نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 1 | آغاز 5 بهمن 1397 |

• سلام من توی این سرور بازی نمیکنم و نباید سوالی بپرسم . اما واسم جالب بود . چرا مهاجم توی یک اتک 6000 کانتا گذاشته ؟!
    دهکده واندر بوده ؟!

احساساتی عمل کردن...

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• سلام من توی این سرور بازی نمیکنم و نباید سوالی بپرسم . اما واسم جالب بود . چرا مهاجم توی یک اتک 6000 کانتا گذاشته ؟!
    دهکده واندر بوده ؟!

سلام افشین جان

داداش فکر کنم ما نوبیم بلد نیسیم کاتا بزاریم کنار همرمون
    ایشون درست گذاشتن :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    لول :D

پ ن : ولی خدایی من موندم تک اتک زده برا چی خو لامصب حداقل خزانه تخریب میکردی کتیبه رو می بردی :D

• درود .

خستگی مون در رفت .

بچه های واندر ج ش خسته نباشید عرض می کنم .

پاورقی : خسته نباشید جانانه به همه و خصوصا عزیزانی که صبوری پیشه کردند ، دوستان پر مهری که یاری دادند و ندادند :D / درود بر حضورتون و قطعا یاد می کنیم از دوستان در خاتمه این سرور .

SirvaN

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _ RONi!N _ ().

• درود
    خسته نباشی سیروان جان همبازی سرور قبل رقیب این سرور :)

همر زیبایی بود

درود و عرض ادب و احترام خدمتت .
    زحمت دوستان هم بود و بنده نقش کمی داشتم و همر رو ، رو یه سایز مشخص بستیم و تحت شرایط زود همرو بلند کردیم و سپاس از دوستانی که همراهی کردن مارو و فعلا شارژه سربازخونه ها و اصطبل ها ، با اینکه به اون حجم مد نظر نرسیدیم اما نتیجه خیلی خوب بود .
    با تیم کامل نیومدیم و تیم دیگه ای اومدن ان دبل و ما هم سعی کردیم کمک باشیم و تا حدودی جنبه تست و تمرینی داشت برامون این سرور و آشنا شدن با دوستان .

سپاس از پلیرهای محترمی که بازی رو جذاب کردن .

برقرار و پایدار باشید .

صائب تبریزی .

• سلام خدمت دوستان گرامی
    اول از همه اینو بگم نبودن من و خییلی از دوستان این سرور در ساید دوست داشتنی جنوب شرق دلایلش این بود که بازی یک طرفه نباشه و بتونیم بازی رو واسه همه جذاب بکنیم .
    طی روزای گذشته دوستان خبر دارن که چه اتفاقاتی افتاده و در حال رخ دادن هست و این کمی ناراحت کننده هستش که بخوایم مردونگی خودمون رو زیر سوال ببریم

شرح بازی :ما اعلام کرده بودیم هیچ جارو نخواهیم زد و اول دوستان جنوب شرق اسکات خفت و زحمت صفر کشیدن .... ئ ما شروع کردیم به زدن و خفت کردن ساید جنوب شرق و دیدید که تونستیم چند تا واندر زن ازشون خفت و صفر بکنیم و تقریبا 5 تا از واندر زن هاشون رفتن دست خدای مهربون .. بعد شروع کردیم به زدن همرای جنگی ساید دوست داشتنی جنوب شرق و تک به تک در حال زدن بودیم در این حین افرادی با ما مکاتبه داشتن برای متا و از تمامی ساید ها... که ما بهشون عرض کردیم این سرور فقط برای لذت بردن اومدیم و برامون واندر مهم نیست!!! اگه کمی بازیو و مردونگی بلد بودن از این خصوصیت ما استفاده میکردن و همراه میشدن در این حین میتونستن بدون درد سر بازیو ببرن

در این حین حتی با دوستان قدیمی در جنوب مکاتبه داشتیم که ما تارگت رو عوض میکنیم و ان دابلیو رو میزنیم گویا دوستای که از خفتای ما ناراحت بودن ( دکترعزیز ) سخنان دوستان رو نادیده گرفتن و رفتن به بستن متا با ساید جنوب غرب .. این اصول بازی نیست باید این نکته رو داشته باشید که مرد فقط یک حرف میزنه و پاشم می ایسته حالا حرف عمل دوستان یکی نبود و این نکته مارو عذاب نمیده چون سعید جان گوشزد کرد که این اتفاق می افته ولی من گفتم به افراد باید اعتماد کرد ولی ............

