نقد و بررسی سرور نرمال راند 1| آغاز 2 آذر 1397|

• manam bodam yadam nemiomad hafte 8 darafti rafti :D khkhkhkhkhkh hala ham age dost dari chenan bezanamet ke sorakh beshi ro naghshe :D hahahahahahahaha

• درود بر دوستان و نفرین عامون بر دشمنان :D

عاقا هفته ششم یه بنده خدایی بدون مشورت کل ساید رفت تو قلب شمال غرب ده زد ، هفته ششم !!!
    بعد این بنده خدا که اک چین رو مثل اینکه خریده یا بهش واگذار کردن اومده زده کاتا کرده

گل من تایم دف ما نمیکشید تا از عمق NE به عمق NW دف بدیم ؛ چون حداقل باید میدون تمرین 10 میداشتن دف سازا که نداشتن و طبیعتا تو اون تایم سرور مقدار زیادی دف سواره نیست که برسه و فقط سه چهار تا ده دفش میرسید که گفتیم یه ده با پاپ 100 ارزش تلفات دف نداره و بیخیالش بشیم ؛

الان این طفل حس خود شاخ چنداری بهش دست داده ! مصطفی فسقلی جان دوغتو بنوش عمویی ، کوچک تر از اینا هستی بخای ساید ان ای رو تهدید کنی از اولش هم دستمال به دست ساید جنوب غرب بودی فهمیده بودیم ، ما پیش فرض رو به سه به تک بسته بودیم پس فکر نکن مثلا فردا کسی بیاد بگه ما سه تا شما تک ما بگو وااااو ترسیدیم نه داش گلم ما با این استراتژی جلو اومدیم زیر ساختشو خیلی وقت پیش تر از این چیده بودیم ؛

پس وقتی تن ماهی میخوری حس نهنگ نگیر !

تو برو در پی این باش که 5 هفته پیش ریدت 50 میل بود الان به زودر به 35 میل میرسی کم کم نیوفتی با این روند نضولی از تاپ صلوات ، چون ریدر های شمال شرق رو به روز بیشتر میشن ! و میدونی از ساید مجاور نون خوبی داریم میزنیم در کل ؛

این کثافت بازی ده چیف کردن دف گذاشتن هم خودت از اکانت چین در اوردی اولین بار که برگشتی تو پروفایل نوشتی تنبل تر از اونی هستم که بخام دونه دونه نامه بدم چون تعداد حملات زیاده و دف میکنم ؛ پس وقتی دف میشی ناله نکن ؛ که قراره بیشتر از اینا هم دف بشی

کثافت بازی ناتار کاتا کردن هم از اکانت خودت شروع شده ، یه سری مسائل هست نمیشه مدرکش رو رو کرد ؛ از قدیم گفتن کسی که گند میزنه اول میاد اعتراض میکنه که پیش دستی کنه تا کسی بهش شک نکنه ؛
    منو یاد حرکت پیتر بیلیش میندازه تو سریال گات که جنگ شمال و جنوب رو اون با یه توطئه استارت زد، تو الان دقیقا کارت کار همونه ، که خب پایان کارش هم اهل سریال میدونن ؛

حالا بیا باز تو جواب پست ما هی گنده بافی کن ، 80ک گرزی که عرضه لانچش رو نداشته باشی ارزشی نداره ، اونم با اون حجم اندک دفی که داری ؛ ما 70ک تبر تو آب نمک خابوندیم دم دست مثل موشک بالیستیک بزنیم هر جا خاستیم اینقدر که تو گنده میای گنده نمیایم !!!

و من الله توفیق

کانون مبارزه با قمپوز در کن های بزرگ

• on 20k ke def bod rosh va bad back dadin chi ? accunto nakhridam azize delam masoud va mohamad dostaye shomaham hanoz hastan :D man dastmal daste jonob bodam ? khkhkhkhkhkhkhkh boro amoi oni ke dastmal kesh bod to bodi na man pma telegramo scrin begiram bezaram ?:D gharate ma az 50 mill shod 35 mil bekhatere kasif karie natar zadane khodetone az tarafe dige omadi migi ma natar mizanim va zadim az ye taraf migi gharatet kam shode khob akhe naghesol aghle gerami man ro che hesab biam none khodamo ajor konam :D . age cheshm dari va savale khondan dari bala dalil def kardan goftam mitoni bekhoni ina tekrarie begam baz . 70k tabari khkhkhkhkhkhkhkhkhkh bezaresh jelo ayne bishtar beshe . hala movazeb bash moshake balestik vaghei nakhore to saret azizam ke dige be 70k nagi moshak :D

