اعلام آمادگی برای دور اول سرور 5x اسپید ترا

• کاربران عزیز اسپیدترا سلام ؛

با توجه نزدیکی زمان شروع دور اول سرور 5x اسپیدترا شما می توانید در این انجمن به معرفی و آمادگی خود برای این سرور بپردازید.

سرور در جمعه 5 بهمن ساعت 18:30 شروع خواهد شد.

۳ نژاد !

سرور دارای جایزه نقدی خواهد بود .

باتشکر مدیریت اسپیدترا

• باسلام
    بنده همراه با تیم 20 نفره این سرور در خدمت عزیزان در جنوب شرق هستیم.
    ارادتمند همگی - مسعود

ایشون به همراه رفیقاشون از تیم رئوس که جاسوسی میکنند خدمتتون تشریف میارن .. :D :D
    ما با بچه های اس ای حاضر بودیم رقابت کنیم اما با جاسوس تیمی مثل زئوس که شاگردیه مارو کردن به ی نوایی رسیدن دیگه با جاسوس شاگرد خودمون اخه اینقدر هنوز بدبخت نشدیم با جاسوس پادری هامون پلی بدیم رقابت کنیم .. ?( ?( ?(
    بچه های اس ای اون اصلو نصب دارهاش مثل (رسول) لیدرشونو را برعهده گرفت به من اطلاع بدین بیاییم بازی ایشون شات ها و صحبت ها و همه امارهارو میده به لیدرهای زئوس خب اقا اومدو ما خواستیم فردا ی متایی ی نپی کنیم درجا حرفامون میره پیش نوکرامون که !! :whistling: ?(

شما بودین وقتی لیدر این باشه شات میگیره از صحبت ها میده به ارباب هاش تو زئوس باهاش بازی میکردین خدایی ؟ <X <X

بچه ها هر کی میخواد این زئوسی در رفته تو اس ایو ببینه به پی وی من تلگرام پیام بده بهش نشون بدم واسه کیییییییییی شات میده کلا با این وضعیت باید تراوینو تعطیل کرد یا اس ای واسه این که رقیب داشته باشه باید این شات بگیرو بیرون کنه ............

پ ن : لیدر قعطی شده تو اس ای زئوسی میارین 8| 8|
    پ ن: بابا اس ای ی زمانی اقایی میکرد بندازین بیرون این نقاب به صورت هارو این همه لیدر بزرگ داره اس ای این چیه اخه واسه زئوس خبرچینی میکنه <X <X
    پ ن : احمد اف بی اییییییییییی حمید سنگک بادبان هارو نکشید این لیدر اس ای باشه ما نیستیم شات میفرسته واسه زئوس نوکران بنده :saint: :saint: 8o

• سلام به همگی

به به مسعود داره تیم میاره همراه خودش اونم نه یه نفر و نه دونفر

بیست نفر داره میاره ؟ همه اش بیست نفر ؟

تمومه پس اینجور که معلومه داره بیست نفره میاد یه جوری میگه بیست نفر انگار همون این گروه خشن هستن که چنان میتازن که هزار نفر به نظر میان :D

خلاصه داره با بیست نفر میاد یادتون نره با چند نفر بیست نفر ^^ ^^ ^^ ^^

حالا جدا از همه اس ای این همه پلیر خوب داره که میتونن لیدر خوبی بشن حالا چرا نیستن خدا داند

ما میخواستیم بیایم حالا که ایشون لیدر اس ای هست ما نمیایم هر وقت اس ای تصمیم گرفت این شات بگیر زعوسی رو بیرون کنه اون وقت بگین ما میایم بازی میکنیم

پ.ن : مسعود اگه شما 20 نفرید که میاین ما 200 نفریم پس خود این گروه خشن هستیم ولی تا ایشون لیدر اس ای هست ما نمیایم

پ.ن: بالاخره شاید موقعیت جوری شد که خواستیم متایی بسته بشه بعد میان شات میگیرن میدن به زعوس

پ.ن : راستی داداش فرزاد میگه من با پول صید یه ماهی اینوبا 20 نفرشون کاتاش میکنم

پ.ن : آخه کدوم لیدری میاد شات مذاکره های متا رو میده

احمد اف بی آی :thumbup: :thumbsup:

• تحویلش نگیر حاجی دیگه کسی که واسه پادریه ما جاسوسی میکنه احمد خدایی گنده میکنی یک سری نوبو بابا تو تاریخ تراوینی این هنوز راند سومش نیستتتتتتتت ولش کن این با دم ماهی کاتاست ... <X <X

ی سری صابون به دلشون نزنند ما نمیاییم نه خیررررررررررررررر ما از این به بعد تو هر سرور اسپید ترا فقط پلی میدیم تو هر راندم ساید خودمون دو دستی میچسبیم شب عیدم باشه بچه های هیچ کدوم نیان داش پانیشر تنها شما همه تونستین بزنید همتون با کله تو دیوارین ......... :thumbsup:

ما ایستاده میمیریم :saint: <3

پ ن : داش مهدی بلور یاداوری کن داش فرزاد ایستاده میمیره اقایان اون موقعه نبودن .... :thumbsup: 8o
    پ ن : احمد لعنت بهت یک ساعت به اون اول پیامت دارم میخندم یعنی تو نبودی کلا تراوین نبود خخخخخخخخخخخ

• سلام
    به به افسانه جون
    حال و احوال چطوره ؟
    نمیدونم من و زئوس با تو چه کردیم که ثانیه ای حرف ما از تو دهن تو برداشته نمیشه ؟ :D
    کاری باهات کردیم ؟ جیزت کردیم ؟ :D
    شما فکر کن کل عالم بی اصل و نسب و تو اصل و نسب داری عزیزم
    تو چیزی داری بیا توی بازی نشون بده افسانه جون :D
    زئوسی ها بیان ببینند خندشون میگیره ! زئوسی ها نوکران تو ؟ عجب ! تو اسم زئوس تن و بدنت رو میلرزونه از ترس عزیزم !
    اینقدر هورمون به خودت زدی که دیگه خون به مغزت نمیرسه افسانه جون :D
    بیا این سرور کمی بهت بخندیم به سرزمین پدریت یعنی شمال شرق :D
    چی بگم !!!

