نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 | آغاز 4 مهر 1398 |

• سید جون این که میخواستی بزنی و نزدی از بزرگواریته ولی خب میزدی هم هیچ اتفاقی واسمون نمیوفتاد جز این که نهایتا ۵۰۰ک دف میپرید ک اونم توی ۴ روز قابل بازگشت بود

این که شما فکر میکنی پلن نیومدن رو اکانت ما چون حضور نداشتی
    بچه هایی که بودن به چشم دیدن که عجب پلن هایی میومدن رومون

نه داداش من نبودم رو اکاننتون درست میگی منظور من فقط به این بود که اگر یکم مهربون تر باشید با بقیه بیشتر اتک ها نیست میشه. من اصلا شما رو نمیشناسم و در خدممتتون نبودم اما یه بار تو فروم و یه بارتو نامه بازی سر اک کل کل بیخودی داشتیم همینا باعث میشه که اگرم همری باشه بی هدف بکوبم به شما .نمونه حرف زدن اکانتتون رو پایینتر بخون
    این که دیگه بازی نمیکنید کار خوبی میکنید چون این بازی با این سبک ارزش نداره . دات کام هم که مشکلات خودش رو داره بریم به زندگی برسیم بهتره

عزیزم من 242 تا پست تو این سرور گذاشتم پس قایم نشده بودم شمایی که وجود حرف زدن نداشتی 12 تا پست داری کلا.
    من میخواستم بزنم اما امید لیدر se بود و نمیذاشت وگرنه واسه من شهرام بهرام نداره و اینکه بگم در حد مانیستی مثه بلدوزر لهت میکردم . یه نفره اسم اکانت رو خراب کردی تبریک میگم بت

انسان از بی ادبی به جایی نرسید حقا که ادب وظیفه انسان است

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• نه داداش من نبودم رو اکاننتون درست میگی منظور من فقط به این بود که اگر یکم مهربون تر باشید با بقیه بیشتر اتک ها نیست میشه. من اصلا شما رو نمیشناسم و در خدممتتون نبودم اما یه بار تو فروم و یه بارتو نامه بازی سر اک کل کل بیخودی داشتیم همینا باعث میشه که اگرم همری باشه بی هدف بکوبم به شما .نمونه حرف زدن اکانتتون رو پایینتر بخوناین که دیگه بازی نمیکنید کار خوبی میکنید چون این بازی با این سبک ارزش نداره . دات کام هم که مشکلات خودش رو داره بریم به زندگی برسیم بهتره

عزیزم من 242 تا پست تو این سرور گذاشتم پس قایم نشده بودم شمایی که وجود حرف زدن نداشتی 12 تا پست داری کلا.من میخواستم بزنم اما امید لیدر se بود و نمیذاشت وگرنه واسه من شهرام بهرام نداره و اینکه بگم در حد مانیستی مثه بلدوزر لهت میکردم . یه نفره اسم اکانت رو خراب کردی تبریک میگم بت

همونطور که شما میخواستی بزنی و لیدرتون اجازه نداد
    درباره ماهم همین اتفاق افتاد و وقتی که اماده لانچ بودیم جلومونو گرفتن
    کل همر های ما برای زدن اس ای بود و از اول سرور قصد شروع بازی جنگی داشتیم اما قسمت این بود ک نزنیم و همرها همینطور بمونه
    اون موقعی که اتک رو ما میومد ما اصلا نامه
    نگاری نکرده بودیم و با کسی حرفی نزدیم و کلا کاری به کسی نداشتیم
    حتی تا همین اخر سرور هم از اکانت ما هیچ اتک یا فیکی رو هیچجا گذاشته نشد
    اخر سرور هم این ما بودیم ک معماری شمال غرب رو زدیم و اگر شل و سفت کاری عده ای نبود میتونستیم معماری بزرگ اس دبلیو رو هم بزنیم اما خب همکاری نشد :)

ما تا جایی که امکان داشته وقتی نامه نگاری باهامون میشده با تمام احترام جواب میدادیم و اکثر نامه هارو خود من جواب میدادم
    نمونه نامه نگاری با کاوه و بابک و احسان شانیز هست
    که جز احترام چیزی نبوده

در رابطه با تعداد پست ها باید بگم تیم ما سعی میکنه هرحرفی که داره داخل بازی بزنه نه داخل فروم
    شاید تعداد پست های ما کم باشه اما سعی کردیم به جا و درست حرف بزنیم

