نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 | آغاز 4 مهر 1398 |

• درود بر تمامی بازیکنان عزیز .

این تاپیک جهت نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 آغاز 4 مهر 1398 ایجاد شده است.

تمامی موارد تخلف در قوانین انجمن ذکر شده است و چند نکته ی مهم رو در پایین میتوانید مطالعه کنید:

• استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن
    • لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی
    • به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی
    • استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشت
    • بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا ~» نقد و بررسی سرور 3 ایکس)، کل کل بی مورد، گفت و گوی شخصی
    • استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس
    • استفاده از فونت درشت و چشم آزار
    • نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن
    • هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی اسپیدترا
    • هرگونه توهین نژاد پرستانه و قومیتی و ادیانی

چنانچه با پستی مواجه شدید که از نظر شما خلاف قوانین انجمن است، تنها با فشردن دکمه ی گزارش و شرح مختصر تخلف، نسبت به گزارش پست اقدام نمایید و از پاسخگویی و نقل آن جدا خودداری کنید.

با آرزوی موفقیت برای تمامی بازیکنان
    سرور خوشی را برای شما آرزومندیم.

مدیریت اسپیدترا

• با عرض سلام امیدوارم سرور خوبی باشه فعلا خیلیا ریجیستر نکردن امیدوارم سرور شلوغی باشه

مثل همیشه اس ای

بابا تو هر سایدی بری میبازه اون ساید :D :D :D

• سلام سلطان جدی جدی یادم نمیاد اخرین بار کی برنده شدم چ بعد فیلترینگ چ قبلش اس ای نشین شدیم رفت عشقی عشق

این سرور دیگه سنت شکنی کن داداش :D ماهم کمک میکنیم :P

• یا من خیلی نوبم یا همون من نوبم اما قدیما تو حمایت میشد منابع ارسال کرد . الان برای لول اپ سفارت نمیشه منابع زد یکی بگه که اینجوری نبوده این قانون جدیده چون خودم یادمه mm میدادم که منابع بفرستید سفارت بدیم بالا. الان یا باید گند بزنی به بازی خودت سفارت اپ کنی یا باید مولتی بکشی با مولتی فقط سفارت اپ کنیم. شما خودتون یه کاری میکنید بریم تو کار مولتی . اما ما چون پاک بازیم با اکانت خودمون سفارت دادیم بالا گند زدیم به استارتمون

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• یا من خیلی نوبم یا همون من نوبم اما قدیما تو حمایت میشد منابع ارسال کرد . الان برای لول اپ سفارت نمیشه منابع زد یکی بگه که اینجوری نبوده این قانون جدیده چون خودم یادمه mm میدادم که منابع بفرستید سفارت بدیم بالا. الان یا باید گند بزنی به بازی خودت سفارت اپ کنی یا باید مولتی بکشی با مولتی فقط سفارت اپ کنیم. شما خودتون یه کاری میکنید بریم تو کار مولتی . اما ما چون پاک بازیم با اکانت خودمون سفارت دادیم بالا گند زدیم به استارتمون

تو ورژنهای خیلی قدیم! قبل از حمایت امکان ارسال منابع بود که خوب اون جا بیشتر مولتی بازی به چشم میومد و با منابع ارسالی اکانت مثله بنز میومد بالا :دی کسی هم نمی تونست چیزی بگه چون به قول شما هم مجاز بود هم طرف می تونست بگه لیدر هستم و برای جمع؛ منابع خرج میشه و نیازه اما با تغیرات ورژن ها محدودیت تو بازار و ارسال منابع ایجاد شد که فکر میکنم بهتر هست و حداقل ۳ روز اول بازی به مهارت هست و کسی نمی تونه بگه طرف منابع گرفته یا ...

