نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 | آغاز 4 مهر 1398 |

• سلام خدمت دوستان عزیز
    امیدوارم سرور جذابی در کنار هم خواهیم داشت
    این سرور در جنوب غرب در کنار دوستا جدید هستیم
    تحلیل ها را دیدم یه بنده خدایی زه بود ش.ش خیلی کمه
    جالب بود واسم
    اما تعداد اکانت در هر ساید

ش.ش : 138 اکانت در اتحاد
    ش.غ : 100 اکانت در اتحاد
    ج.ش : 155 اکانت در اتحاد
    ج.غ : 96 اکانت در اتحاد

تعداد اکانت مشخصه پلیر بیشتر دف بیشتر و رید بیشتر خواهد بود [/sup]

• در اخر احسان خدا خیرت نده داشتیم زندگیمونو میکردیماااا :D

امیدوارم سرور جذابی بشه

SEPEHR
    GREEN MAN

تکی حال نمیده آخه. زشت بود تکی بیام تو سرور یقل دوقل بازی کنم :D
    پ.ن : قرار بود نیایم. کاملترم اومیدم نسبت به سرور پیش, ممد نونیم هم اضافه شد
    پ.ن2 : مجیدجان بعد از فیلترینگ 6سال پیش من دیگه اس ای نرفتم , چیشد مگه ؟ عادت میکنی
    پ.ن3 : یاشار میکشمت
    :D

در آخر منم تشکر میکنم از کل ساید که به خاطر من اومدن و حرفمو زمین ننداختن :love:

• دوستان یه سوالی برام پیش اومده
    توی سرورهای اصلی سایت تراوین یادمه که وقتی جشن میخواستیم بگیریم جشن کوچیک اندازه امتیاز تولیدی اون ده امتیاز فرهنگی میداد
    و حداکثر هم 500 بود یعنی تا زمانی که شما تولید امتیاز فرهنگی ده به 500 نمیرسید شما جشن کوچیکت همون مقدار امتیاز میداد.
    اما جشن بزرگ یادمه که امتیاز کامل رو میداد که توی سرور نرمال یادمه 2000 بود. اما اینجا جشن بزرگ داره به اندازه مجموع امتیازات تولیدی دهکده ها امتیاز میده . قبلا هم اینجوری بوده یا من یادم رفته؟؟
    دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن ممنون میشم. شاید من اشتباه میکنم. 8|

تو سرورهای نرمال جشن کوچک حداکثر ۵۰۰ امتیاز رو میده و جشن بزرگ ۲۰۰۰ امتیاز که جشن کوچک به اندازه ی امتیاز فرهنگی تولید شده دهکده هست و جشن بزرگ مجموع تمامی دهکده ها به جز امتیاز تولید شده توسط هیروست

تو سرور های ۳ایکس جشن کوچک حداکثر ۲۵۰ امتیاز و جشن بزرگ حداکثر ۱۰۰۰ امتیاز رو دارند ...

• با سلام خدمت دوستان گرامی
    بنده به همراه یه دوست قدیمی در خدمت ساید اس دبلیو هستیم
    خیلی خوشحالم که سرور مثل سرور پیش نیست و توازنشو حفظ کرده امیدوارم همه واسه ساید شون پلی بدن و 4تا ساید خوب داشته باشیم.

تسلیت میگم خدمت آقای رضا انزلی فوت مادر خانم گرامیشونو امیدوارم غم آخرشون باشه.

Muhamad.Komatsu

“Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss. The abyss gazes also into you.”

Friedrich W. Nietzsche

• سلام
    چطوری سپهر؟ آخرین باری که تو یک سرور بودیم کی بود؟ یادم نمیاد چند سال پیش بود؟ خوبی؟

• میلاد ولفلند کجایی ؟؟؟؟

تاقبل شروع سرور هی میومدی شاخ شونه میکشیدی فقط امدم ببینم توی سرور که یکم شلوغه میتونی به اخر بازی برسی آیا؟

هیس ساکت فارم های سرور های قبل فریاد نمیزنند !