امیدوارم که سرور های اینده بهتون خوش بگذره و هیجانی که دوست دارین داشته باشه

بدرود

• ین که دیگه بازی نمیکنید کار خوبی میکنید چون این بازی با این سبک ارزش نداره . دات کام هم که مشکلات خودش رو داره بریم به زندگی برسیم بهتره
    عزیزم من 242 تا پست تو این سرور گذاشتم پس قایم نشده بودم شمایی که وجود حرف زدن نداشتی 12 تا پست داری کلا.من میخواستم بزنم اما امید لیدر se بود و نمیذاشت وگرنه واسه من شهرام بهرام نداره و اینکه بگم در حد مانیستی مثه بلدوزر لهت میکردم . یه نفره اسم اکانت رو خراب کردی تبریک میگم بت

این که تعداد پست هات بیشتره نشان از بی کاریته عزیزم و چیز دیگه ثابت نمیکنه :D

حرفی یا ادعایی داری ، تو بازی بزن قول میدم جوری بزنمت که زیاد دردت نیاد :thumbdown:

وقت من با ارزش تر از این حرفاست که بیشتر از این جواب تو بدم

باشد که رستگار شوید :rolleyes:

EDRiSS NaTaR

• شتر در خواب بیند پنبه دانه . آروزته یه روز جای ما باشی . ارزو بر جوانان عیب نیست

• با سلام
    این سرور تیم مانبود و بازی نکردیم کلا ولی با یه اک که ساخته بودیم بازیو نگاه کردیم!!!
    لیدرای se واقعا واقعا لیدر se بودن؟؟؟ اصلا تلاشی کردن برای se ؟؟؟؟ یه پلن رفتن؟ همه دوستاشون بودن و نمیزدن!!!! مگه داریم اخه!!!! برین سیمس بازی کنین!!!اخر بازیم که شل کردن بقیه ببرن!!! متاسفم واسه پلیرای se !!! لیدراشون به فکر سایدای دیگه بودن!!! یکی که کلا اهل عشق بازی با sw بود!!!!

شما که تو بازی نبودی حق اعتراض کردن نداری عزیزم ما بودیم تصمیم گرفتیم به لیدرمون اعتماد کنیم و پشیمونم نیستیم . در ضمن من لیدر نبودم همه کاره امید بود. منم عشق sw هستم ولی ۴ تا همرم رو sw بلند شد . برای se کم نزاشتم در حد اکانت خودم . انشالله سرور بعد تشریف بیار بجای اعتراض عمل کنن. حرف رو همه میزنن ولی فقط بعضی ها عمل میکنن.

• سلام

این سرور هم تموم شد و جا داره تبریک بگم به ساید شمال غرب بابت که با تمام مشکلاتی که داشتن برنده بازی شدن و مبارکشون باشه.
    همچنین خسته نباشید به پلیر های هر 4ساید بابت زحماتی که کشیدن و تا اخر موندن.

جا داره تشکر کنم از بچه های اکانت خودمون سپنتا هاتف و فرهاد که با وجود مشغله ای که داشتن با تمام وجود رو اکانت زحمت کشیدن. بویژه فرهاد که این دومین سروری بود که باهم بودیم و هر 2 سرور بیشتر زحمت اکانتو کشیده.

همینظور باید خسته نباشید بگم به بچه های ساید جنوب شرق که این سرور با تمام وجود و با تمام کم و کاستی ها جانانه تلاش کردن و زحمت کشیدن. دم همتون گرم. ممد سیاوش سجاد وحید روزبه آرش کاپیتان ارش افکت سامان میلاد پویا محمدرضا مهرشاد کیوان اشکان مهدی امیر و تک تک بچه های جنوب شرق که اگر اسمی از قلم افتاده به بزرگی خودش ببخشه.

از امید عزیز تشکر میکنم که خیلی زحمت کشید. امید جان دمت گرم و مرسی که مارو تحمل کردی. خسته نباشی داداش.

همچنین خسته نباشید میگم رفیق جدیدم آقا سعید کسل عزیز که این اخر سرور باهاش آشنا شدیم. ایشالا در آینده کنارت بازی کنیم سعید جان.

و در آخر خسته نباشید ویژه به آقا رضای کبیر از بزرگ مردان عرصه تراوین :دی

در آخر فقط خواهشم از همه اینه که در سرور های آینده لطفا همون مقدار که به برد توجه میکنید به زیبایی و هیجان این بازی هم توجه داشته باشید تا دیگه شاهد سرور های بی هیجانی مثل این سرور نباشیم و بتونیم از تراوین در کنار هم لذت ببریم.