• manam bodam yadam nemiomad hafte 8 darafti rafti :D khkhkhkhkhkh hala ham age dost dari chenan bezanamet ke sorakh beshi ro naghshe :D hahahahahahahaha

جنس و ساقی خود را عوض کنیم! هیشکس شمارو توی این سرور هم نمیشناسه چه برسه جاهای دیگه بخوان شمارو بشناسند!! نکته بعدی این که کمتر گنده بیایم اگر تواناییشو و جرعتش رو داری اوکی همر بلند کن بیا بزن شما منو!!! نمیدونم چرا اینقدر الکی جدیدا گنده میاید ! اصلا شمارو نمیشناسم من و توی هیچ سروریم هیچ کدوم از بجه ها شمارو ندیدند!!! کدوم سرور من هفته 8 رقتم؟ بازم اشاره میکنم : ساقی و جنس مصرفی در رفتار شما مشخص است پ.ن: اگر مرد باشی خوی لانچ میکنی اگر نه خوب هیجی دیگه همه میفمن از درون پوچی!!!! پ.ن2: اکانت arashk فکر کنم اول سرور به قول خودتون فیدر پروندید!خوب جمعیتش فکر کنم 50 60 تا بوده باشه!!! پ.ن3: از لحن گفتاری شما مشخص تازه وارد سن 18سالگی و غرور نوجوانی گشتی و این که از این جا به بعد ریپلای ضحبت های پوچ و آدم بی جرعتی مثل شمارو نمیدم و امیدوارم که روی حرفات بمونیو بیای بزنی :thumbsup:

• zadan dost dari amoi ?:D chashm doroste mikonam :D . manam bodam yadam nemiomad chejoori farar kardi azize delam :D man 18 salam nist 8 salame ama hamin bache 8 sale bad fesharet dade khoshgelam :D . accunte bigterminator yadet biad motavajeh mishi koja bod farar kardi :D

• با سلام و احترام
    عزیزان تقاضامند هستیم که در پست ها نهایت ادب و احترام رو به هم دیگه بگذارید !
    و در یک چارچوب خاص و محترمانه به کل کل های خود بپردازید.

لطفا قوانین فروم و بازی رو اجرا کنید...

با سپاس

مدیریت اسپیدترا

• on 20k ke def bod rosh va bad back dadin chi ? accunto nakhridam azize delam masoud va mohamad dostaye shomaham hanoz hastan :D man dastmal daste jonob bodam ? khkhkhkhkhkhkhkh boro amoi oni ke dastmal kesh bod to bodi na man pma telegramo scrin begiram bezaram ?:D gharate ma az 50 mill shod 35 mil bekhatere kasif karie natar zadane khodetone az tarafe dige omadi migi ma natar mizanim va zadim az ye taraf migi gharatet kam shode khob akhe naghesol aghle gerami man ro che hesab biam none khodamo ajor konam :D . age cheshm dari va savale khondan dari bala dalil def kardan goftam mitoni bekhoni ina tekrarie begam baz . 70k tabari khkhkhkhkhkhkhkhkhkh bezaresh jelo ayne bishtar beshe . hala movazeb bash moshake balestik vaghei nakhore to saret azizam ke dige be 70k nagi moshak :D

گل پسر داری از بیخ اشتباه میزنی ؛
    من اگر به تو پیام دادم رو حساب حرف ممد بوده که گفته به فلانی پیام بزن وگرنه ازینجا به بعد به ممد هم گفتم رفاقت ما جدا از این سروره ، این یعنی من با توی فسقلی جان کار دارم و بیخیالت نمیشم ؛
    حتی شده کاری به کار جنوب نداشته باشم روی توی بچه زرنگ رو میخابونم ، سر و ته تو رو جمع کنیم 75ک گرزی میاد ازش که اونم عرضه لانچش رو نداری پس دیگه اینقدر زر زر نکن ، اگر میتونی بزنی بسم ا... اگر نه اینقدر گنده گوزی که میزنم تو رو ، تو رو زدم ، فلانی رو زدم چیه دیگه ؛

نکته در اینه اینه روز به روز به رید زن های ساید ما زیاد تر میشه و لیست فارم و شعاع غارت بیشتر که تا ته ج.غ هم داره میرسه ، پس کاتا کردن ناتار نیست رید دادنه موضوع !!! دیگران رید میدن نمیزارن تو ببری تو توهم زدی که داره کاتا میشه !