کسی نمی خواد یه تحلیل بزاره؟ ما دیگه پیر شدیم :دی دستمون به قلم نمیره دستمونم بره چشمون کار نمیکنه:ي

در حد چند روز یه اکانتی ساختیم ببینیم چه خبره :دی

• خیلی قدیم که میگی میشه سرورهای کلاسیک اما من تو قبل فیلتر این کارو میکردم فک کنم الانم دات کام بشه . قانون اسپید تراست فک کنم. تحلیل بازی هم که مشخصه se برندس :)

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام فکر کنم اونجا هم جمعیت از گیرنده باید بالاتر بود وگرنه نمیزاشت بفرستی

ارمین تحلیل چی تحلیل 24ساعت اول بازی رو بزارن بزار ببینیم کی به کیه

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• خیلی قدیم که میگی میشه سرورهای کلاسیک اما من تو قبل فیلتر این کارو میکردم فک کنم الانم دات کام بشه . قانون اسپید تراست فک کنم. تحلیل بازی هم که مشخصه se برندس :)

اس ای؟؟ بنظر من که ان دبل و اس دبل هم قوین ولی برد دیگه بستگی به سیاست هم داره ببینیم اونجا کدوم ساید قوی تر و ان ای هم ضعیفترین ساید البته نظر من :thumbdown:

• سلام
    33yed جان همونطور که خودت میگی قبل فیلترینگ !
    قبل فیلترینگ اسکریپت تراوین تازه 4 شده بود !
    الان بعد فیلترینگ دوباره ی تراوین هستیم یعنی 4.4
    اینم عکسی که گفتم پیوست بدم داخل 3 ایکس دات کام که ارور You cannot send merchants during beginners protection رو میده

یعنی داخل حمایت نمیتونی منبع ارسال کنی بعد حمایت باید جمعیتت بالاتر از 50 باشه ، به اکانت های دیگه هم نمیتونی حمله کنی وقتی حمایت داری !

سرور هم شلوغ به نظر میرسه
    Ne هم خوب شده !

• سلام خدمت دوستان
    اینجا کلا همه روزه ی سکوتن ؟! یه کم سرورو اینور اونور کنید ۴ تا اخباری چیزی :دی تحلیلی چیزیی...

خوب خودم یه نمور استارتشو می زنم تا شاهد تحلیل های زیباتون باشیم ..

کم کم دهکده ی دوم دوستان داره نمایان میشه و خوب اولین ۱۵ کراپ سرور هم طبق تابلوی عمومی اکانت c351234 هستش البته لازم به ذکر هست احتماله این موضوع هم هست که دوستانه دیگری زودتر لانچ کرده باشند و به دلیل فاصله ی زیاد مهاجراشون تو راه باشه اما در هر صورت اولین دهکده ی دوم سرور رو بهشون تبریک میگم..

چیزی که از این تابلو میشه برداشت کرد تعداد ثبت نامیه ۴۶ درصدی نژاد گول هست که میشه به این نکته اشاره کرد که تو این سرور دفاع نقش اول رو تامین کرده و تعداد بیشتره اکانت های گول نشون دهنده اهمیت دوستان به دفاع و اکانت دفاعی است ...

و کمی ریز تر به اکانتی که دهکده ی اول بازی رو زده نگاه کنیم ...

این دوستمون داخل تاپ غارت با رنک ۸ هستند و خوب چیزی هم که به وضوح میشه دید دهکده ی دومشوم رو جمعیت ۹ گیر کرده که نشون دهنده هجومی بازی کردنه دوستمون و استارت غارت از دهکده ی دوم هستش اما چیزی که برام یه کم جالب بود هوشمندی این دوستمون هست چرا که غارت ایشون تلفات زیادی نداشته و میشه گفت غارت خالص داشتند و این نکته احتمالا میشه گفت تو هفته ی دوم چشم زد خواهد بود و شاهد بهتر شدن وضعیت این اکانت خواهیم بود و نکته ی دیگر دهکده ی دوم این دوستمون تو منطقه ی خوبی هستند و کاملا استراتژیک و میتونه جنگی باز خوبی باشه و امیدوارم که برای این منطقه به فکر واندر زن ساختن نباشن و بیشتر به فکر لذت بردن باشن :دی البته یه بدی هم داره این نزدیک بودن به مرز علاوه بر این که میشه حمله خوب کرد :دی دفاع هم سخت میشه کرد چون سرعت سرور ۳ ایکس هست و این اکانت تارگت خوبی برای خفتینگ یا تخریب سرعتی محسوب میشه و اصلا بهشون واندر زن رو توصیه نمیکنم :دی

همینطور که اشاره کردم نسبت به بازیکنان غارت گر تاب۱۰ امتیاز هجومی کمتری کسب کردند این به این معنی است که غارت بدون تلفات و احتمالا همر مناسبی هم داشته باشند...