به هر حال اتک ها از اس دابلیو لانچ شده ب روی واندر ما .. ما پسوردشون رو داشتیم خودشونم در این مورد اطلاع دارن میتونستیم دفاعی رو بک بدیم و صفر کنیم ولی ما حرفمون حرفه و زیر حرفمون نخواهیم زد فقط میگم دوستان گل این یک بازیه شخصیت واقعی خودتون رو از بین نبرین .. مرد باشین قبلشم بگین میخوایم با شما نباشیم نه اینکه عصری کال بدین شب اماده باشید تا بزنیم .... همین جا اعلام میکنم باز هم پسورد های زیادی هست که به دست ما میرسه از دوستان قدیمی ولی ما بازم با این وحود پای حرف هایمان و اصول بازیمان هستیم امید وارم بازی رو براتون جذاب تر بکنیم دوستان عزیز جنوب شرق !!! در این حین چند تشکر و نکته رو گوشزد میکنم
    یک : تشکر از تمامی دوستان عزیز که همراه بودن ( اسم زیاده ولی کلی نوشتم )
    دو : دلیل بودن من فقط سعید عزیز هست و دیگر هیج
    سه : ما فقط ساید اس ای رو خواهیم زد حال بدونن با این سیاست اشتباهشون برنده بازی نخواهند بود .. حتی اگه نیاز باشه بیشتر صفر و خفت خواهیم کرد
    چهار: هدف ما واندر و صد کردن نبوده و نیست هدف ما بازی قشنگ و لینکهای قشنک هست نمونش زیاد موجوده
    پنج : ما تعدد زیادی واندر زن لانچ کردیم و فعلا تصمیم به زدن کسی رو نداریم!!!؟؟
    شیش : تنها کسی که حرفش حرف بود امید عزیز بود ازش ممنونم که حداقل پای حرفش بود

نکته اخر و مهم ترین نکته ::: ما به پاکسازی دوستان در جنوب شرق ادامه خواهیم داد این روند تا زمانی ادامه خواهد داشت که فقط دلسوزان واقعی اس ای در اس ای باقی بمونن

یا حق
    رضا انزلی کوچیک همتون

• درود به همه

اقا خبر رسیده بعضیا خیلی سوختن دارن بازی و به کثافت میکشن
    از همینجا میگم هر چقد کثافت کاری کنید ما بیشتر می تونیم انجام بدیم همونجور که اقا رضا گل براتون توضیح دادن

این سرور کلش واس ماس افتاددد!!!!!!

پ ن > با تشکر از دکتر هانی و دوستان

سعید کستل

• سلام بر دوستان عزیز
    صرفا جهت اطلاع دوستان قدیمی و دشمنان امروز این پستو میذارم
    هیچ کس از ساید شمال شرق با بنده هیچ صحبتی در مورد متا و یا نزدن همدیگه نکرده بوده تا این لحظه
    زمان کتیبه بچه های ساید جنوب شرق دو تا کتیبه از شمال شرق زدن و ما حسن نیتمون رو نشون دادیم و کتیبه ها رو برگردوندیم
    اینکه دوست عزیزمون اینجا اعلام مردونگی میکنن و در پس اون بقیه رو نامرد قلمداد میکنن و هر کسی بهش بگه تو درست میگی میشه مرد هر کسی بگه اشتباه می کنی میشه نامرد ، واقعا اینجور نیست که ملاک حق و باطل یه نفر باشه
    حق و باطل معیار نیاز داره
    ساید شمال شرق بعد از اینی که دید جنوب شرق بعد از جنگ ابتدای بازی با جنوب غرب مقدار زیادی از دفاعش تحلیل رفته فرصت رو غنیمت دید که از موقعیت موجود استفاده کنه،
    هیچ خرده ای هم بهش نیست ولی بهتره حرفو به مردونگی و نامردی نکشونیم،
    بازی داریم می کنیم شما هم حق دارین از فرصتتون استفاده کنین، لذت بازی به همین چیزاست
    در ثانی ممکنه بنده از خورده شدن همرم ناراحت باشم ولی اینقدر از این چیزا دیدم که به خاطر همر نخوام منکر خیلی چیزا بشم
    اونایی که باید بدونن میدونن که این چیزها ارزشی هیچ موقع واس من نداشته و نخواهد داشت
    به علاوه یکی دو تا از دوستان از ساید جنوب شرق رفتن سایدای دیگه این سرور من و خودشون میدونیم دلیلش چی بوده
    تقریبا اکثرا میدونن بنده با مشغلاتی که دارم وقت و اعصاب بازی در سرور رو نداشتم و صرفا جهت رونق دادن به جنوب شرق بازی کردم
    و هیچ ادعایی نسبت به جنوب شرق و یا چیز دیگری ندارم
    در آخر اینکه شب میره و رو سیاهی به زغال میمونه