خوبه همون سرور قبلی پوزت رو به خاک و خون کشیدم خوشگل پسر حالا بازم اومدی شاخ شدی برامون عمویی ؟ برو پست های خودت رو لایک کن که عقده لایک نگیرتت =))

نگران ما هم نباش به وقتش میایم بالا سرت مخصوصا که ده دیفالتت لب مرزه گلم

واسه استارت سرور از نوب های فارمی مثل تو اجازه نمیگیریم =))

پ.ن ؛ عکس خفت، چیف و ... سرور های قبلت رو بزارم بچه های فروم بیشتر باهات آشنا شن یا زوده ؟؟؟
    پ.ن ؛ تحت حمایت سعید گشنگه و نولی مش*** :دی

• خوبه انگار کل کل داره شروع میشه. ایول
    از اون سروهای جذابیه که سالهاست نداشتیم. نمیخواستم بازی کنم. چون اصولا اسپید حال نمیکنم. روز دوم اومدم همینطوری ثبت نام کردم. از روز سوم دیدیم نه ، سرور شلوغه. تصمیم گرفتم بازی کنم.
    حتما درکنار دوستان و رقیبان حرفه ای به نوبایی مثل ماهم خوش میگذره.

• سلام خدمت همه عزیزان هر 4ساید و علی الخصوص دوستان ساید همیشگی ما جنوب غرب
    ما هم به دعوت محمد عزیز لبیک گفتیم و این سرور هم مثل همیشه جنوب غرب در خدمت ساید بازی خواهیم کرد
    از بچه های تیم بریو هم تشکر میکنم که بخاطر من با توجه به همه مشغله هایی که داشتن دوباره افتخار دادن کنارهم باشیم

امیدوارم با توجه به استارات قوی هر 4ساید سرور پر از درگیری و هیجانی رو شاهد باشیم
    پویا

پ ن:سامان راضی شدی؟:دی

• نکن این کارهارو تورو خدا بزار بازی کنیم

بازنده ها فریاد نمیزنند

مابه قدر کافی توی پرونده برد داریم

کجایی بهت توتالی رسیده خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ یا توی سرور یکم شلوغ فارم شدی عزیزم

نترس کاریت ندارم خواستم ببینم پلی میدی یا نه اگر خیلی شاخی اسم اکانتت بده یه سر بیایم مهمونی

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• قبول دارید هیرو دیگه بیش از حد از ماجراجویی دست خالی بر میگرده . یکی در میون مینویسه هیچ چیز با ارزشی پیدا نکرد . به نظر من که طبیعی نیست :)

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• قبول دارید هیرو دیگه بیش از حد از ماجراجویی دست خالی بر میگرده . یکی در میون مینویسه هیچ چیز با ارزشی پیدا نکرد . به نظر من که طبیعی نیست :)

برای ما فعلا قفلی زده رو سیلور
    از هر 4تا ماجراجویی 2-3 تاش سیلوره
    بعد یه دفعه میره 40 تا قفس میاره از دلمون در میاره :D

• میبینم که فروم از حالته اولش در اومده و شاهده پست ها و کل کل های جدید هم هستیم و جای

خوش حالیه که سروری شلوغ و پر پلیری رو شاهد هستیم خواستم به عنوان آخرین پست داخل این تاپیک از اعضای شمال شرق هم عذرخواهی کنم به دلیل این که بیشتر از این نمی تونم همراهیشون کنم ومتاسفانه مشکلات زمانی زیادی برای این سرور دارم ایشالله اگر فرصتی باشه سروری در خدمتشون هستیم.. از این جای کار رضا انزلی عزیز و تیمشون اکانت رو جلو میبرن و امیدوارم زودتر مشکلاتشون حل شه و به بازی برگردند و موفق باشن همچنین تسلیت میگم خدمتشون انشالله غم آخرشون باشه..

درود
    آخرین اخبار حاکی از درگیری در مرزهای مشترک ساید nw و ne هست...
    ظاهرا درگیری ها زودتر از همیشه داره شروع میشه، این درگیری‌ها قطعا نمی تونه به نفع ساید های شمالی باشه...

به نظرم فروم جای مناسبی برای مشکلاتی بیرون سایدی نیست چه بسا این مشکل ممکنه شخصی و فقط دامن گیر ۲ تا اکانت خاص باشه و ۲ اکانت خاص رو ربط دادن به ساید و درگیری لب مرز اون هم اول بازی قطعا دلیل مناسبی برای اعلام تو فروم نیست و بهتره با جانب داری ۲ طرفین و صحبت لیدرای ۲ ساید این قضیه حل بشه و بحث به فروم وارد نشه و همچنین درگیری های اول بازی طبیعیست و چیزه عادی هست و قطعا کسی هم از کاتا استفاده نکرده که جبرانش سخت باشه و بر سره منابع است که امیدوارم با صحبت بین لیدرای ۲ طرف قضیه حل و فصل شه..چرا که درگیری تو این تایم ۲ ساید شمالی رو از بازی عقب و به نوعی حذف میکنه از گردونه رقابت ..