ارادت

• سلام
    خب این سرورم تموم شد
    اول از همه یه عذرخواهی بکنم به بچهای اس ایی که این سرور حضور چندانی نداشتم بخاطر گرفتاریام...
    راستش تیم اسپید ما این سرور شاید فقط ۱۰ درصدش توی ساید بودن و تیمهای جدید مختلفی قدم رنجه فرموده بودن و بیشتر بچهای نرمال باز بودن که با شرایط اسپید آشنایی نداشتن و واقعا اوایل سرور حرکات بچگانه و خنده داری میدیدیم ازشون که ابادی میزدن که مدال هجوم بگیرن و ...
    شرایط به حدی بد بود که من به بچها گفتم حذف کنین برین سنگینترین، ولی بازم دم امید گرم سایدو جمع کردو یه نتیجه قابل قبول باتوجه به پتانسیل ساید گرفتیم...
    در مورد برنده هم تبریک به ساید اندبلیو خسته نباشید همگی اقا مجید احسان جان؛
    واقعا اگه از لحاظ سخت افزاری بخوایم ببینیم سایدی توان مقابله با اسدبلیو نداشت ولی خب ذات آدمیه دیگه نذاشتیم ببرن با اینکه از لحاظ سخت افزاری واقعا بهترین ساید بودن البته پلن خاصی تو کل سرور نرفتن و ازین لحاظ ضعف داشتن؛
    ولی خب همینه دیگه تیم فشار دی:) بعد ازینهمه راند اسپیدترا هنوزم نتونسته واندر صد کنه متاسفانه ببینیم بالاخره تلسمشون میشکنه یا نه:)
    خدا کنه این فشاره زیادی نشه دیگه من خودم ناراحتم براشون شاید یه سرور رفتم کمکشون

خسته نباشید همگی بجز هومن :D

کوچیک همه رضا.

• salam be hame dostan va arz khaste nabashid be tamam bazikonan 4 said
    .hamchenin tabrik vije be said barande NW
    .be khatere mashghale shakhsi natonestam in server dar khedmate dostan basham va azashon be khatere in kam kari ozr mikham

server badi ba ejeze dostan chon server akhari hast ke bazi mikonam tarjihan dar said va khane asli khodam SE dar kenar dostan ghadim khaham bod

Az tamame dostane azizi ke dar saide Ne eftekhar ino dadan ke do server dar kenareshon basham kamal tashakoro daram va dar tamae in modat joz ehteram azashon chizi nadidam
    agar gahi harfi zadam ke kasi ro narahat karde bezarid ro hesab sen o sal va ...

haminja az tamame dostane ghadim mikham ke man ro hamrahi konan va be saide khodeshon yani SE bian chon dost daram akharin servero dar kenar ham be yek server khatere angiz tabdil konim

vaghty bazi shatranj ro az biron mibini dah bar ja harif barande mishi ama vaghti miai to gud on moghast ke bayad did chand chandi bakhodet.
    dosty ke az biron hamash baramon teori mirizi in goi o in meidan :)

• #پست_فان
    درود

اتفاقات مهم اخیر بعد صد شدن واندر :
    1 ترور یکی از فرماندهان ایران
    2 خونخواهی ایران در پی ترور
    3 حمله ایران به مناطق امریکایها در عراق

پ ن : احسان شانیز دهن سرویس یه دفعه صد کردیا
    نکن داداش صد نکن جنگ جهانی سوم رو راه انداختی :D :D :D :D :D

• اول یه عذرخواهی از دوستان بکنم بابت تاخیر در پست اخر سرور

این سرور هم مثل هر سروری بالاخره خوب و بد تموم شد و ساید NW با کمک
    متای واقعی غربی واندر رو صد کرد خیلی وقت بود شاهد متای درست حسابی توی تراوین نبودیم
    جا داره از تمامی دوستانی که این مدت کمکمون کرد تشکر کنم .اول از همه از عادل و پارسا و علیرضا از ساید اس دبل که برخلاف پیشبینی های متای شرقی روی حرفشون موندن. سر معماری یونیک یکم دلخوری پیش اومده بود که گذاشتیم به پای رفاقت و قبل از حذف دسته جمعی جای اس دبل با ان ای درگیر شدیم

