نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 | آغاز 4 مهر 1398 |

• مید گیم ما با ان دبل نپ داشتیم ولی به دلایلی معماریشون رو زدیم

شمال شرق نیستیم که لیدر متا ببنده پلیر بزنه یا یه لیدر متا ببنده اونیکی لیدر بگه من قبول نداشتم اینجا یکدسته

سلام داداش مطمئنی اون لیدری که رو حرفش مونده شمایید؟

• سلام خسته نباشید همه
    تبریک به دوستان ان دبلیو برای برد با ارزشتون و بقیه پلیر ها برای همر و دف های بسیار زیبایی که کشیدن.
    ممنون از بچه های خودمون محمد(قطری) و امیر اِلفنایت اکانت ما قرار بر ۳ همر واندر زن و یه همر جنگی بود که بنا به مشکلاتی تایم گذاشتن و... که پیش اومد اونی نشد که میخواستیم،که یدونه همر هم بنا به تصمیماتی که گرفته شد لانچ نشد.
    تشکر از همه دوستانی که تحمل کردن این سرور منو و امید جون دمت گرم بابت همه چی ،من پلیر لذت بردم کنار تو و دوستان اس ای
    دیگه طولانی تر نمیکنمش
    کوچیکتون
    MamadNo0oB

• با سلام و خسته نباشید به هر 4 ساید این حکایت هم به پایان رسید
    اول تبریک به متای غرب مخصوصا احسان و پارسای عزیز برای 100 کردن واندر
    تبریک دوم بازهم به sw بابت دف خوبتون
    تبریک سوم به nw بابت ایستادگیتون و کم نیاوردنتون
    تبریک 4 به se که عملکرد خوبی داشتن و باعث شدن sw به تنهایی قادر به 100 کردن نباشه
    تیم مدیریتی بی اشکال نبود اما خسته نباشید به سبک مسئولین ایرانی سرور رو مدیریت کردید :)
    اما حرف اصلی :
    خیلی وقته دارم بازی میکنم از اولین سرورم که دو تا ده بیشتر نداشتم و فارم شدم تا سروری که اومدم توتال شدم هیچ سروری به این بی کیفیتی از نظر هیجان ندیده بودم خداییش اگر عمری بود باز جمع شدیم بازی کنیم اینجوری بازی نکنید پلنر ها و لانچر ها باید از خواب و خوراک بیفتن (تا 7 کیلو کم کردن وزن براشون تو بازی طبیعیه از بی خوابی:)
    تشکر از رفقا :
    اول دست بچه های اکانت رو میبوسم وحید علی اشکان آرش
    دوم همه بچه های se و تیم لیدری دوستتون دارم همیشه آرزوم بود یه سرور تو se بازی کنم . مرسی از سامان و میلاد که بخاطر من اومدن تو این سرور
    سعید و محمد از ne که جزو بچه های sw هستن و مثه ما دور از وطن بودن
    پارسا و میلاد ولف لند و ممد کوماتسو از sw که پرچمداری کردن ( قلبمون بعد از ایران برای sw میکوبه :)
    احسان و مجید والکر از nw عالی بودید
    اکانت :
    خدا رو شکر 3 تا همر کشیدیم راضی بودیم یه همر 720 ک گرزی 160 ک تی کی 25 ک کاتا - یدونه 600 ک گرزی 150 ک تی کی و 45 ک رمر و یه همر جنگی تبری در حد 200 ک. رنک 4 مهاجمین شدیم البته حقمون بین 3 تای اول بود :)

چند تا مورد داشتیم که نتونستیم شارژ کنام مثه قطعی اینترنت و ... پیش بینی خودمون رو 850 ک گرزی بود

حرف آخر :
    خوبی و بدی دیدی حلال کنید نکردید هم مهم نیست :). بچه های sw روی چند تاتون اتک گذاشتم که اونم شما اول زدید فقط یه مورد من اول بودم که فیک بود اونم کار تیم لیدری بود ببخشید به بزرگی خودتون

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• خب دوستان سرور تموم شد ؛ همین که شرق باخت برای ما برد بود :thumbsup:

تشکر میکنم از همه بچه های SW ، با اینکه اولین بار بود تو این ساید حضور داشتیم به ما اعتماد کردن و قبول داشتن ما رو، و جدا از این همر ها و دفاع های فوق العاده با کیفیتی ساختن و همچنین رفیقای خوبی هم بودن ؛
    پارسای عزیز CatChMe-TeaM
    محمد و عادل Sennheiser
    محمد بزرگوار
    علیرضا یویو
    FaRa
    پویا
    DrunK KinGs
    دانیال NorSe
    حامد MaRaVa
    و سایر دوستان که افتخار آشنایی باهاشون نداشتیم ...