تو از اولش هم زیر پرچم جنوب غرب رفته بودی و دستمال چی اونا بودی ، من که تو رو اصلا فارم هم حساب نمیکنم چ برسه که بخام با تو برنامه بریزم !!! حرفی هم اگر زدم فقط و فقط بخاطر ممد بوده و گرنه تو کیلویی چندی !

پ.ن؛ ما از رگ گردن به شما نزدیک تریم !

WolFlanD

• سلام دوستان

یه اقایی امده گفته 70کا تبری داریم میشه بگی چطوری 70کا تبری ساختین برای من جالبه ؟؟؟؟ تا الان 70کاتبری یه جا دیدین شما ؟؟؟؟ و چیز دیگه این که seدر حد 3 به 1 هست ایا فقط مولتی دارین دیگه همین

و میشه اسم 3ساید دیگه رو هم بگید مابدونیم چطوری بازی سه به 1 هستش

و این که یکی امد گفت بهونه میگیرد برای باخت که باختین بگین ناتار کاتا شد از این حرف ها دوست عزیز به این میگن بهونه 3به1خخخخخخ

وقتی هنوز متایی اعلام نشده

و این که یکم با ادبتر جواب هم بدیم بهتره

چون هرکس ازاده با هر سایدی همکار کنه و اگر حرف شما درست باشه بازهم ناراحتی نمیبینم چون شما میگی مافکر3به1 کردیم پس دستمالی بازی این حرفارو جمع کنید

و این که الکی جو گیر نشو برادرمن swسایدی هستش که همه جوره خودش رو ثابت کرده

• azizam ye tasht ab kon onjai ke dare misoze ro bezan tosh :D man amadam bezan ya ali madad zabon baste to fekr kon 75k aslan ma hamon 75k ham nadarim :D . bia boro azizam akhe to dige joz kodom liste farmi hasti zabon dar avordi :Dkhkhkhkhkhkhkh ye dast bekesh poshte goshat bebin jense makhmaleshon chie azizam ma mesle shoma nistim hamaro mesle khodet farz nakon :D roz be roz raid saideton ziad mishe ya pusheton ?:D bemoghash jori to yekio bezanam ke sorakh beshi :D khkhkhkhk , mishe yekariam bokonim big hammeretono lunch kon link bede manam lunch mikonam link midam harki kamtar bod dige bazi nemikone va mire khonashon khobe azizam ?:D

• haji bikhiale in bache :D baz ba hamon 70k tabarisham hazeram lunch kone manam lunch mikonam harki point hojomesh bishtar bod oni ke kamtare dige play nade va beshine khale bazi :D dar morede meta in atish gerefte ke harchi khodesho to daro divar zad ke ma bahash bashim ama nashod . zehneto dargire in nakon az natar bokhar boland mishe az in na :D

• خبر امروز sw خبر های دیروز هم هست !!!

دراولین حمله های swهمر و یه دکده چیف شد

اخرین پیام از لیدر ne: چند میگرید کل neرو شخم بزنید اماده کنید برای کاشت شلغم !!!

خبر هایی از تحویل تبرهای 70کا تبری داده شده که مجهز به بیل کلنگ شدن تا مثل چین اقتصاد دستشون بگیرن

دفاع لیدر با 7کا نیزه دار

نداشتن حس برای جاخالی دان وخفت شدن

• تا خبر های بعدی خداحافظ

• سلام مجدد
    آقا چه خبره تو سرور ؟!
    یکی بیاد خیلی مرتب و تمیز همه لینک ها رو بزاره . برا مایی که توی اتحاد ها درگیر نبودیم تا بتونیم ببینیم چی به چیه و کی کیو زده

• همر ده آرشک 39ک گرزی پرید البته همر کپ ارپیچی روش تلفات داد ...

ولی خب همر آرپیچیزن ها 45ک گرزی بود ، سبز پرید ؛ حالا حساب کن 39ک گرزی بیشتره یا 45ک گرزی ؟!

39ک گرزی رو با لاست یه همر کپ پروندن سوده یا 45ک گرزی رو سبز پروندن ؟؟

این همر تلفات خورد تا ده 1 آرشک با 39ک گرزی رو بپرونه (این همر جلو زن بوده)

اینم همر ده یک آرپیچی زن ها با 45ک گرزی لب مرز ان ای !!! که سبز پرید بعدا ؛ همرش هم موقعی که ده پرید زد یه جا ولی جا خالی دادیم :دی همری که قراره صفر بشه رو چرا روش تلفات دف بدیم آخه ؟!

• شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• اینم عکس تاپ تن پلیرها و اتحاد در 3ساعت مونده به کتیبه ها به نظرتون کدوم ساید کتیبه هارو بهتر جمع مکنن؟؟؟