و اما کمی بیکار بودم گفتم به عنوان آخرین پست کمی به اتحاد ها و منطقه ها نگاهی بندازیم ..

اول از اتحاد رنک یک شروع میکنم یعنی جنوب غرب...

نکته ای رو که تو این اتحاد دیدم و به نظرم از بقیه اتحاد ها بیشتر تو چشم بود نظم و مدیریت بود چرا که سعی شده تمامی اعضای فعال ساید داخل یه اتحاد واحد جمع بشه و تو بقیه ی ساید ها همچین نظمی رو ندیدم و اکثرا برا خودشون یه اتحاد جدا دارن یا با مولتیاشون یا دف سازاشون یا دوستاشون به صورت تیمی جدا جدا هستند که به نظرم جالب نیست البته این اعتماد سازی باید بین اعضا و لیدران هم برقرار باشه تا این نظم حاکی شه و همچنین داخل ساید جنوب غرب اسمی از اعضای تیم دف کوردیناتوری و پلنری رو داخل پروفایل اتحاد یا جایی قرار داده نشده و فقط یک لیدر رو دارا هستند و سایدشون به صورت توتالی اداره میشه و در ادامه باید دید به چه صورت توتال مجموعه جنوب غرب از افرادش استفاده میکنه..

نقطه ی ضعفی که تو این مدل اتحاد بندیا هست که تمامی اعضا یک جا جمع باشند بعد مدتی اکانت های دف ساز و مولتی های افراد مهم اتحاد مشخص خواهد شد و همچنین آمار چراغ های آنلاینی اتحاد هم در دسترس تر خواهد بود و من خودم به شخصه هیمشه ۲ اتحاد افراد مورد تایید و افرادی که نمیشناسم رو تحت ۲ اتحاد جدا میکنم :دی چه بسا خودمم برم داخله اون اتحادی که نشناسم :دی ولی به هر حال این از ایراداتی هست که بر این اتحاد حاکمه..

اتحاد جنوب غرب شامل اتحاد های REBELS A و REBELS B و Savage و RebelS F و Brazzerz هستند که اتحاد REBELS A اتحاد اصلی مجموعه و همچنین اکثرا پلیر دار هستند با توجه به نگاه رندوم وار به امتیاز هجومی اعضا میشه به این نکته واقف شد البته داخل این اتحاد اکانت های دف ساز و شاید مولتی هایی که بنا به دلایلی جا نبوده یا خطر غارت شدن بوده هم به چشم می خوره اما اکثرا پلیر و به نظرم جنوب غرب رو تعداد پلیر قابل توجهی شامل شه..

ویژگی منحصر به فردی که مجموعه جنوب غرب داره اکثر اکانت های خوب و تو چشم سایدشون و کلا بیش از ۸۰ درصد اکانت های مجموع زیر مختصات ۱۰۰-۱۰۰ قرار دارند و این ساید رو یه ساید کاملا جنگی می تونه به حساب بیاره از طرفی برای زمان پلنها اکثر اتک ها با هم لانچ شده و امکان تشخیص اتک ریل تو این ساد سخته از طرفی دسترسی دف به تمامی اعضا آسان هست و همچنین با سایدی که بخوان درگیر شن دفاع راحت به هر مختصاتی میرسه ولی از نظر زمانی فرصت بسیار کم دارند برای تشخیص اتک ریل و اگه سایدی پلنری خوبی داشته باشه میتونه حسابی به صورته شبونه مانور بده:دی و با توجه به تارگت های زیاد و فاصله زمانی کم امکان موفقیتش زیاد هست از طرفی در صورت ریل تشخیص دادن تارگتی حتی تو آخرین زمان ها احتمال دیوار شدن در این ساید خیلی زیاد هست...

به نظر ساید منسجمی میاد تعداد بازیکنان با توجه به آمار های اتحاد های ذکر شده در این ساید ۱۳۳ عضو تا به این لحظه هست البته اتحاد آخر تازه ثبت نام شده و احتماله زیاد شدن این اعضا بسیار زیاد هست..