و از همه بیشتر از اینکه خوشم اومد رو حرفشون موندن و رفاقت رو به بردن ترجیه دادن مثل بعضی ها که واسه برد دست به هر کاری میزنن نبودن، حرف یک لیدر اعتبارش هست و اعتبارش با ارزش ترین داراییش هست :thumbup:

همینطور هم از بچه های تیم خودمون که یک بار دیگه به من اعتماد کردن و منو قبول داشتن که در کنار من هم بازی شدن، واقعا افتخاری هست کنار شما دوستان بازی کردن (به جز سالار البته :D )
    عمو کامل C A C T U S
    رضا آروشا
    حسین faster
    افشین و شهرام James bond
    علی اصغر 2sinax
    محمد arashk
    ایمان
    desolatoR
    محسن ForzaJuve
    محمد MDDEF
    علیرضا NATEGH
    سالار گوسفند
    علیرضا kuroush
    جای فرزاد YakoZa، مهراد SaCKeR ، احسان KalaK ، حسین ScorpioN هم این سرور خالی واقعا ...

همر هایی که جهت زدن کصتل و نوری و موصی ساخته بودیم هم ترشی شدن :D چون ضعیف بازی کردن و در حدی نبودن بزنیمشون ؛

اینم از آخرین تاپ 10 سرور

البته یاد رضا استیل عزیز هم گرامی یکی از دوستان خیلی قدیمی بنده بود که جاش خالی،
    به سجاد Capitan هم توی جنوب شرق خسته نباشید میگم رقیب بود ولی رفیق هم بود

تا سرور بعدی خداحافظ همگی

Milad/WolFlanD

• با سلام و احترام خدمت کلیه پلیر های سرور.

به پایان رسید این دفتر حکایت همچنان باقیست!

به عنوان عضوی از مجموعه بزرگ Se(که همیشه بدون استثناء همین ساید بازی کردم) جا داره یه خسته نباشید بگم به تیم لیدری جنوب شرق دوست قدیمی خودم امید عزیز و دوست جدید هومن عزیز و دیگر دوستان جنوب شرق و عذرخواهی از امید عزیز جهت کمبود وقتم برای این سرور.

خسته نباشید به یکی از قدیمی‌ترین دوستانم در تراوین مجید والکرز عزیز که ۱۰۰ کردن و برد رو به این دوست عزیزم و دیگر دوستان در NW تبریک میگم.

خسته نباشید میگم به یکی از دوستای قدیمی و پرشور خودم در ساید NE آرمین نومرسی(بیرحم؛خودش می‌دونه چی میگم دی:) و دیگر دوستان در ساید بزرگ NE

و در آخر خسته نباشید به علیرضا یویو و یاشار عزیز از دوستان بسیار قدیمی تراوین در ساید SW و دیگر دوستان در این ساید.

ایشالا همه دوستان واندر زندگی خودشونو ۱۰۰ کنن.

موفق و پیروز باشید.

وحید

• سلام...
    تبریک به ساید شمال غرب که با سیاست خوبشون تونستن سرورو ببرن و روند پادساعتگرد جهت 100 شدن واندر ادامه دار شد
    ایشالله دیگه سرور بعد قسمت دوستان جنوب غربی میشه این سعادت.

خسته نباشید به بچه های ساید خودمون خصوصا امید عزیز که زحمت زیادی کشید تا بهترین اتفاقا برای ساید بیفته
    بچه های اکانت خودمون سپنتا و هاتف
    و تشکر جدا از هومن که هم واسه اکانت خیلی زحمت کشید و هم زحمت لانچای آخر بازی رو با کمک ممد و سایر دوستان داشت

و باقی بچه های ساید که اسم ببرم خیلی میشه ولی تک تکشون عزیزان دلن...

