از این ها میشه این ساید بیشتر از این چیزی هست که داره نشون میده و باز احتمال برنامه های خاص خودشون هستش

این وضعیت ساید ها و اتحاد ها تا این جای بازی هستش و تازه اول بازی هستش و هنوز مولتی ها و اکانت های اصلی زیاد قابل تشخیص نیستن و حتما تغیرات زیادی رو خواهیم دید

یه عکس هم از تاپ تن برای دوستان میزارم که هنوز از مولتی ها استفاده نشده انشالله که مولتی بازی شاهد نباشیم و دوستان هر کس دید و شک کرد گزارش بده که باهاش برخورد بشه همه چیز دست خودمون هستش اگر جمع بشه زد خورد زیاد میشه و همر توی اب نمک نگه داشتن سخت میشه و بازی جذابیت بیشتری پیدا خوهاد کرد و فروم هم با بحث های بهتری پر میشه

از بازی لذت ببرید

• با سلام و خسته نباشید خدمت همه سرور
    خب قبل اینکه شایعات بخواد بیشتربشه درباره ساید شمال غرب گفتم اعلام حضور کنیم
    این سرور تا ۱۵دقیقه قبل شروع تیم ما قرار نبود بازی کنه و بخاطر صحبت های احسان شانیز بالاخره تصمیم گرفتیم این سرور هم بازی کنیم
    قبل هر چیز باید از بچه های تیم تشکر کنم با اینکه قرار نبود بازی کنیم و هیچ کدوم اماده بازی نبودن اما با اعلام حضور من همشون اومدن برای کمک
    بهنام وارلوک , بهنام ویوا , علیرضا ,حسام, ممد(no name) علی (noob) و امید(redcot) دم همشون گرم
    و رضا استیل و امین عزیز و تیمشون اونام قرار نبود بازی کنن ولی خب بخاطر ما اومدن
    و مجید و حمید عزیز که از سرور قبل به ما اضافه شدن
    معمولا همه اخر سرور از تیمشون تشکر میکنن ولی این سرور قبل از شروع جدی بازی از تیمم تشکر میکنم و سایر بچه های ساید شمال غرب که این سرور ما مهمونشون هستیم
    در اخر احسان خدا خیرت نده داشتیم زندگیمونو میکردیماااا :D

امیدوارم سرور جذابی بشه

SEPEHR
    GREEN MAN

• با سلام خدمت همه دوستان :)

بعد از دو سرور سکوت ، در خدمت دوستان هستیم بیشتر از قبل!

این سرور بنا به دلایلی و حتی مخالف میل شخصیم بازم منطقه خودم ( جنوب شرق ) ثبت نام نکردم !

اما نوید این رو می دم با کمک همه دوستانی که این سرور شمال غرب ثبت نام کردن و همکاری همه پلیر های شمال غرب این سرور یک برند و یک اتحاد جدید در شمال غرب تشکیل و تاسیس بشه.

با توجه به صحبت هایی که شده همه پلیر ها و دوستانی که شمال غرب ثبت نام کردن یک دل و هماهنگ برای پیروزی تلاش می کنیم و از بازی در کنار هم لذت می بریم.

از همینجا اعلام می کنم شمال غرب این سرور یک منطقه تازه تاسیس هست و سیاست خودشو با توجه به شرایط این سرور مشخص می کنه و نه اتفاقات گذشته . !

و اما رویه دیگر حرفام شخصی هست و خطاب به بعضی از دوستان :

یه سری میخوان بزننم زمین اما نمیدونن بزنن که هوا میرم عین توپ
    پروازو بلدم از دوران بچگیم پس کل طول سقوطمم نمیکشه خیلی طول

این سروم بازم ترجیح میدم برم توی پیله تا که بشم منم میله برای پرچم چا...

پ ن : میدونی جالبه چی برا من معلوم نی کی برادره کی برابر ؟

پ ن : من پیاده باشم میگم پیادم لاف نمیام چیزی دارم !

پ ن :
    هرکی یه جوری فاز داره ما حتی وقتی هیچی نیست خوبیم!

پ ن : نیستم اهل اکیپ داف هلو روزی یه پلن دارم واسه شروع...

با تشکر

MAJID WALKERS

حرف های ما هنوز نا تمام ...
    تا نگاه می کنی :
    وقت رفتن است .
    باز هم همان حکایت همیشگی
    پیش از انکه باخبرشوی
    لحظه عزیمت تو ناگزیر می شود .!!!

• دوستان یه سوالی برام پیش اومده
    توی سرورهای اصلی سایت تراوین یادمه که وقتی جشن میخواستیم بگیریم جشن کوچیک اندازه امتیاز تولیدی اون ده امتیاز فرهنگی میداد
    و حداکثر هم 500 بود یعنی تا زمانی که شما تولید امتیاز فرهنگی ده به 500 نمیرسید شما جشن کوچیکت همون مقدار امتیاز میداد.
    اما جشن بزرگ یادمه که امتیاز کامل رو میداد که توی سرور نرمال یادمه 2000 بود. اما اینجا جشن بزرگ داره به اندازه مجموع امتیازات تولیدی دهکده ها امتیاز میده . قبلا هم اینجوری بوده یا من یادم رفته؟؟
    دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن ممنون میشم. شاید من اشتباه میکنم. 8|