اما بچه های اتحاد , پدرام و سینا عزیز این سرور گل کاشتین دمتون گرم شرمنده که دوتا از سوپرهمراتون ترشی شد!
    حامد آراد عزیز دمت گرم کل زحمت واندر و هولدری به دوشت افتاده بود و شبانه روزی وقتتو گذاشتی براش
    مجید واکر جان رعدات شده بود کابوس ان ای و با اینکه امید نداشتم از بیابون ان دبل برسی به ان ای و خفت کنی عالی کار کردی (دهن مولتیای مارم سرویس کردی)
    سهند و میکاییل مخمل بعد از قطعی نت تنهامون گذاشتین ولی اشکال نداره چون زهرتونو ریختین بعد رفتین
    سپهر الکساندر و علی الون بوی دمتون گرم که اومدین ولی بد موقع دستمو گذاشتین تو پوست گردو از هرکی هم انتظار داشتم از شما نداشتم که حذف کنین برین
    عمو جهان با اینکه رفیقای نارفیقت وسط کار ول کردن و رفتن تو تا تهش موندی و این موندنت خیلی برام با ارزشه

رضا هدف :love: عشق همیشگی من اگه نبودی اکانت shaniz کلا بالا نمیومد (نمیدونم چرا دوس نداشتی اسمت توی پروفایل باشه)

اگه کسی از قلم افتاد به بزرگی خودش ببخشه
    رو سیاهی این صد شدن واندر موند واسه کسایی که حذف کردن و نموندن
    جا داره از سایدای دیگه هم تشکر کنم,امید جان اگه با ان ای متا نمیبستی احتمال صد شدن واندر اس ای خیلی بیشتر بود. ما اومده بودیم فقط نزاریم سایدی که زیر و رو میکشه صد کنه . سایدی که امثال ممد پودوشک با کثیف کاری گند میزنه تو سرور نباید صد کنه .سجاد جان تو هم عشق مایی حیف یه ساید دیگه بودی

سعید عزیز تو جات اونجا نیست برگرد ساید اصلیت بازی کن
    آرمین جان این سرور که چیزی ازت ندیدیم امیدوارم سرورای بعدی با زئوس بیاین شاید یه پلنی چیزی مشاهده کنیم
    سامان جان بابت حسین توفان شرمنده . دیر فهمیدم کار ممد پودوشکه
    خلاصه دم همتون گرم سرور خوبی بود

به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی
    به صد دفتر نشاید گفت حسب الحال مشتاقی

• و اینکه نمیدونم چرا فکر میکنید اگر پتانسیلیای ان دبل میموند بلدزرش سمت ما میبود:)امیدوارم متوجه منظورم شده باشید

اگه بقیه بچه میموندن طبق تصمیم من بلدزر ان دبل روی ان ای میبود

ولی من اینجا متا به معنایی که شما فرمودید ندیدم. تاجایی که من یادمه متا که میشد اعضای دو اتحاد یکجا جمع میشدن.
    چیزی که ما دیدیم جنوب شرق بیشترین همر رو ساخته بود و واقعا از نظر همر و واندرزن بهترین ساید بودن. جنوب غرب هم از نظر دف خیلی عالی عمل کرد. شمال شرق بین همر سازی و دف سازی متعادل بود و تقریبا روی هردو به یک اندازه انرژی گذاشتن. فقط در نهایت ساید شمال غرب که خیلی از پتانسیلش حذف کرده بود واندر صد کرد! من فکر میکنم رو حساب رفاقت این اتفاق افتاد.چون نه همر و نه دف به اندازه بقیه سایدها نداشتن. به نظر من توی یک بازی که اسمش روشه، بازیه ببری یا ببازی رو رفاقت تاثیری نداره که. بازی رو باید طبق روال خودش انجام بدی و درنهایت یکی میبره و یکی میبازه. مهم نیست. شما با رفیقت منچ هم که بازی کنی خیلی جدی کل کل میکنی و درنهایت بازی که تموم شد همه چی تمومه. ولی اینکه بگی تو بازی بخاطر رفاقت گذاشتیم فلانی ببره بی معنی هست. البته این نظر من هست و درنهایت برد و باخت یک بازی مهم نیست ولی رفاقت رو اینطوری تو بازی تاثیر دادن باعث بی مزه شدن بازی میشه که شد. همه وایستادن و همر ترشی کردن تا یکی رو رفاقت صد کنه! خوب پس چرا همر ساختید؟ از اول قرار صد کردن رو میذاشتید دیگه. ولی در کل معنی کلمه متا رو منم میدونم افشین جان. ولی اینطوری که اینجا دیدیم نبود. خوشبینانه ترین حالت اینه که بگیم روی رفاقت بوده....

