باگ ها | اصلاحیات

• لند نشدن سر تایم اتک ها
    لود نشدن مدام سرور
    گیر کردن صف ساخت منابع و ساختمان ها
    ایجاد نشدن دهکده جدید
    گیر کردن ساخت تروپ
    و از دسترس خارج شدن مدام سرور
    اتفاقایی هستن که مدام داره میوفته توی سرور در صورتی که هنوز نه فیکی هست نه اتکی یعنی فکر میکنم الان سرور خیلی سبک تر هست نسبت به 2 هفته دیگه
    این شرایط اعصاب همه رو خورد کرده و اگه ادامه پیدا کنه و راه حلی براش نباشه تایم کتیبه ها سرور احتمال زیاد دیگه بالا نمیاد برامون
    امیدوارم تیم مدیریت چاره ای پیدا کنن اعصاب پلیر ها تا یه حدی جوابگو هست

• هیرو اثر هنری نمیاره اصلا . رسیدیم به تایم کتیبه ها
    این باگه یا عمدا اینطوره ؟

عمدا باگ طوره یحتمل

سرکیسه رو شل کن افشین, اینجا واسه پنجاه تا قفس ۱۲۰ کی میزنن پس چرا هیرو اثر بیاره!

• سلام
    این باگه یا نیست رو هنوز نمیدونیم
    گزارش ها زود زود پاک میشه
    جاسوسی میزنی لینکش میخوره دو ساعت بعد نیست ولی اتک روز قبل هست

دقیقا ما هم همچین مشکلی داریم گزارش جاسوسی زود پاک میشه

• با سلام

کلا اصلا گزارش نمیمونه هر چی با لینک سبز هست زودی پاک میشه.
    لیست جدید زده بودم یه راند رید رفتم اومدم گزارشارو چک کنم دیدم همه گزارشا پاک شدن. داستان طوری برام عجیب شده بود که فکر کردم اصلا این لیست رو رید نرفتم.

قبلا زمان پاک شدن گزارشا طولانی تر بود اما انگاری بعد از این آپدیت آخری وضعیت فرق کرده.

• عمدا باگ طوره یحتمل
    سرکیسه رو شل کن افشین, اینجا واسه پنجاه تا قفس ۱۲۰ کی میزنن پس چرا هیرو اثر بیاره!

محسن جان من اصلا دنبال پاپ نیستم
    قیمتا رو که میبینم دلم میخواد اثر بیاره قهرمان که بفروشم . والا دلم نمیاد یه اثر به این گرونی رو بزنم واسه 2 کی امتیاز . با همون جشن کارمون راه میافته . اثر میخوام خرج اکانت رو در بیارم . مثلا هفته ایی 1 دونه بیاره . وقتی سرور تموم شه میتونم با یه گونی گلد برم بیرون از سرور :))

• با سلام و احترام ؛

پس از انتفال سرور چند مشکل به وجود آمده بود که برطرف شدند .

1. آبشخور
    2. میزان غارت
    3. چیف
    4. گریز
    5. حذف گزارش ها
    6. مهاجر
    7. مشکلاتی در احمق
    8. تغییر اثر
    9. ذخیره ی گندم
    10. تعطیلات گندم منفی
    11. کتیبه ی گیچ کننده
    12. جانشین
    13. دو کتیبه بزرگ ( به میزان )
    14. ساخت و ساز در ناتار

و چند مورد ریز دیگر که همگی برطرف شدند.

مشکلات 00:00:00 نیز به دلیل سنگینی سرور بود که پس از انتفال شاهد آن نخواهیم بود .

زمانی که این امر به وجود میاد دقیقه ایی برطرف خواهد شد زیرا به دلیل Restart سرور از سمت پشتیبانی میباشد برای اعمال آپدیت های لحظه ایی

تیم ما در همه وقت در حال تلاش میباشد برای ارائه ی بهترین کیفیت به شما عزیزان

از شما بازیکنان عزیز تقاضا داریم هرگونه مشکلی رو مشاهده کردید سریعا به مولتی هانتر گزارش کنید.