-------------------------------------------------------------------

اما در جایگاه دوم میرسیم به اتحاد جنوب شرق این ساید یعنی ساید مورد علاقم :دی

همواره افراد با تجربه تو این ساید زیاده و الانم که میبینم اکثرا با تجربه و قدیمی کار هستن و نکته ای که تو این ساید میبینم اکثر اکانت های تو چشم بالای مختصات ۱۰۰-۱۰۰ قرار دارند و این به این معنی است این ساید رو باید یه ساید اندگیمی در نظر گرفت و فکر نکنم علاقه ی خاصی با توجه به چیدمانشون نسبت به زدو خورد داشته باشند و این ساید برا مبنای آخر بازی بناش چیده شده اعضای لیدری این ساید ۳ نفر هستند که احتمالا به صورت جمعی تصمیم گیری میکنن به نظر من این ساید اگه بتونه سیاست خوبی رو به خودش ببینه و احساسی و از روی گذشته تصمیم نگیره میتونه یکی از ساید های برنده باشه این ساید از اتحاد های™SE و se def وse وvals و SE-C و SE™ تشکیل شده که اکثرا نا مرتب شده و به گونه ای هست که انگار هر اتحاد مربوط به اکانتی یا شخصی میشه و چون تعداد اتحاد ها زیاد و اعضا زیر ۲۰ هستند و منظم شده نیست و امکان غارت شدن دف سازها و مولتی ها توسط این ساید از داخل و اختلاف های این چنینی و درون سایدی در این ساید هست..

. تعداد اکانت های واقع در اتحاد های ذکر شده ۱۴۹ اکانت می باشد ..

سایدی که با جنوب شرق وارد درگیری بشه کار سخت تری داره چون باید دهکده های بالاتر و با فاصله ی زمانی زیادی رو مورد هدف قرار بده و احتمال شکست تو این اتک ها هست..
    به نظرم نکته ای که خیلی میتونه این ساید رو موفق کنه استفاده از تجربه بزرگان این ساید هست..

-----------------------------------------------

به دلیل طولانی بودن و جا نشدن در یک متن ۲ متن گذاشته میشه مدیر جان اگه میتونی ادغامشون کن اگه نه هم که باشه:دی

• اما برسیم به سومین ساید آمار یعنی شمال غرب

این ساید بعد از مدت ها تو این سرور جون تازه ای گرفته و با توجه به افرادی که حضور دارند میتونه یکی از شانس های بزرگ برنده شدن رو داشته باشه اما مهم ترین مشکلی که این ساید درش هست افراد مختلف و تیم های مختلف هست ۳-۴ تیم مختلف در این ساید حضور دارند که رسیدن به همفکری و فکر مشترک و اهداف مشترک در این ساید کمی مشکل هست به خصوص که واندر جایزه و مدال هم داره :دی و همچنین استفاده از کتیبه ها و موارد دیگر احتمال درگیری داخلی رو در این ساید زیاد میکنه.. به نظرم اگه به این نقطه و همفکری برسند و همه با هم باشند به نظرم قوی ترین ساید رو میتونه تشکیل بده نقطه ی قوت این ساید به نظرم میتونه سیاستشون باشه چون هم دوستان مشترک با جنوب شرق دارند و هم با جنوب غرب که این میتونه تو بعضی از مسال کمک حالشون باشه و حتی به نفع خودشون

تموم کنن اتحاد های شمال غرب شامل :

N_W و Teamwork و NW و NW.G و NW.T وN_W 1 و N_W 2 که در مجموع ۱۶۰ عضو در داخل اتحاد ها حضور دارند

نکته ی دیگری که خیلی برام جالب بود تعداد اکانت های ثبت نام شده در این ساید هست و با دیدن نقشه و برسی اکانت ها ؛ تعداد بسیار زیادی اکانت درون این ساید هست که هنوز اتحاد مشخص شده ای ندارند و حدسم اینه بخش زیادی از مولتی ها و دف سازاشون رو برای تو چشم نبودن داخل اتحاد ها جمع نکردند که به نظر میرسه از نظر تعداد اکانت شمال غرب بیشترین اکانت رو به خودش ببینه

نکته ای که در این ساید هست اکثر اکانت ها گول و روم هستند و این به این معنی است این ساید ساید جنگی نیست و زیاد نمی تونه تو جنگ ها مانور بده دف توتن بسایر کمی در این ساید یافت میشه و از سواره نظام آسیب زیادی میبینن.. به علاوه عدم حضور زیاد اکانت های توتن در این ساید احتمالا این ساید رو سایدی مایل به جنگ نمی دونه و این ساید رو عملا میشه به دفاع بیشتر برانداز کرد همچنین اکانت های بیشتر این ساید میتونه تو تولید منابع و دف بیشتر به این ساید یاری برسونه نسبت به ۲ ساید دیگر بازی...