صد درصد معنی متا رو هنوز کامل درک نکردی . رفاقت یه چیزه سیاست یه چیز. ترجیح اس ای بابت صد شدن واندر این بود که یا خودشون صد کنن یا اگه نتونستن ساید ما صد کنه . اس دبل هم بهترین کارو کرد برای متا. چون واقعا نمیشد همرای سه ساید به یک ساید بخوره و اون ساید صد کنه ولی توی متا ترجیح هردوطرف یکسانه. ترجیح ساید ما هم این بود که هرکی صد کرد نوش جونش ولی ان ای صد نکنه!

مبارکت باشه احسان جان خدایی از قدیم هم اهل حذف نبودی فقط کاش تو se تو ساید خودت میبودی! این ساید صاحاب دلسوز نداشت!!

99درصد سرور بعدی اس ای هستم دلم برای ساید خودم خیلی تنگ شده . یادش بخیر ای ار قدیم از 7سرور 4تاشو اس ای با قدرت صد کرد.مگه اینکه یه اتفاق عجیب غریبی بیافته و نباشم

ولی خب همینه دیگه تیم فشار دی:) بعد ازینهمه راند اسپیدترا هنوزم نتونسته واندر صد کنه متاسفانه ببینیم بالاخره تلسمشون میشکنه یا نه:)
    خدا کنه این فشاره زیادی نشه دیگه من خودم ناراحتم براشون شاید یه سرور رفتم کمکشون

رضا جان تیم فشار تیم من و سپهر و ماهان هلسیکره که یکی دو سرور قبلی پارسا و رضا استیل ویکی دو اکانت دیگه هم به تیم اضافه شدن. تیمی حساب کنیم در اصل تیم فشار بود که واندرو صد کرد

• حتما احسان جان اگه قسمت باشه میام ببینی چیزی ازمون :دی
    یکم کارام اکی باشه این سرور حضور دارم!

همچنین دوستانی که تمایل دارن به تیم ما بپیوندن و سروری جذاب و جنگی رو تجربه کنن میتونن به بنده تو تلگرام برای هماهنگی لازم پیام بدن

theoldcrows@

• سلام ، پس از پست احسان جان ما هم پستمون رو‌بزاریم‌هرچند دیر...

یه تشکر ویژه میکنم از ° سپهر گرین من ° و بَکس‌ ° رضا استیل ° و ° حسام ° ، که با رفتنشون کمک بزرگی‌به NW کردن !
    اول‌اینکه با سیاست های بچگونه و غلط گند میزدن به ساید NW مانند سرور های پیشین که برنده بودن اما فاتحه ساید رو‌خوندن و زحمت و هزینه ی بقیه رو دود هوا کردن ...
    دوم اینکه با گرفتن پول‌،یا کتیبه میفروختن یا نتیجه ی بازیو :))
    سوم هم اینکه داخل‌همین سرور هم قصد فروش همه چیو داشتن که مانع شدیم یا بهتره بگم با پول‌ مانع شدیم ، کتیبه هارم که زودتر‌تونستیم جمع کنیم، ۲-۳ تا هم دستشون بود که قصد فروش داشتن که زدیم‌نتونستن بفروشن:))
    خوشحالیم که تونستیم بدون این فروشنده ها بازی رو به انتها برسونیم !!!
    قطعا اگه بودن NW برنده ی بازی نبود.
    احسان شانیز ‌عزیز و حامد آراده گل ، داداشم سینا ، ایلیا...
    پدرمون رو اکانتا برای دفسازی ، مسیر و مهم تر از همه واندر دراومد ولی خب خسته نباشید مزد زحمات چه کم چه زیاد و گرفتیم...
    دمت گرم رفیق که تا تهش موندی و ثابت کردی فروشنده نیستی ❤ دیگه به کسایی اعتماد نکن که بهت همیشه ضربه زدن
    دم‌بقیه دوستانی که تو NW‌ تایم گذاشتن گرم
    با‌اینکه ۲ تا دیگه سوپر همر سرور در NW‌ ترشی شد ولی خب مهم اینه که سرور رو با بُرد به انتها رسوندیم !
    فروشنده های عزیز امیدوارم دیگه هیچوقت پاتون به اسپیدترا باز نشه چون به بازی‌بقیه گند میزنین و مثل روال هر سرور دبه میکنین و فرار
    ۵ نفرین ولی اندازه ۵۰۰ نفر مولتی میکشین :))
    گرچه خیلی از مولتی‌هاتون بن شد ولی بازم کم نبود!