• درود .
    ناتارها هم وارد معرکه شدن .
    اینطوری شور آخر مجلس هم شعله ورتر میشه .

پاورقی : شاید ، شاید قرار نیست که این دیگ برای سمت خاصی بجوشه :!: 8) ;)

صائب تبریزی .

• سلام و درود

توی این روزای اخر شاهد لینک گرفتن از واندر بودیم که به نوع خود جالب بود

خوشحال میشم دوستان توضیح بدن جریان چی بوده

پ.ن : بهتره بجای اینکه به فکر غذای آبپز و سرخ کردنی باشیم حواسمون باشه معدمون سوراخ نشه

پ.ن۲ : دکتر هانی مچکریم

• درود .
    پیشاپیش نوروز باستانی شادباش بر همه ی دوستان و آرزو سلامتی و دلشادی .

کار سرور 5 ایکس در قالب تحلیل نمیگنجه .
    تنها یک بیت به ذهنم میرسه که البته مثال همیشه توی دفتر نوشته هام دخل و تصرف ( نه سرقت ادبی ) داشته م نسبت به این بیت زیبا ، اینو برای نوید پایان بازیی مینویسم که به تردستی بیشتر شباهت داشت تا افکار استراتژیستی و جنگ های کلاسیک {نظر شخصی} :

< در محفل خود راه مده همچو منی را
    که افسرده دل افسرده کند انجمنی را >

پاینده باشید .

صائب تبریزی .

• درود فراوان

تبریک میگم عیدتونو پیشاپیش

خوب این سرور هم به پایان رسید
    این سرور خیلی بحث ها وجود داشت اول که ساید اس دبلیو حذف کرد
    اس ای تیم ان ای رو دست کم گرفت و همین باعث باخت اس ای شد
    از همه دوستان تشکر میکنم از کسایی که کوچک ترین کمک هارو به ما کردن
    از بعضی دوستان عذر خواهی میکنم اگه کوچیک ترین ناراحتی از ما دارن
    در این سال نو پیشه رو ببخشن
    امیدوارم سرور های اینده ببنیمتون

* اقا رضای گل از شما ممنونم که بزرگترین کمک رو کردین اگه شما نبودین روز اول منم حذف میکردم
    *تشکر از علی جان که اگه نبود دفی داخل ان ایی نبود اقا خیلی چاکریم
    * تشکر از میثم عزیز که با بودنش دلگرمی داد بهمون
    *تشکر از فراز جان که اوایل سرور به خاطر مشکلات شخصی نتونست بازی بکنه
    *یه تشکرم از خودم میکنم که کلی بیخوابی کشیدم از کارو زندگی افتادم (خخخخخخ خیلی پروام)
    پ ن > دکتر جان ارادت داریم از دست من ناراحت نباش من کلا ادم شوخ طبعی هستم

اینم عیدی ما به شما دوستان

دوستتون داریم روز و شب همتون خوش

سعید

• سلام
    به ساید شمال شرق بابت 100 شدن واندر تبریک میگم.
    جنوب شرق متاسفانه همرهای زیادی ترشی کرد که دلیلشم به نظر من ضعف مدیریتی در ساید بود.
    این سرور به عشق افسانه جون اومدیم که اصلا ندیدیمش ، نفهمیدیم بلاخره هستش یا نه.
    افسانه جون غصه نخور هنوز کسایی هستند که مثل تو همر رو دو هدفه میزنند به شگفتی D:
    امیدوارم همیشه سربلند و پیروز باشید
    مسعود