--------------------------------------------------------

اما در ساید شمال شرق و آخرین ساید بازی

اکثر اکانت ها در این ساید دیرتر نسبت به بقیه ثبت نام شده و احتماله کشش و رشد در هفته های بعدی بیشتره این ساید با توجه به برنده شدن اعضاش در سرور قبل انگیزه ی دابل کردن سرور رو میده و از این نظر از نظر انگیزشی و روحیه نسبت به وضعیت بهتری رو دارا هستند..

حضور افراد با تجربه و ریش سفید در این ساید به نوعی دیده میشه و همچنین نقطه قوت این ساید محسوب میشه این ساید با توجه به برنده شدن در سرور قبل باید بسیار مراقب سیاست های خارجی خودش باشه چون به نوعی برای خودش کلی دشمن تراشی و رقیب تراشی کرده و این باعث میشه این ساید از نظر درگیری بیشتر تو چشم باشه ..

حضور ۲ تیم در این ساید به صورت شهودی قابل دیدن هست و این دوری و عدم ادغام اتحادهای ۲ تیم در این ساید میتونه مشکل ساز و تیم من تیم شما باشه! یعنی عدم همکاری در بحث های تیم ورک البته لیدرهای ۲ تیم با یکدیگر اوکی هستند که از این نظر وضع رو بهتر میکنه بنا به این که افراد در این ساید دیر ثبت نام کردند این ساید رو از نظر پراکندگی اکانت در نقشه و پخش شدن تمام بازیکنان در مپ از ویژگی های مثبت این ساید هست که تو جمع آوری سریع کتیبه میتونه خودش رو نشون بده..

این ساید شامل اتحاد های NE TEAM و ™NE و NE.CrowS و ™.NE و NE.DEF و NE TEAM1 و NE-CC و ne.team و NE.Bru

که شامل ۲ اتحاد اصلی و بقیه دف ساز و مولتی هستند

همچنین مجموع اکانت های اتحاد های فوق : ۲۰۳ اکانت که از اکانت های بیشتری نسبت به ۳ ساید دیگر بهره میبرند و می تونه نقطه عطفی برای تولید دف و منابع بیشتر باشه..

نقطه ی قوت این ساید برنده شدن در سرور قبل و آشنایی با تیم های روبرو هست اما نباید مغرور بشن و باید بحث سیاست رو به شدت و به خوبی دنبال کنند تا به مشکل نخورند.. همچنین اکانت های مرزی زیادی تو این ساید دیده میشه که احتمالا به دلیل سریع ریجستر کردن تیم ۱ شمال شرق بوده که اکثرا نزدیک هستند و می تونه براشون مشکل ساز و از طرفی نقطه قوتشون شه ...

امیدوارم که همه تلاششون رو کنند و شاهده سرور جذابی باشیم..
    تا درودی دیگر بدرود...

آرمین نومرسی.

• نکته خیلی جالبی که نظرم رو جلب کرد حضور 8 اکانت از جنوب شرق در منطقه خاکستری هست
    برخلاف نظر ارمین که حدسش بر بازی غیر درگیرانه جنوب شرق در این سرور هست (بخاطر کپ های بیابونی متعدد) من نظرم خلا فاین قضیه هست
    2دلیل عمده این نظرم بازی کاملا جنگی و درگیرانه جنوب شرق سرور قبل بود که تنها ساید پرهیجان سرور بودن و همین تیم این سرور هم حضور گسترده تری دارن
    دلیل دومم هم همین کپ های منطقه خاکستری هست
    همینگونه که همه عزیزان میدونید اگه توی این منطقه همر کشیده بشه و دفاع این همر هم به هر نحوی تامین بشه برای 3ساید دیگه بازی بسیار خطرناک هست چون هم میشه کاتای لازم برای صفر کردن کپ یا نان کپ از این منطقه بلند بشه و برای خفت همر و زدن کتیبه های استراتژیک بازی منطقه بسیار حیاتی محسوب میشه
    شمال غرب هم یه کپ توی این منطقه گرفته و جنوب غرب و شمال شرق گویا برنامه ای برای این منطقه ندارند

• داریم تابلو میزنیم تو ورودی جنوب شرق
    به ساید قهرمان پرور جنوب شرق خوش آمدید
    از 20 تا قهرمان آمار 10 تاش مال جنوب شرقه :)

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• میبینم که فروم از حالته اولش در اومده و شاهده پست ها و کل کل های جدید هم هستیم و جای