با آرزو سربلندی و صد شدن واندر در زندگیه همه دوستان
    انشالله سرور‌بعدی که فیناله حضور‌خواهیم داشت ساید هنوز مشخص نیست

Pedram LongLife ~ Lemon Haze

• هرکی صد کرد نوش جونش ولی ان ای صد نکنه!

سلام
    قربون شکل ماهت شما از اول یه نگاه به نحوه ساپورتای واندر ان ای میکردی دقیق متوجه میشدید که هدف ان ای این سرور اصلا واندر نبود.
    الانم وسط یه کل کوچیک واندرت صد شد اینقد .....
    بازم تبریک ولی از اول عرض کردم این سرور خیلی جدی نگیر

• صد درصد معنی متا رو هنوز کامل درک نکردی . رفاقت یه چیزه سیاست یه چیز. ترجیح اس ای بابت صد شدن واندر این بود که یا خودشون صد کنن یا اگه نتونستن ساید ما صد کنه . اس دبل هم بهترین کارو کرد برای متا. چون واقعا نمیشد همرای سه ساید به یک ساید بخوره و اون ساید صد کنه ولی توی متا ترجیح هردوطرف یکسانه. ترجیح ساید ما هم این بود که هرکی صد کرد نوش جونش ولی ان ای صد نکنه!

آره معنی متا رو صد در صد شما بهتر درک کردی. از اینکه همه سایدها و حتی هم سایدی خودتون از صد شدن واندر شمال غرب صحبت میکنن نه صد شدن واندر غرب ماهم معنی متا رو درک کردیم.

• رو سیاهی این صد شدن واندر موند واسه کسایی که حذف کردن و نموندن

سلام و درود

خب احسان جان به خاطر احترامی که برات قائل بودیم بعد رفتنمون هیچ مطلبی توست بچه ها (سپهر، علیرضا، محمد کوگی، رضا استیل، بهنام وارلاک، بهنام ویوا، کیارش، حسام ) گفته نشد...

ولی فک نمی کردم اینقدر نمک به حروم باشید نه تو کل بچه های ان دبلیو...

تایمی که ما داشتیم میرفتیم از سرور به اندازه ای همر داشتیم که کل آن دبلیو رو صفر می کردیم

4 تا همر علیرضا بدون اینکه به جایی بخوره حذف شد
    3 همر بهنام وارلاک بدون اینکه به جایی بخوره حذف شد
    4 تا همر از سپهر بدون اینکه به جایی بخوره حذف شد
    2 تا همر از اکانت خود ما بدون اینکه به جایی بخوره حذف شد
    14 تا همر از اکانتهایی که دست حسام بود و تحویل ساید دادیم
    30 تا اکانت دف ساز که دست امید ردکوت با دف میلیونی قبل کتیبه تحویل ساید شد

نزدیک 80 تا مولتی رید بالای 6 تا دهکده تحویل ساید شد

روسیاهی یعنی نمک بخوری و نمکدون بشکونی...

ما با همرایی که حذف کردیم علاوه بر اینکه تو این سرور می تونستیم آن دبلیو رو صفر کنیم همر میموند تا حداقل 1 ساید دیگه رو از بازی حذف کنیم

امیدوارم حتما شما ها رو در فینال ببینم...

موفق و موئد باشید
    امین

• امین جان فک کنم حافظه ی شما هم یاری‌نمیکنه یا دستکاری شده
    احسان ۲۵۰-۳۰۰ ک گلد به کل‌NW داد کل اسم هایی که بردی !
    فک نکنم شماها هزار تومن هم خرج گلد کرده باشین چون پلیر گلدی بودین ...
    باز با اینکه گلد کل اکانتارو داده بود با وعده ی پول‌ اکانت هارو‌از سپهر GREEN MAN و‌ بچه ها گرفت ، فقط تنها کسی که مرام داشت و مرد بود امید RedCot بود که با پیشنهاد پول هم اکانتاشو به کسی نفروخت و‌ فقط به احسان واگذار کرد ! چون گفت از‌ احسان گلد و وی پی اس گرفتم نامردیه به کسی دیگه بفروشم !