یه خسته نباشید هم به دوساید دیگه ی بازی بگم به ویژه ساید جنوب غرب بابت دف و همر های زیباشون
    و در جواب این قسمت از صحبتای لیدر محترم جنوب غرب

همین که اعتراف کردین کم آوردین کافیه، همین که درون بازی (از لحاظ کیفیت بازی) تحقیر شدین کافیه، همین که ساید ما یک تنه دو ساید رو به خاکستر تبدیل کرد برای ما کافیه، ان دبل بالای ۸۰٪ پتانسیلش حذف کرد وگرنه به همین شکل هم ان دبل از روتون با بلدزر رد میشد...

نمیدونم حقارت(از نظر بازی) از دید شما تعریفش چیه ولی خب هر جور فکر میکنم جوری بازی نکردیم ک بخوایم جلوی کسی تحقیر بشیم

و اینکه نمیدونم چرا فکر میکنید اگر پتانسیلیای ان دبل میموند بلدزرش سمت ما میبود:)امیدوارم متوجه منظورم شده باشید

در آخر گذری کوتاه به جملات قصار:

حرف یک لیدر اعتبارش هست و اعتبارش با ارزش ترین داراییش هست

ما با ان دبل نپ داشتیم ولی به دلایلی معماریشون رو زدیم

سرور بعد شاید وقتی دیگر در مکانی دیگر

• نمیدونم حقارت(از نظر بازی) از دید شما تعریفش چیه ولی خب هر جور فکر میکنم جوری بازی نکردیم ک بخوایم جلوی کسی تحقیر بشیم

منظور اصلی بنده با ش ش بود جنوب شرق فراتر از انتظارهای شخص خودم بود.

و اینکه نمیدونم چرا فکر میکنید اگر پتانسیلیای ان دبل میموند بلدزرش سمت ما میبود:)امیدوارم متوجه منظورم شده باشید

و اینکه چرا قبل حذف نزدن به ما اگر با من مشکلی داشتند؟ اگر از زدن معماری ناراحت بودن؟ پس حتما بلدزر سمت شرق بود قرار بود وایسن باهم ش ش رو بزنیم امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.

در آخر گذری کوتاه به جملات قصار:

سرور بعد شاید وقتی دیگر در مکانی دیگر

وقتی میگم به دلایلی یعنی همین... اکانت های ما نیم ساعت قبل کتیبه هک شد و ما به ان دبل مظنون بودیم و فکر کردیم با این حرکتشون متا رو شکستن ما هم زدیم بعد از شفاف سازی حاضر شدم بشکلی برگردونیم ولی اونا از چیز دیگه ای شاکی بودن و حذف کردن وگرنه چندین کتیبه از ان دبل زدیم که تقدیم کردیم بهشون پس از جذف تیم سپهر هم احسان کتیبه منحصر رو بیخیال شد و دنبالش نیومد ما هم اینجوری جبران کردیم...

فکر نمیکنم تیم ما سرور بعدی باشه انشالاه در زندگی عادی خوش و سلامت باشید.

راستی فکر کنم همر ما توی اسپید ترا رکورد شد البته بیشتر میتونست باشه ولی خوب پیش میاد

۳۰ کی کاتا هم بود که تایم نبود با کاتا لانچ کنم سرور تموم میشد

با احترام

• سلام افشینمن هنوز متوجه معنی اون کلمه متا نشدم! :P :P ?( :thumbsup:

سلام رضا جان
    والا قدیما که هنوز دژکوب و مدال ها و اتحاد ها و قوانین مسخرش وجود نداشت .
    پلیر ها زیاد بودن و اتحاد ها هم 60 تا بیشتر جا نداشتن. یه ساید تنها هم اونقدر شانس برد نداشت برای همین 2 ساید با هم قرار میزاشتن و متحد میشدن . به این حرکت متا میگفتن و میگن
    همینطوری که این سرور شاهد متای غرب و متای شرق بودیم .
    البته بر عکس اکثر سرور ها اینجا شاهد پایبندی هر دو متا بودیم و سایدی خیانت نکرد . والا مشاهده شده که دوستان متحد دم آخری به هم خیانت میکنن و هم رو میزنن .
    دژکوب و داستان های مدال های اتحاد برنده و جایزه و این چیزا عملا متا رو بی معنی کرده بود و حتی باعث درست کردن اختلاف بین بازیکنان یه ساید هم میشد . برای همین برای دوستانی که دژکوب هم بازی کردن قبلا درک متا و این چیزاش یه خورده سخته
    به نظر بنده که بهترین حرکت ممکن زده شد از طرف دو ساید غربی و به زیبایی با سیاست پیروز بازی شدن