• سلام به همه دوستان

تبریک به ساید شمال شرق بابت واندر

, بعد از مدتها آمدم و یه بار دیگه بازی تراوین رو تجربه کردم و لذت بردم ,

هرچند چیزهای خوبی ندیدم مثل قبل

مثلا دفاع من اکانت myth (اکانتهای دیگه رو نمیدونم) رفت از واندر جنوب غرب دفاع کرد اما همر جنوب غرب واندر شمال غرب رو روی لول 99 زد مثلا متا بودیم

در هر صورت تبریک برای برنده(یاد تری دات و بچه های این گروه خشن بخیر تو سرور کلاسیک)

اینم نیمچه همر ما که ترشی شد (برای واندر جنوب غرب گذاشته بودم کنار)

ارادتمند
    محسن

• سلام به همگی دوستان خسته نباشید به همه
    این سرور هم تمام شد . ولی متاسفانه فقط این سرور نامردی دیدیم
    به ساید شمال شرق تبریگ میگم به خاطر 100 کردن واتدر
    مدریت قوی داشتن که تونستن این سرور را با موفقیت به پایان برسانند
    ما هم درساید خودمون شمال غرب با آنکه با تیم کامل نیومده بودم ولی تونستیم خوب خودمونه نشون بدیم
    که 6 تا همر واندر زن به قول دوستمون ترشی گذاشتیم تا دوستان بازی را تموم کنند
    اگه دوستمون پیشنهاد نمیداد که بی خیال شو و بزار یکی تموم کنه و دیگه عیده نزنید هیشکی را ما بی خیال نمی شدیم
    والا دم عید بود و همگی کار داشتیم .

موفق و سربلند باشید .
    حامد باغنده از تالش

• سلام به همه دوستان

ساید شمال شرق مزد زحماتش رو گرفت بهشون بابت 100 کردن واندر تبریک می گم.

این سرور من 2 هفته پیش به تیم دکتر هانی اضافه شدم هم بازی شدن با دکترهانی عزیز و رضا دوست داشتنی باعث افتخار ما بود.
    از همه دوستانی که در ساید جنوب شرق بازی کردن و تا آخرین لحظه تلاششون رو کردن، تشکر می کنم. درسته کم و کاستی داشتیم ولی سرور ها میان و میرن مهم رفاقت هاست که میمونه.
    سال نو رو پیشاپیش به همه دوستان تبریک می گم سالی پر از موفقیت و خوشی برای همه آروزمندم.

موفق و موید باشید
    SaeidShadow

• درود
    به همه ی عزیزانی که تو این سرور بودن خسته نباشید میگم،به تیم NE تبریک میگم
    هدف از این تاپیک تشکر از چند نفر از دوستان بود که باعث شدن سرور رو تا آخرش بمونم،اول از همه امید عزیز که شاهد لحظه به لحظه ی وقتی که برای بازی گذاشت بودم،سینا ی عزیز که زحمت ساخت دفاع رو میکشید،امیر عزیز که یکم زود از کوره در میره ولی میدونم چیزی تو دلش نیست،پدرام عزیز،آقا حسن گل،حامد ،حسین،رضا و دکتر هانی عزیز و ...
    اگر اسم کسی جا موند به بزرگی خودش ببخشه
    در آخر هم به مهدی و رسول عزیز خسته نباشید میگم که همیشه پاسخگوی مشکلات بودن و هستن،دم شما گرم
    پیشاپیش عید رو به همه تبریک میگم
    بدرود

• سرور تموم شد و با همه بدیا و خوبیاش ان ای واندرو صد کرد
    مبارکشون باشه

تنها سایدی که توش نامردی ندیدم این سرور NW بود و میششه همیشه روی حرفاشون حساب باز کرد
    نامردی هم اگه در ساید ما اتفاق افتاده یا در حواب نامردی ساید مقابل بوده یا خودفروشی یه عده که دوس داشتن دوستاشون توی سایدای مقابل صد کنن و پایبند به متا و نپ نموندن

ایشالله سرورای بعدی

عید همتونم مبارک

• Admin

Approved the thread.
  • Admin

Changed the title of the thread from “نقد و بررسی سرور 5ایکس راند 1| آغاز 5 بهمن 1397|” to “نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 1 | آغاز 5 بهمن 1397 |”.