ثانیا گلد کل اکانت هارو‌احسان میداد فک نکنم بچه ها اینقد نمک به حروم میبودن که احسان و میزدن !
    دقت کن وقتی احسان گلد کل NW رو‌داده ، باید دوباره اکانت هارو‌ بخره ؟ این اسمش چیه !؟

اکثر‌همر ها به در و دیوار خورد ! یک سری از همرا هم قرار بود به من بخوره ! چرا؟ چون کتیبه ی جنگ آموزی که حسام قرار بود بفروشه رو ازش زدم !
    درکل‌ آدم وقتی نمک میخوره نمک دون نمیشکنه ، احسان کلی هزینه کرد ولی‌حرمت هزینه هاشم نگه نداشتن و‌بازم کل‌هزینه رو‌دود هوا کردن !

پ.ن ۱ : دوستانی که ادعا میکنن که اکانتاشون واگذار شده و بعد از حذف به ان دبل کمک کردن با این کارشون اطلاع داشته باشید که، اسکرین شات تمام بی احترامی هایی که توی تلگرام به بچه های ساید کردید ، قیمت های نجومی که بابت مولتی هاتون اعلام کردید، ویس های حرف هایی که پشت سر لیدرهای ساید اس دبل زدید ، مدارک فروش کتیبه ها (که چندتاشو زدیم ازتون و باعث سوزش شده مثکه و هر چی داشتید و نداشتید رو روی ما لانچ کردید) موجوده

پ.ن ۲: یه بنده خدایی هم بود سر این که کتیبه هایی که میخواست بفروشه رو ازش زدیم میگفت نمیذارم ادامه بدین روی کل ان دبل فیک رفت که همرای مارو بپرونه. همراش که دیوارو بوسید از ترسش هر چی نوشته بود رو پاک کرد و منو بلاک کرد به اونم خسته نباشید بگید.

پ.ن ۲ : از تلاش های‌ بی دریغ رضا استیل عزیز برای فروش‌ کتیبه ی جنگ آموز به بچه های NE‌ متشکریم :)

پ.ن ۳ : به احتمال زیاد سرور‌بعدی در ساید SW در‌خدمت دوستان باشیم
    قطعا کل‌ کسایی که تاته سرور موندن رو‌ در فینال خواهی دید.

• سلام به همه
    ایدی بلاک شده بود به خاطر اتفاقاتی که زمان کتیبه برا سرور اتفاق افتاد ما هم بنا به تصمیمی که با دوستان گرفتیم حذف کردیم

احسان شانیز تکست هات هنوز موجوده که التماس میکردی با ساید کاری نداشته باشیم همین پدرام رو قول نگرفتی که کاری باهاش نداشته باشیم ماهم بنا به رفاقتی کوچیکی که بود گفتیم اوکی ولی کتیبه های جنگ و چکمه رو به شما نمیدیم و فقط صحبتت این بود حذف کنین برین
    امین مطالب رو کامل گفت خیلی از همرای ما خرج نشد فقط سره دوستی کوچیکی که با احسان داشتیم
    راجع به فروش کتیبه :ما هیچ کتیبه ای نفروختیم اون کتیبه هایی هم که میگی زدیم ازتون خودمون دادیم بهتون میخواستیم همون موقع ازتون پس میگرفتیم پدرام جان

در کل خوشحالم که نبودم توی سرور با امثال پدرام و احسان تو یه ساید بازی کنم
    پارسا خودش شاهد و ناظره گفته های امین هست میتونه بیاد و تایید بکنه که چ همرایی رو ما حذف کردیم (یدونه نیمچه اش رو کوبیدیم به خودش جا خالی داد ):دی
    تشکر ویژه از حسام وانتد ، بهنام وارلاک ،میلاد ولف لند ، امین و کیارش لیدوکائین ، سپهر گرین من ،پارسا و امیر رپتور (همشون عشقن )