• ولی من اینجا متا به معنایی که شما فرمودید ندیدم. تاجایی که من یادمه متا که میشد اعضای دو اتحاد یکجا جمع میشدن.
    چیزی که ما دیدیم جنوب شرق بیشترین همر رو ساخته بود و واقعا از نظر همر و واندرزن بهترین ساید بودن. جنوب غرب هم از نظر دف خیلی عالی عمل کرد. شمال شرق بین همر سازی و دف سازی متعادل بود و تقریبا روی هردو به یک اندازه انرژی گذاشتن. فقط در نهایت ساید شمال غرب که خیلی از پتانسیلش حذف کرده بود واندر صد کرد! من فکر میکنم رو حساب رفاقت این اتفاق افتاد.چون نه همر و نه دف به اندازه بقیه سایدها نداشتن. به نظر من توی یک بازی که اسمش روشه، بازیه ببری یا ببازی رو رفاقت تاثیری نداره که. بازی رو باید طبق روال خودش انجام بدی و درنهایت یکی میبره و یکی میبازه. مهم نیست. شما با رفیقت منچ هم که بازی کنی خیلی جدی کل کل میکنی و درنهایت بازی که تموم شد همه چی تمومه. ولی اینکه بگی تو بازی بخاطر رفاقت گذاشتیم فلانی ببره بی معنی هست. البته این نظر من هست و درنهایت برد و باخت یک بازی مهم نیست ولی رفاقت رو اینطوری تو بازی تاثیر دادن باعث بی مزه شدن بازی میشه که شد. همه وایستادن و همر ترشی کردن تا یکی رو رفاقت صد کنه! خوب پس چرا همر ساختید؟ از اول قرار صد کردن رو میذاشتید دیگه. ولی در کل معنی کلمه متا رو منم میدونم افشین جان. ولی اینطوری که اینجا دیدیم نبود. خوشبینانه ترین حالت اینه که بگیم روی رفاقت بوده....

تازه داشت بزن بزن حال میداد که یهو همه غلاف کردن و واستادن تا یکی صد کنه! در مجموع با وجود اینهمه پلیر و پتانسیل بالا هم سرور چرندی بود هم پایان چرندی داشت.

• هم سرور چرندی بود هم پایان چرندی داشت

سلام اقا رضا خوبی داداش؟ من شمال شرقیم درسته نبردیم ولی جمله سید رو خیلی پسندیدم :

ساید های دیگه خیلی زحمت کشیدن دمشون گرم اما صد شدن واندر سایدی که اخرین گزینه متا برای هر سایدی بود واقعا لذت بخشه

• سلام خدمت همه دوستان

100 شدن واندر NW رو تبریک میگم ، مبارک تون باشه

و به SW بابت دفاع فوق العاده شون باید دست خوش گفت

خسته نباشید میگم به بچه های تیم :

- رضا گارد عزیز که این سرور اولین سروری بود که باهم بازی کردیم و تجربه جدیدی بود

-امیرعزرئیل که عشقه ولی متاسفانه وسط کار مارو تنها گذاشت و رفت

- دی جی حمید گل و دوست داشتنی ، حمید دمت گرم بابت اینکه به خاطر ما اومدی و مثل یه سری ترسو بعد از 100 شدن واندر سرور قبل نرفنی قایم شی

- آرین جان و آرگین عزیز دمتون گرم که بودید و دل گرمی دادید

- میلاد Boxter از همر سزارت چه خبر :D

- سعید کستل که حسابش جداست کسی که این سرور بیشتر از یه دوست بود ، ممنون سعید بابت همه چیز (خودت که در جریانی)

از آقا رضا انزلی و همه بچه های تیم فونیکس (سامان - کاوه - بابک - میثاق -پیام - امیرحسین تریدر - حسین و ...) تشکر میکنم و مرسی که مارو جزوی از خودتون دونستید. بازی کردن تو تیم فونیکس افتخاری بود که این سرور نصیب مون شد.این سرور افتخار آشنایی با مرتضی (Mori khabis) و امید عزیز از SE نصیب مون شد.