• سلام بر احمد جان
    آره احمد جون ، 20 تا پلیر هستیم از سرور اسپید راند قبل که افسانه جون رو سوراخ کردیم و متای 3 به یک رو برنده شدیم داریم میایم
    مشکلیه عزیزم ؟
    200 پلیر ؟ یا خدا مگه دارید ؟ مگه میشه ؟
    کلا تو و فرزاد چیزی جز غپی اومدن دارید ؟
    به نظرم یه تک پلیرم بیاد روبروی شما کافیه :D
    من به هیچ عنوان لیدر جنوب شرق نیستم عزیزم
    فقط به عنوان یه پلیر دارم میرم بازی کنم در کنار دکتر هانی عزیز
    شماهم اگر لالایی بلدی برای افسانه بخون شبا راحت تر بخوابه ، با کابوس کلین شدن واندر بیدار نشه :D
    به نظرم داداش فرزادت از کسی پول برای واندر و ... نگیره بهتره تا بخواد به کسی پول بده :D
    من شات حرف های بیخود رو میزارم .
    پ ن : سلام افسانه جون رو برسون بگو بیاین با تیم 200 نفریتون ما منتظریم :D

• عععععععععععععععع احمد این باز اومد که

بابا احمد مگه نفگتی این نه ی نفر نه دو نفر 20 نفر میخوان باش بیان همش 20 نفر واسه زدن ما اونم ی نوب سه سروره خخخخخخخخخخخخ 8o

پ ن : نه ی نفر نه دو نفر خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ :D :D :D :D
    پ ن : چی بگم به اینی که شات میگیره میده به زئوس بزار دلش خوش باشه پانیشر جوابشو میده :whistling:
    پ ن : احمد اقارو به راه راست هدایت بفرما :P :P

• سلام به همگی

والا من قصدم گنده کردن این تازه وارد نیست داداش فرزاد

یه جوری میگه من لیدر اس ای نیستم انگار امدن بهش گفتن تو بیا لیدر باش و قبول نکرده آخه سه سروری تو اصلا صلاحیت لیدر شدن تو اس ای نداری چون تازه کاری

این سوراخ کرده ما رو لول

ولش کن فرزاد این سه سروری رو یهو معروف میشه میگه من با فرزاد و احمد کل کل کردم ای خدا جون مچکرم ازت که همچین موقعیتی رو واسم برای معروف شدن فراهم کردی خخخخخخخخ

پ.ن: فرزاد جون اینو کجای دلمون بزاریم اینم مثل یه بنده خدایی که در آرامش بازی کرده اتکی روش نیومده فکر کرده پلیره :thumbsup:

احمد اف بی آی :thumbup: :thumbsup:

• واییییییییییییییییییییییییی احمد این عکس اخرت یعنی اخرش بودااااااااااااااااااا :D :D :D :D :D :D

ی جوری میگه من لیدر نیستم انگار لیدرم بوده خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ 8o <X <X

پ ن : احمد بازم میگم کلا تو توی تراوین نباشی تراوین هیچی نداره :thumbsup:

پ ن : اقا مسعود شات بگیر مواظب داش احمد ما باش کنارش گندی شدی فردا یهو نگی من خودم گنده شدما ببین داریم گندت میکنیم :thumbsup: :thumbsup:
    پ ن: کشاورز بنده خدا هر جا ما بودیم ته بازی حجوم دفاع ما بودیم سه سرور بهت رحم کردیم نزدیمت روتون زیاد شد کل اس ایو به توبره میبندم از این سرور حالشو ببری واسا اتکا روت بلند بشه اون موقعه بیا اینجا بلبل زبونی کن صد تا مثل تو اومدن خوردن رفتن بچه جان این تهش جدی گفتم بدجوری زیرو رو شخم میخوری شات بگیر زئوسی ..... :cursing: :evil:

• درود .

بازار خط و نشون شلوغه .
    این وسط و تو شلوغی مارو خط خطی نکنید لطفا .

مانا باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _ RONi!N _ ().

• والا من دیگه به جای شما از رو رفتم که پست میزارید :D
    دیگه کسی نمونده که بهتون نخنده !
    شات و ویس برای خنده زیاده :D
    خداییش شما نمک سرور هستید نباشید سرور جذابیتی نداره :D
    بیا عزیزم مارو ششخم بزن بی صبرانه منتظریم :D
    من که از رو رفتم جای شما !

• سلام نوچه فرزاد جون
    زیاد گندش نکن ممکنه بهت بخوره و آسیب ببینی :D
    صلاحیت لیدرشدن یا نشدن من را عاقلان دانند :D اگر نداشتم سه به یک افسانه رو سوراخ نمیکردیم :D افسانه ای که این همه زحمت کشیده بود این همه همر تو دیوار ما زد :D
    سوراخات رو بذاری کنار افسانه محل خوبی برای بازی جونورا میشید :D
    ما کارمون بزرگ کردن شماهاست :D این سرور بیا کنار فرزاد جونت لنگ بنداز شاید نتیجه ای بگیره :D
    این سرور شما اتک روی ما بیارین ما لذت ببریم :D