روزگارتون خوش
    مورفین تیم

• فروش کتیبه تو تراوین مخصوصا توی اسپید ترا یه چیز منسوخه چون قوانینی براش هست که ساید بره با ادمین صحبت کنه کتیبه برگشت میخوره به عقلت رجوع کن
    جنگ اموز رو هم جنوب شرق رفت نه شمال شرق رو اکانت رپتور فقط سره لج تو
    ما اصلا صحبتی از فروش اکانت نکردیم قرار نبود مورفین بمونه تو سرور
    راستی گلد کل اکانتارو احسان نمیداد یکی دیگه میداد برو تحقیق کن اول
    احسان پول خرج کن بود بدهیشو صاف میکرد
    راجع به خرج کردن هم وی پی اس ها و مولتی های مارو عمه شما گلد و خرجشو میداد احسان یدونه گلد هم به اک ما نداد طرف حساب ما احسان نبود اصلا به خاطر اونم نیومده بودیم
    صد کردن واندر ان دبیلو با توجه به داشتن پتانسیل توی اس دبیلو یه خورده شائبه های بده بستون پشت پرده رو زیاد کرد (به منبع گلد ها مربوط هست )اونی که بگیره صحبتارو میدونه خودش

از قدیم گفتن طرف که خرش از پل میگزره جفتک میندازه
    این حرفارو یه سریشو اون موقع گفتی ما هم قصد زدنت رو داشتیم یه تعداد نیمچه همر هم زدیم روت که قطعا میدونستیم دیوار میشه
    احسان خواهش کرد که حذف کنید برید به ساید اسیب نزنید قبول کردیم که کاش قبول نمیکردیم
    شما انتظار داشتی که اکانتهایی که با وی پی اس و گلد، خودم بالا اوردم رو مفت بدم به شما اومدی درخواست کردی گفتم میفروشم به غیر از این رو حذف که حذف هم شد
    ریپلای دیگه نمیکنم چون اونی که قراره مارو بشناسه ، میشناسه ، نیازی به اثبات خودم به تو ندارم
    یاحق

• فکر کنم دوستی ای که ازش حرف میزنی بخاطر‌گلدی بوده که از‌احسان بهت رسیده حالا از طریق سپهر #خود احسان میتونه توضیح‌ کامل تری بده !
    ماهم اگه تو سرور نبودیم و از سرور میرفتیم ، دنبال تضعیف کردن بچه های باقی مونده بودیم که برد سایدو تو خالی نشون بدیم تا ابرویه رفته شده ی خودمونو برگردونیم ...

ثانیا SW بهترین کار و کرد چون پای حرفش موند و متای غرب و نگه داشت تا اخرش متای غرب برنده ی بازی شد.
    ما از این فرصت استفاده کردیم سر اختلاف Ne و Se با Sw و Sw با Ne و با نگهداشتن ۳ تا از سوپر همر های سرور اجازه بدیم که کی برنده ی بازی بشه و کی بازنده ی بازی بشه در هرصورت هر سایدی مارو‌میزد قطعا بازنده ی بازی بود چون از سمت ساید ما همر ها بهشون میخورد !

قطعا اگه میخواستین هم نمیتونستین کاری کنین دفساز هایه ما آماده بودن و دف ثابت به اندازه کافی داشتیم که نیمچه همر های تو رو حداقل دفاع کنیم !
    اخر سر هم همرهاتون که به Natar Team خورد رو‌ دیدیم که حتی نتونستین دهکده رو بپرونین‌:))
    پ.ن ۱ : کتیبه ایی شما ندادی خودمون زدیم که بعدش تهدید ها شروع شد .
    کتیبه ایی هم لانچ‌شده بود از سمت ما که جابجا کردین چون قولش به ساید دیگه داده شده بود ! قطعا نمیای بگی‌که حرف‌از‌فروش زدی و‌دیوار هاشا بلنده اوکی ماهم میگیم‌باشه :))
    حتی احسان و خام کرده بودین که کتیبه ی جنگ آموزی که ازتون زده بودیم و بهتون بدیم ! تا مولتی بهمون بدید ، که من ندادم و مانع شدم :))

پ.ن : احسان هر سرور ۷-۸ میلیون گلدخریده و به سپهر اینا داده ( تا اونجایی که من میدونم )
    پس دو میلیون قیمت بالایی براش نیست که بخاطر دو میلون رایزنی کنه یا پشت پرده کاری کنه ...
    تو که میگی گلد خریدی میشه بیای دقیق تر‌توضیح بدی به جا‌اینکه پستتو ویرایش کنی ؟:))
    پس گلد هایی که از احسان برای تو گرفته شده به دستت نرسیده؟ :thumbsup:

قطعا شما از سرور‌قبل به بعد شناخته شده شدید :))
    ثانیا من ریپلای‌نزدم،حرف و بندازی زمین خودش ورمیداره پست میزاره:))

(ویرایش شد.)

موفق باشی