این سرور خدارو شکر ما کیسه بوکس 4 تا ساید هم بودیم و هر کی خواست حذف کنه همر شو رو ما دیوار کرد :D

متاسفانه نبود وقت کافی و چرخش ضعیف کتیبه ها تو ساید شمال شرق نتونیم مثل همیشه با قدرت ظاهر شیم از همگی عذر میخوام ...

و در آخر با تصمیم تیم لیدری 6 همر ما و 2 همر رعد بالای 100K ترشی شد . :thumbsup:

موفق باشید
    ادریس ناتار
    NaTaR-TEAM

• این سرور خدارو شکر ما کیسه بوکس 4 تا ساید هم بودیم و هر کی خواست حذف کنه همر شو رو ما دیوار کرد

وقتی این حالت پیش میاد که یا خیلی شاخی همه میخوان بزننت یا باهات حال نمیکنن . طبق تجربیات بنده اگر خیلی شاخ باشی با یه پلن نسختو میپیچن پس وقتی همرت ترشی شد یعنی با پلن نیومدن واست و همینطوری عشقی زدنت این یعنی باهات حال نمیکنن . منم میخواستم بزنمت بعد گفتم خاطره میشه واست برای سرور بعد ترجیح دادم بزنم به ساید خودم . به نظرم یکم تو نامه نگاریهات و پروفایلت و فروم و... بازنگری کن .

پ.ن : سعید کستل یکی طلبت :) این سرور متا بودیم بماند برای بعد البته اگر عمری بود و در خدمت بودیم

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• با عرض سلام و ادب خدمت دوستان عزیز .
    این سرور هم تموم شد طبق چند سرور گذشته حق به حق دار نرسید . تبریک میگم به دوستان در شمال غرب این برد رو همگی خسته نباشید (یه بدهکاری کوچیک به مجید داشتم امیدوارم که الان صاف شده باشه)
    احسان هم طبق چند سرور گذشته بعد حذف همبازی هاش موند بازی کرد و برد نوش جونش .
    تشکر میکنم از دوستان عزیز ش ش این سرور در حد انتظار ظاهر نشدن ولی هرچیه بود وسط گذاشتن از و کمکی دریقنکردن خسته نباشن (سعید .سامان.کاوه ادریس ......و رضا که زیاد تو بازی نبود )
    برگردیم به ساید جنوب غرب و‌سریال همیشگیش باخت همین فرمان رو بگیرید و برید کارتون درسته :))))))))
    یکی از پلیرهاش حرف خوبی زد اعتبار یه لیدر حرفشه و حرفش دارایش .......
    و اصل مطلب تشکر میکنم از بچهایی خودمون که این سرور هم افتخار دادن و قبولم داشتن و بازی کردن دمتون گرم .
    رقفایی قدیمی که با خودم رو اکانت بازی کردن (حبیب ،ارش، پدرام، پویا و علی )ممنون که مثل همیشه تحملم کردید سیاوش ممد هومن وحید ارش سجاد اشکان علی سامان میلاد پویا مهرشاد کیوان ناصر طاهر محمدرضا و روزبه بهار وحید هومان سعید امیر ارمین و دوستان دیگه اگه اسمی یادم رفته ببخشید سن رفته بالا خخخخخخ دمتون گرم با تمام کم و‌کسری ها تا آخرش بودین .

تمام تلاشم کردم نشد که بشه
    سرور بعدی هم به عنوان سرباز در خدمت ساید اس ای هستم ولی هیچ مسئولیتی ندارم .
    در آخر رسول ‌و مهدی عزیز خسته نباشید

• با سلام
    این سرور تیم مانبود و بازی نکردیم کلا ولی با یه اک که ساخته بودیم بازیو نگاه کردیم!!!
    لیدرای se واقعا واقعا لیدر se بودن؟؟؟ اصلا تلاشی کردن برای se ؟؟؟؟ یه پلن رفتن؟ همه دوستاشون بودن و نمیزدن!!!! مگه داریم اخه!!!! برین سیمس بازی کنین!!!اخر بازیم که شل کردن بقیه ببرن!!! متاسفم واسه پلیرای se !!! لیدراشون به فکر سایدای دیگه بودن!!! یکی که کلا اهل عشق بازی با sw بود!!!!
    مبارکت باشه احسان جان خدایی از قدیم هم اهل حذف نبودی فقط کاش تو se تو ساید خودت میبودی! این ساید صاحاب دلسوز نداشت!!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• وقتی این حالت پیش میاد که یا خیلی شاخی همه میخوان بزننت یا باهات حال نمیکنن . طبق تجربیات بنده اگر خیلی شاخ باشی با یه پلن نسختو میپیچن پس وقتی همرت ترشی شد یعنی با پلن نیومدن واست و همینطوری عشقی زدنت این یعنی باهات حال نمیکنن . منم میخواستم بزنمت بعد گفتم خاطره میشه واست برای سرور بعد ترجیح دادم بزنم به ساید خودم . به نظرم یکم تو نامه نگاریهات و پروفایلت و فروم و... بازنگری کن .
    پ.ن : سعید کستل یکی طلبت :) این سرور متا بودیم بماند برای بعد البته اگر عمری بود و در خدمت بودیم