اما نگاهی به دیگر دوستان غارتگر کنیم ...

در صدر این گروه اکانت paradise هست که باز ایشون هم مثله اسم یوزرشون واقعا جاش بهشته :دی و دورش کلی آبادیه خوب و کلا منطقه ی دوست داشتی و مورد علاقه ی من هست :دی منطقه ای که ایشون هستند برای خاکستری نشینا و همچنین کتیبه ها و موارد دیگه کاملا خطرناک هست و خوب اگه این دهکده همر خوبی بسازه میتونه خیلی مشکل ساز برای همه ی ساید ها باشه :دی حدس من براین هست که ۱۵ گندمیشون رو نزدیکشون دیفالت نگیرن ...با غارتشون حدس میزدم اولین دهکده ی سرور رو ارسال کرده باشن باید دید :دی چه کردن

اما اکانت بعدی که توجهم رو جلب کرد اکانت رنک ۱ جمعیت سرور که خوب دومین دهکده ی سرور رو هم زدند با توجه به سوابق این بازیکن اکثر سرورهایی رو که بازی کردند واندرزن کشیدند اما با توجه به مختصات دهکده ی دومشون به این معنا هست که قصد جنگی بازی کردن دارند و همچنین اگه لینک جنگی ازشون بیرون نیاد تا قبل نقشه ها تارگت خوبی برای ساید مقابلشون هست چرا که میدونه داره یه دهکده ی واندرزن رو تو مختصات زیر ۱۰۰ میزنه :دی البته باید احتیاط کرد چون معمولا کسانی تو این مختصات واندر زن میسازن که خیالشون از بابته دف اکانتشون راحته و شب راحت میتونن بخوابن :دی

نکته ی دیگه ای که از این اکانت دیدم امتیاز هجومی این بازیکن بود که نسبت به اکانت اول بسیار زیاده و این به این معنی است که برای غارتشون تلفات بسیاری رو متحمل شدند و همچنین قهرمانشون که تا دیروز رتبه ی مناسبی نداشت! و عدم کارایی هیرو به چشم می خورد البته با توجه به کلاه قهرمانشون حدسم اینه زدند تو کاره خریدپوماد و هیرو هم یه حالی بهش دادن :دی

در هر صورت امیدوارم همگی موفق باشند این اکانت ها به صورت رندوم انتخاب شدند و بقیه باید دهکده دومشون رو بزنند ببینیم چی به چیه :دی و این اکانها جذاب به نظر میرسیدند باز اکانت های بیشتری هستند برای تحلیل اما خوب تا این جای کار فکر کنم یه قلقلکی بدیم به این فروم تا شاهد تحلیلای زیادی باشیم و جذابیت سرور...

به زودی برای اتحاد ها و منطقه ها هم سعی میکنم یه مطلب ردیف کنم!:دی

باشد که رستگار شوید!

• با سلام خدمت تمامی دوستان
    تیمه ما قرار بود به اندازه یک سرور استراحت کنه که خوشبختانه نشد که بشه
    دلیلِ خوشبختانشم اینه که دوسته خوبمون علی گرس ثبت نام کرده و تیمه ما به رسم از دوستی و پهلوونی، به این نتیجه رسیدیم که یه تراوینه و یه علی گرس
    تیمه ما مثله قبل، شمالشرق ثبت میزنه کناره دوستان حرفه‌ای
    امیدواریم که کناره مابقی دوستان بازی لذت بخش و پر از دوستی و رفاقت برای همه رقم بخوره
    مهرداد شرف
    PHOENIX TEAM