خوش حالیه که سروری شلوغ و پر پلیری رو شاهد هستیم خواستم به عنوان آخرین پست داخل این تاپیک از اعضای شمال شرق هم عذرخواهی کنم به دلیل این که بیشتر از این نمی تونم همراهیشون کنم ومتاسفانه مشکلات زمانی زیادی برای این سرور دارم ایشالله اگر فرصتی باشه سروری در خدمتشون هستیم.. از این جای کار رضا انزلی عزیز و تیمشون اکانت رو جلو میبرن و امیدوارم زودتر مشکلاتشون حل شه و به بازی برگردند و موفق باشن همچنین تسلیت میگم خدمتشون انشالله غم آخرشون باشه..

به نظرم فروم جای مناسبی برای مشکلاتی بیرون سایدی نیست چه بسا این مشکل ممکنه شخصی و فقط دامن گیر ۲ تا اکانت خاص باشه و ۲ اکانت خاص رو ربط دادن به ساید و درگیری لب مرز اون هم اول بازی قطعا دلیل مناسبی برای اعلام تو فروم نیست و بهتره با جانب داری ۲ طرفین و صحبت لیدرای ۲ ساید این قضیه حل بشه و بحث به فروم وارد نشه و همچنین درگیری های اول بازی طبیعیست و چیزه عادی هست و قطعا کسی هم از کاتا استفاده نکرده که جبرانش سخت باشه و بر سره منابع است که امیدوارم با صحبت بین لیدرای ۲ طرف قضیه حل و فصل شه..چرا که درگیری تو این تایم ۲ ساید شمالی رو از بازی عقب و به نوعی حذف میکنه از گردونه رقابت ..

سلام آرمین جان
    خوبی؟
    آخرین بار که به صورت مستقیم صحبت کردیم با هم بر میگرده به سرور 2ایکس ای ار...
    با شناختی که ازت دارم فکر می کنم خواستی اتک های مرزی پلیراتون رو توجیح کنید...
    خودت به اندازه ی کافی تجربه داری و نیازی نیست من بگم که این درگیری های اول بازی خیلی رو بستن نپ و متا و حتی اعلام جنگ تاثیر داره...
    پس قطعا وظیفه ی اصلی لیدر های هر ساید جهت دادن درست به بچه های اون ساید هست چرا که گاهی یک یا دو اکانت می تونه سرنوشت یه ساید رو عوض کنه...

امیدوارم سرور خوبی بشه و همه از بازی لذت ببریم

• من قبل از این موضوع این منطقه رو دیده بودم و متوجه نشدم خودمم که هدف ساخت این همه اکانت اون هم گول اون هم تو یه اتحاد خاص در این منطقه چی هست! اما چیزی که حدس میزنم در حد خفتینگ یا مولتی و دف ساز یا کاتا برای جمع آوری کتیه هست که اون هم به نظرم دف ساز و یا مولتی کشیدن در اون منطقه یه جوراای تو دله شیر رفتنه :دی و عملا هزینه بیهودست مگه رقیبا خیلی اوت باشن :دی و به نظرم اگه قرار به همر و اذیت کردن باشه قطعا نژاد گول خیلی دیر تر بالا میاد و ساید اگه برنامه ای داشته باشه ترجیح میده معمولا از یه توتن جنگی در اون منطقه استفاده شه تا تو کمترین زمان ممکنه همر از اون ده بلند شه و اذیت کنه و ریکاوری اسون باشه..

اکثر اکانت های گرفته شده توسط جنوب شرق در این منطقه اکانت های گول و مربوط به اتحاد غیر اصلی هستش که تا حدودی به نظرم تعداد ۱۵ کراپ های منطقه خاکستری جنوب شرق زیاد بوده دف ساز ها و مولتی ها هم دست به کار شدند تا هم از بقیه ی ساید ها دهکده ای گرفته نشه داخل سایدشون و هم حداقل یه ۱۵ کراپی گیرشون بیاد و استفاده کنن و احتمال میدم صاحاب این مولتی ها هم خودش نزدیکه این منطقه بازی کنه..البته حدسم میشه زد مربوط به کدام اکانته در هر صورت مرسی از دقتت ..
    و همین طور منظور من بیشتر رو مختصات کراپ ها بنا شده بود مگه نه هر اکانتی تو هر سایدی یه دیفالتش هست و سایدی از لحاظ همر دیفالت کم نخواهد داشت برای پلن های جنگی ..