تمامی مشکلات از طریق گزارش بررسی و سپس برطرف خواهند شد .

باتشکر از شما بازیکنان عزیز

مدیریت اسپیدترا

• سلام لطفا مشکل dns سرور رو حل کنید بخدا هر سری فیلتر شکن جون ادم رو میاره بالا . ۴ تا مختلف داریم هر سری بخوایم چک کنیم باید ۵ مین وقت بذاریم این باعث میشه کمتر وقت بزاریم برای اکانت

مرسی

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• با سلام و احترام ؛

مدیریت اسپیدترا

سلام علیکم

ادمین جان مشکلات ماجراجویی و چیزی که هیرو میاره کی میخواد حل بشه ؟!

15 تا ماجراجویی رفته . 7 - 8 بار نقره آورده - 2 بار رفته 1 دونه لوح قانون آورده ، دقت کن 1 دونه . بقیه هم خالی برگشته هیرو

اون داستان اثر هنری چی شد ، همچنان در انحصار مدیریته فروشش یا نه بالاخره رضایت میدین که هیرو گاهی وقتا خر شه بیاره

• رسول جان هر 20 مین یه بار من باید فیلتر شکن بزنم چئن ساید لود نمیشه!!! مشکل از کجاستت؟؟؟ وسط پلن اینجور شه باید چیکار کرد؟؟

سلام اقای لوسیفر

شما اگه از chrome استفاده میکنین ابدیت اش کنین چون ورژن اش رفته بالا

بخاطر همینه که مشگل داره

• چند تا باگ بود که کمی تو ذوق میزد

زره سنگین که ایتم اند گیم هست در 3x الان اومده و کسی هم چیزی نمیگه

اثر قهوه خونه در لینک اتک درج نمیشه

هنگام ارسال منبع اگر کامل منبع رو ارسال کنی میگه منبع کافی نیست و ۱ دونه منبع مالیات میگیره :D

Don't get too close
    It's dark inside
    It's where my demons hide
    ...It's where my demons hide

• توی سرور 1ایکس 2تا باگ مربوط به آیتم‌های قهرمان باعث شد کلی تو محاسبات اکانت مشکل ایجاد بشه.

باگ اول مربوط به چکمه سربازیه که هیچ تغییری توی مدت زمان حرکت قهرمان به صورت تکی نمیده (نمیدونم شاید قهرمان جزیی از لشکریان محسوب نمیشه)

باگ دوم هم مربوط به نقشه هست که به جای 30% افزایش سرعت برگشت، تقریباً 23% سرعت رو افزایش میده. این هم تصویر 2مورد ماجراجویی با نقشه، با یه حساب سرانگشتی میشه حساب کرد سرعت برگشت 23% هست.

ارادت فراوان

S3Rd2 2010 : Saeed-69 (Ariana ==> Tigers) meta winer

S2Rd3 2011 : V4R (Vals ==> ValAce) meta winer

S14Rd1 2012 : V4R (Classic) winer

-----------------------------------------------------------------------------------------

S2Rd1 2016 : CONSTANT!NE (Elders) winer

S1Rd4 2018 : ZSZSZ (Swans ==> AmordaD) winer

• من که از بازی عقب اافتادم چون فقط با پی سی میتونم پلی بدم

انشالله نشکل فیلتر بودن زود حل شه

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام.

بعد از اپدیت دیروز ما دسترسی به گزارشاتمون نداریم و ارور زیر نشون داده میشه.

منم سرور 1 همین مشکلو دارم و همین الان به مولتی هانتر گزارش دادم.

فکر میکنم یه گزارشی تو بخش دیگر برای من مشکل داره. چون وقتی لینک بقیه صفحاتو میزنم باز میشه.