سلام خدمت همگی

سید جون این که میخواستی بزنی و نزدی از بزرگواریته ولی خب میزدی هم هیچ اتفاقی واسمون نمیوفتاد جز این که نهایتا ۵۰۰ک دف میپرید ک اونم توی ۴ روز قابل بازگشت بود

این که شما فکر میکنی پلن نیومدن رو اکانت ما چون حضور نداشتی
    بچه هایی که بودن به چشم دیدن که عجب پلن هایی میومدن رومون

تیم ما ۶میل دف داشت ک ۳میل توی واندر خودمون و ۳میل بین ۸ ده از ۲اکانت پخش بود

این ک همرای ما ترشی شد دلیل بر این نیست که ما صاحب نام نیستیم و کسی مارو نمیشناسه
    همینقدر که ما شدیم دیوار ۴ساید کافی بود تا بشناسن مارو و بدونن که زدنمون به این سادگی که فکر میکردن نیست
    دلیل ترشی شدن همرامون هم کاملا به پلیرهای اکانتمون ربط داشت که ترجیح میدم بیشتر از این بحث رو باز نکنم

در اخر یاداوری میکنم خدمت شما که این اخرین سرور ما بود و دیگه با توجه به اتفاقاتی که توی این سرور افتاد هیچ علاقه ای به ادامه این اعتیاد قدیمی نداریم

تشکر میکنم از تمامی بچه هایی که روی اکانت به ما کمک کردن:
    ادریس عزیز که یک تنه تمامی مولتی هارو سر میزد و دف خیلی خوبی ساخت..۳همر رعد هم ساخته شد که فقط از یکیش استفاده شده بود و مقدار ۲همر دیگه بالای ۱۰۰ک بود

امیر عزرائیل عزیز که خیلی خوب هوای اکانت رو داشت و تا وقتی که بود هیچ مشکلی نداشتیم..حضورش دلگرمی میداد بهمون اما به دلیل شرایط کاری وسط سرور مارو تنها گذاشت

حمید دی جی عزیزم که مارو دیوونه کرد =) اما حسابی کمکمون کرد

حسن عزیز که حسابی هوای مارو داشت..دمت گرم

در اخر تشکر از همه بچه های ساید ان ای که در حد توان کمکمون کردن

کوچیک همتون
    Reza Guard

واسه یه سامورایی،همه جا ناکازاکیه

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Reza Guard ().

• وقتی این حالت پیش میاد که یا خیلی شاخی همه میخوان بزننت یا باهات حال نمیکنن . طبق تجربیات بنده اگر خیلی شاخ باشی با یه پلن نسختو میپیچن پس وقتی همرت ترشی شد یعنی با پلن نیومدن واست و همینطوری عشقی زدنت این یعنی باهات حال نمیکنن . منم میخواستم بزنمت بعد گفتم خاطره میشه واست برای سرور بعد ترجیح دادم بزنم به ساید خودم . به نظرم یکم تو نامه نگاریهات و پروفایلت و فروم و... بازنگری کن .

سلام و درود

میبینم که سرور تموم شده یه سریا سرشونو از برف در آوردن و جیک جیک می کنن 8o

عمو جان شما بزن بودی ، میزدی نه اینکه سرور تموم شه بیای .... کنی

هر چند میزدی هم دیوار بودی :thumbsup:

اره شما راست میگی، اصلا تو خوبی :D این سرور یکی از بهترین پلن ها که توسط NW اجرا شد برای صفر کردن واندر زن ما بود، شما اول خوب بررسی کن بعد صحبت کن ;)

کلام آخر در حد ما نیستی برو کنار بزار باد بیاد :thumbup: