نقد و بررسی سرور نرمال راند 1| آغاز 2 آذر 1397|

• سلام علیکم

سعید جان در اینکه ناتار کاتا کردن از ساید شما استارت خورده شکی نیست
    چون اون زمان بچه های ما حتی کاتا نساخته بودن که بخوان بزنن
    حرکت کثیفیه . قبول اما وقتی یه ساید ناتار میزنه بقیه ساید ها نیگا نمیکنن که . میزنن اونا هم
    در مورد ناتار چیف شده هم از همون قدیما رسم به 24 ساعت دف نکردن بوده و هست نه بیشتر .

یه روزی من اون کسی که داره ناتار کاتا میکنه و پیدا میکنم و اون موقع مشخص میشه کی از زن کمتره . الان از هرکی بپرسی میگه من نمیزنم .

• درود

افشین جان احترام شما واجبه
    ولی شما از کجا مطمعنی ؟؟؟؟؟

دقیقا مدرکت چیه تا الان خیلی بحث این شده ولی مدرکی رو نشده
    از اکانت شما که ماشالا لینک گذاشتن بچه ها که داشتی کاتا میکردی
    خوده علی رضا اومده به من میگه ناتارای دورتو من خودم کاتا کردم در صورتی که من تا الان کاتا تکون ندادم
    و مشکلی هم ندارم با این کار شما مهم برا من شروع کنندشه
    ولی بازم برام سواله شماااا ازکجا مطمعنی ما شروع کردیم؟؟؟؟

میرسیم به بحث چیف کردن ناتار حرفت کاملا منطقیه ولی در صورتی که نامه بدی و دوما سر گند کاری های شده و کمبود ناتار و تعداد ریدد های سرور همه مجبورن با تعداد کمتر و با تایم کم ریدد بدن
    فکر کن از اس دبلیو 12 ساعت تایم رید هست هر کسیم 5 دقیقه به 5 دقیقه رید میده اماار تلفاتشو دربیار به من بگو. دقیقا یک روز از ساخت بازی عقب میوفتی
    الان دوستون اشاره کردن ما هم چیف کردیم دف کردیم اره اتفاقا من خودم گفتم این کارو بکنید چون شما احترام نزاشتین به جز بعضیا که بهشون نامه میدم چون خبر دادن

پ.ن
    گنده گوزی زیاد از حدش خوب نیس سعی کنیم همون چیزی که هستیم باشیم

سعید کستل

• ببین هیچی نمیگم از کل بچه هاتون بپرس کی نامه نمیزنه
    یا کی وقتی ناخواسته دف میکنه پیام عذرخواهی میده

• slm dostan

haji ma yebar ye natare 15 crop chif kardim yeki az bachea ro acc bod nemidoneste ke ordogah ke to nobate sakht bashe mishe did ki atack mide vase hamin def kard ke manabe jam beshe ordogah bezane ama ham esme deho avaz kard ham to profail mazerat khahi kard va elat gofte bod bad az on ma dige namei az accuntaye shomal vase refresh nadidim . bekhatere mahdodiate atack ma ba tedade bala majborim raid bedim bad taraf ye def chif mikone yedafe 100 ta 200 ta niro az ma mikone to divar . haji yekam ensaf dashte bashin yekam mardonegi dashte bashin . man hata dar in mored be bachea ne name ham nadadam chon midonestam name bedam javabeshon ine to def kardi maham def mikonim aslanam nemigam ke 3 ta 4 bar ghabl ke chif kardam be hame tak be tak name dadam hata taraf bade 3 roz dasht raid midad baz def nakardam . bahse shirine kata kardane nataram ke vala man yeki dige khaste shodam kari nadaram ki shoro kard ki tamam kard be shakhse be bachea ne va sw name dadam ke agha dige nazanid ghabol kardan ama baz mibinam ke natar dare kata mishe . kheyli zeshte bekhoda onmoghe ke shomaha hata kata tahghigh nakarde bodin man ye deh az accunte arashk to nw 0 kardam yani onghadri kata daram ke bekham kata konam rahat tar az hame betonam ama vaghean in kar bisharafie mahze pas khejalat bekeshin

• خوب از اونجایی میگی چطور مطمعن هستی دلیلش رو میگم . البته نصفش رو اون پست اول گفتم .
    بچه های ما روی هم دیگه 100 دونه کاتا نداشتن زمانی که کاتا کردن ها شروع شد و دیدم ناتارهای کنارم داره پاپشون کم میشه
    زمانی که ناتار هام داشت کم میشد ، من کل 400 × 400 رو ادد کرده بودم با فاصله 20 خونه 20 خونه ، لیست رو چک کردم . فارم لیستهای جنوبی من ناتارشون کم نشده بود
    خوب ساید جنوب شرق عملا وجود نداره و شده ساید جنوب در کل
    شمال غرب هم ناتار هاش خورده بود اما در حد شمال شرق . من به علی گفتم بزنم . گفت سعید رفیقه . حل میشه مشکل . منم نزدم .
    اما یه روز یه ناتار رو نشونه کرده بودم 7 خونه اییم که چیفش کنم . صبح امتیاز رسید خواستم برم برا چیفش . دیدم نیست و پریده
    همونجا کاتا ها رو زدم و کل ناتار های کنار واندر تا 30 خونه اطرافش رو زدم
    بازم علیرضا شاکی شد و گفت نزن . منم کاتا رو بک کردم و دیگه هم نزدم تا الان . اما هنوزم دارم میبینم ناتار ها دارن کاتا میشن . تا 50 خونه ده همر من 3 تا ناتار پاپ بالای 200 هست .
    یکی این وسط داره .... بازی در میاره و من نمیگم صد در صد با شماست یا صد در صد با ساید دیگه . اما شواهد طوری نشون میده که از جنوب داره کاتا میشه .

والا من خودم شخصا با نیمی از پلیر های این سرور رفیقم ، اونایی هم که من افتخار آشنایی باهاشون رو نداشتم ، با علیرضا دوستن و اصلا دشمنی با فرد خاصی نداریم
    حرفی که میزنم هم اینه که این حرکت دودش تو چشم همه میره . من وقتی ببینم برام ناتار دیگه سودی نداره . شروع میکنم زدن ناتار های سرور که برا بقیه هم سودی نداشته باشه . منظورم از من هم خودم نیستم ، هر کسی و هر پلیری میتونه همچین برداشتی داشته باشه

در مورد دف کردن . این دفی که میشه به همه کسایی که همر میکشن ضربه میزنه و تا زمانی که همه حاظر نباشن رعایت کنن این داستان رو ، همین وضع و همین خسارت ها باقی میمونه

یعضی از دوستان مثل اینکه سرور اولشونه .

انشالله که یه روزی همه موفق میشیم ترک کنیم این بازی رو :)

• ببین هیچی نمیگم از کل بچه هاتون بپرس کی نامه نمیزنهیا کی وقتی ناخواسته دف میکنه پیام عذرخواهی میده

منو اول دیوار کردی بعد نامه دادی :)))

• سلام

اقایون دیگه هرکس تا الان کاتا کرده بود دیگه بسته این مسخره بازی رو تموم کنید الان همه پاک باز شدن دیگه

خداوکیلی یکم بزرگ بشید اگر کسی به خودش شک نداره

میخواید یه پیام بزاریم اینجا تا مولتی جواب بده که کی داره کاتا میکنه قبول میکنید خوبه اون موقع مشخص میشه بعد معلوم میشه کی داره زیر ابی میره یه بی ... . داره همه چیز میریزه روی جنوب با این که اولین کسانی که اعتراض کردن مابودیم

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• والا این درخواست رو من خیلی وقت پیش از مولتی هانتر کردم . اما گفتن توی جریان بازی دخالتی نمیکنن
    بازم اگه بشه ، خیلی خوب میشه . مشخص میشه کی داره کاتا میکنه و کل سرور میتونیم با هم بزنیمش و از شرش راحت شیم

• من موافقم ولی مولتی داره راست میگه نمیشه چون منم بهش گفتم گفت توی جریان بازی دخالت نمیکنه چون این پلن طرف هستش واون حق نداره بگه واین درسته

ولی خداییش خیلی پلن مسخره ای هستش یکم مرد باشید (برای دوست عزیزی که کاتا میکنه) باورکنید اگرمامیخواستیم کاتا کنیم تا الان هیچ ناتاری نبود دیگه

پس بیخیالش بشید چون اگر ادامه پیدا کنه من خودم بشخصه میگم منم کاتا کردن شروع میکنم ونهایتش یه ام ام هستش باور کنید توی 2روز ناتارها کاتا میشن

کاتا کردن برای ای ار بود اونم سرباز خونه اصطبل کاتا میکردن که تلفات ندن نه برای اینجا دوست عزیز ی که این کار کردی با یه پیام معذرت خواهی تمومش کن به جایی ر نمیخوره باور کن بعد ش شاید اگر همه ساید ها موافق بودن به مولتی نامه میزنیم که ناتارهارو درست کنه اگرقبول کنه

اگر کسی لینک کاتا کردن جدید داره بزار ه ماهم شروع کنیم

ولی این کار یه نفر نیست این کار یه ساید یا تیم به خصوصی هستش یه نفره نمیشه با این سرعت کاتا کرد

MONAKO مامور مخفی

• سیاست جنوب دقیقا مثل سیاست خارجه ایرانه

فساد و خرابکاری و بعد ادای مظلومین و ستم دیدگان رو در آوردن

و اما برسیم به جواب بعضیا ؛
    خطاب به استاد بدا سطلان ادا ؛

این لینک همر بنده هست در سرور 1 آی آر قبل فیلترینگ ، لیدر یکی از شاخه های شمال شرق بودم ، در میتینگ اکیپ هم بودم عکس یادگاریش هم داریم خاستی بگو برات بفرستم، استارت بازیم هم برمیگرده به سرور 3 کلاسیک که توی ساید جنوب غرب زیر دست دوستان عزیز مثل مهرداد شوالیه و حمید ویسکی بازی رو یاد گرفتیم ، دورانی که خیلی ها نمیدونستن نت و ADSL چیه ما داشتیم بازی میکردیم !!!

پس دفعه بعد خاستی از سابقه ما صحبت کنی با بزرگترت بیا ؛
    (بعد از فیلترین هم به دات کام رفتیم با همین اسم در ساید SE ، هرچند خیلیا در عمرشون کام پلی ندادن که هیچ فقط تو سایت های فیک شاخ شدن و الان فاز گنده بودن گرفتن)

http://travian-reports.net/ir/report/924088480fe

http://travian-reports.net/ir/report/948597e5117

خوبه خودت اعتراف میکنی که توی شمال شرق بیشترین اکانته پس اگر 1% آی کیو داشته باشی باید بدونی ؛ ما ناتار ساید خودمون رو که کاتا نمیکنیم وقتی این حجم از حملات خودمون روش هست و نونمون رو داریم ازش در میاریم، و کاتا کردن ناتار هم موقعی متوجه شدیم که دیدیم ناتاری در لیست فارم اکانت های موجوده و 0 شده عکس مربوطش هم افقشین گذاشته و موجود هست ، پس نتیجه ای که میگیریم اینه که استارت این کثیف کاری ها از سمت جنوب بوده ؛
    جالبه میای ناله میکنی از ناتار زدن ، بعد یکی دیگه از جمع خودتون میاد پست میزاره " کسی که ناتار زده ازش خوشم اومده چون ذهن پلیدی داشته " !!!! یعنی تو جمع خودتون هم نقیص هست ؛ ولی خب ما تخمشو داریم وقتی بزنیم بیایم بگیم زدیم نه مثل بعضی بچه سال ها بریم پشت نقاب قایم شیم ادای مظلومین رو در بیاریم که ما نزدیم ؛ پس لابد خرزو خان زده، کم نیستن دهایی که چیف شدن 3-4 تا اسلات منابعشون 0 بوده !!!

فاصله حرف تا عمل ادعاست ؛ و هر چی ادعا بیشتر توانمندی کمتر ؛ حالا بازم بگو ما اگر میخاستیم کاتا کنیم شمال شرقی وجود و نداشت، این گنده گوزی ها حرفی بیش نیست ؛ فکر کردی با این حرفا بقیه می ترسن که تو چقدر خفنی و 50ک کاتا داری مثلا ! خودتو گول زدی گلم !

اینکه اکانت تک دهی یا با جمعیت زیاد داشته باشه برمیگرده به سیاست خودمون ، و ربطی به دیگران نداره شما پلن خودتو اجرا کن ببینیم چی رو میکنی اند گیم ! البته رسیدن به اند گیم هم کار هر کسی نیست ؛

در مورد اون بنده خدایی که فرار رو به قرار ترجیه داد و مولتی شو جا گذاشت و مثل چی داره رو مولتیش بازی میکنه بعد نامه میده میگه این اک رو میفروشم به قیمت یه پک گلد فلان ساید فیک X ؛ سلام برسون بگو ، همه سرور یه طرف اون جمله ای که تو فروم نوشته بودی که " ببینیم کی هست که بتونه جلوی تیم نرمال ما وایسه " یه طرف البته حذف تو هفته سوم هم رکوردی هست برا خودش ؛

تو ما رو با ملاک جمعیت مقایسه کن بعد سر وقتت درس مورال پاپ رو کلاس آموزش خصوصی برات میزارم ببینی چیه و چطوریه ؛

==============================================

جدا از جواب استاد بدا ؛ یه دو کلام حرف با کل سرور دارم ؛

این مسخره بازی زدن ناتار جواب نمیده دوستان گل، چون کسی که مختصات 30/30 شمال شرق هست مطمئنن ناتار کف بقیه سایدا هم داره رید میده پس فکر نکن میای ناتار 50/50 ان ای رو کاتا میکنی کار شاخی میکنی و نون ما رو تخته میکنی دقیقا تاپ رید چیز دیگه ای رو داره بهت نشون میده یکم درک و فهمت رو بیشتر و کن و بفهم این مسخره بازیا و بچه بازی ها که در میاری فقط عقده ای بودن خودتو نشون میده و در آخر دود این آتیش تو چشم خودت هم میره پس همین الان توبه کن و بزار کنار ...

در مورد ناتار چیف کردن و نامه ندادن ؛
    طرف تو پروفایلش زده حملات زیاد بود حس و حال نامه دادن نداشتم دیوار کردم، نزدیک 2 کا دیوار کرد همون هفته از همین طریق ؛
    بعد ما همین کارو کردیم ناراحت شده اعتراض میکنه ؛

بچه های شمال شرق ناتار چیف میکنن تا 24 ساعت دیوار نمیکنن ؛
    بچه های شمال شرق ناتار چیف میکنن اسم ده رو تغییر میدن به امثال اسم ؛ چییییف شدههههه که بقیه بتونن پیدا کنن و حذف کنن

همین دو تا کار رو بچه های بقیه سایدا انجام نمیدن؛ مثالش اکانت na3er ناتار چیف کرده اسم ده رو عوض نکرده از همون لحظه چیف هم دف ریخته تو 2 ساعت رفته رنک یک تاپ دف ؛
    پس اگر فرهنگ سازی چیف هست از ساید خودت شروع کن ؛ اگر لیدری اول ساید خودت رو اصلاح کن وگرنه حرف زدن رو همه بلدن
    اگر نمیتونی ما هم مثل خودتون باهاتون برخورد میکنیم بعد دیگه چرا اعتراض میکنی !؟

پ.ن؛ طرف جو گیر شده از دیرو تا امرو چند تا پست گذاشته فروم ( کف خابی فروم در پیش گرفته تا فرجی شود ) از وجود نداشتن ان ای تا دخالت نکردن مولتی هانتر گفته بعد حرف خودشو نقیص کرده تو همون پست گفته مولتی بیاد اعلام کنه ! یه یادی از مرحومین حذف هفته سوم کرده کلا ترکیب صنعتی و سنتی رو میشه مشاهده کرد :دی
    پ.ن؛ با اعلام نام فردی که کاتا کردن و لاشی بازی در آورده کاملا موافقم ( از سمت کل اعضای شمال شرق ) تا ببینیم این فرد عقده ای که ذهن پلیدی داشته و مورد حمایت دوستان جنوب هست کیه ؟

و من الله توفیق

• mosalaman kasi nemiad bege man kata kardam ya hata az leadere saidesham nemishe entezar dashtt ke biad bege kare saide ma bode ama bezarin kenar in kararo age mikhain bazi konid mesle mard bazi konid bazi ye tarafesh borde ye tarafesh bakhte ama bord be har raveshi aslan dorost nist va bordi ke ba kasif bazi bashe az 100 ta bakht nangintar va zesht tare . kasi amar dare ke tazegia bazam natar kata shode ya na?

• گر صبر کنید زگوره شراب گیریم صبرکن مورال تونم میبینیم

MONAKO مامور مخفی

• به نام خدا

سلام دوست عزیز :)

اول لینکایی که گذاشتی غلطه یا واسه من چرت و پرت میاره ، به هر حال ما که ندیدیم (اسکرین میزاشتی خب)

دوم جالبه که الان همتون به حرف من رسیدید . تو فروم پرنده ام پر نمیزد ، همه شل بازی میکردن ، منابع فراوون بود همه GS و GB شارژ میکردن به سادگی

من گفتم ناتار کاتا کردن باعث میشه بازی جذاب شه که فعلا میبینی شد . همه از سوراخاتون درومدید ^^

سوم اون موقع که من موافق کاتا کردن بودم خودم کاتا نداشتم ، به هر حال از سرور عقب بودم و خب خودم به شخصه مظلوم نمایی نکردم

چهارم هرکس تو این سرور چیزی نیست افتخارای قبلیشو به رخ نکشه ترو خدا ، باز اکانتایی که از جنوب اینجا پست گذاشتن حرفی واسه گفتن دارن ، با کمال احترام تا اینجا که از سرور گذشته شما عددی نیستی (با کمال احترام ، برنخوره :* )

پنجم بچه ها دوس دارن دیوار کردن شمارو تلافی کنن ، که خب با این کار شما ام هی تلافی میکنید و این داستان ادامه دارد...

من خودم به شخصه این کارو نکردم تاحالا (الان افشین میگه منو دیوار کردی :D ) ولی به بقیه نگفتم که چیکار کنن چیکارنکنن ، لیدر نیستم (تو چیزایی که به من مربوط نیستم دخالت نمیکنم )

ششم تو شمالم هستن کسایی که دیوار میکنن یا اسم عوض نمیکنن

هفتم نونتونو آجر کردن کاره سختی نیست خیلی جو نگیرتت که نونمون آجر نمیشه و اینا ، کافیه یه ساید شروع کنه ناتار کاتا کردن ، همه میرن رو لاست

هشتم اومده بودم بگم هنوز داره ناتار کاتا میشه که این پستو دیدم جواب دادم :D
    عزیزه من دیگه الان کار از جذاب کردن سرور میگذره ها ، کاتا نکن فدات شم

تا اونجایی که من میدونم از جنوب کسی کاتا نمیکنه ، طبق صحبتایی که کردیم (حالا شاید میکنه نمیگه ، نمیدونم والا) از NE ام که همه دارن مینالن میگن ما کاتا نمیکنیم (شاید اینم الکیه ، نمیدونم اینم) ولی اگر درست باشه تنها سایدی که میمونه NW عه که چنتا اکانت خوب داره و من تاحالا گلایه ای ازشون ندیدم بابت ناتارو اینا چرا به اونا شک نمیکنید همه چیو میندازید گردن جنوب ؟! ^^ ?(

پ.ن : مولتی عزیز اگه میخونی میشه بگی چرا با یه آپدیت سیستم ناتارای 5X رو اینجا پیاده نمیکنید ؟! اینکه ناتارا رشد نمیکنن باعث میشه اینقدر کاتا کردن به چشم بیادو رو اعصاب شه

• mosalaman kasi nemiad bege man kata kardam ya hata az leadere saidesham nemishe entezar dashtt ke biad bege kare saide ma bode ama bezarin kenar in kararo age mikhain bazi konid mesle mard bazi konid bazi ye tarafesh borde ye tarafesh bakhte ama bord be har raveshi aslan dorost nist va bordi ke ba kasif bazi bashe az 100 ta bakht nangintar va zesht tare . kasi amar dare ke tazegia bazam natar kata shode ya na?

من همه ناتارارو ادد کردم لستم مدام کوچیک میشه ، دهکده میپره

• dadash damet gaerm az nw kasi nayomade chizi bege ? avalin kasi ke sedash dar omad ma bodim maham ke to nw hastim pas ro che hesab in harfo mizani ? bishtarin zarar in vasat male ma bod chon tedad accuntemon kam bod multiam ke nadashtim pass ma aval az hame asfalt shodim

• با سلام
    راجب این قضیه ناتار من نمیدونم پلیر های nw دارند با چه حسابی میگن ما سرویس شدیم؟؟؟
    Nw کلا ۳ تا بازیکن هستند غارت میکنند خوب معلومه یاید همراشون از کل سرور بیشتر باشه!nw هیچ ضرری توی این موضوع نمیکنه!
    اولین بار راجب این موضوع اومدم توی فروم صحبت کردم حالا دقیقا تحلیل کردم و غیره دوستان متوجه نشدن و الان باز همون بحث هست!
    مشخصه به طور کامل بچه های Ne و Sw کاتا نمیکنند
    سه تا چهار تا اکانت میمونه که کاتا به میزان کافی دارن برای زدن ناتار ها چیزی که خیلی واضحه بچه های NW میان به بچه های ne نامه میزنند میگن که آقا وای اینا ناتارای من رو هم زدن!
    بعد به sw هم همین نامه رو میدن تا بین دو ساید درگیری به وجود بیارن و بتونند مقداری از قدرت ساید ها کم بکنند!
    حالا موضوع بعدی که میمونه اکانت Made in china شما خیلی اشتباه میکنید میگید چرا دیوارتون میکنند تو کل سرور فکر کنم سه تا دهتون رو چیف کردید من یاتون صحبت کردم برگشتید میگی چرت و پرت و نگو به من و من دیوار میکنم چندتا شوالیه و نیرو به جایی بر نمیخوره من حال ندارم نامه بدم و راجب این موضوعات دیگه به من نامه ندید!!!
    خوب شما خیلی اشتباه میکنی الان ناراضی از دیوار کردن نیروهات توسط دیگران با عذر خواهی و نمیدونم اشتباه کردیم هم رفع نمیشه!شما با لحن توهین آمیز و از روی کم تجربگی این کار کردید و توی تمام ساید ها این مشکل پیش اومد طرف نیروهاش رفته دیوار اکانت کوچیک و بزرگ نامه نمیزنند در بیارین چیف شده خیلی راحت دفاع میکنه!
    شما مو رو میبیند ما پیچش مو وقتی باتون صحبت میکنم میگم که شما این کارت اشتباه واسه اینطور روزیه!حالا هم هرکس شمارو دفاع کنه کار بسیار به جا و درستی کرده! :rolleyes:
    به شخصه خودم شمارو دیوار نکردم و دلیل هم دارم من تا ۲۴ساعت نامه میدم به دوستان بعد از ۲۴ساعت از نامه زدنم من نیروی دفاعی ارسال میکنم! :saint:
    راجب ناتار هم من میگم بازم NW این وسط داره میزنه خیلی راحت و منطقی ! :evil:
    شما تعداد ناتار های sw و ne نگاه کنید!و بعد به سراغ ناتار های nw که ۳تا اکانتن برید! :S
    خوب به نظرتون کی برنده این ناتارزنی میشه؟NW :whistling:
    پس خواهشا فکر نکنید با کسانی طرف هستید که متوجه نمیشند اما لطفا هیسسسسسسسسسسس
    کم تجربگان فریاد نمیزنند ||

• khkhkhkhkhkhkhkh to dige khaheshan harf az tajrobe nazan man hamon accunte bigterminatoram ke 3 ta said natonestin bezanidesh ya hamon accunte felfeliam ke jame kole niroa saideton andaze kole acce man nabod yadet nare inaro azize delam :D . mozeo badi multihunter hast mitonin beporsin ki bishtar az hame lost dade vase kata kardane natar onmoghe ke to hata kata nadashti man dehe accunte sidetona 0 kardam :D pass zadan vasam kari nadare ama in kar binamosie mahze :D akhe natar ke hich bekham bezanam toam kheyli rahat tar az oni ke fekr koni mizanam khodetam khob midoni :D darmorede def kardane natar man ye deh chif karadm ke def kardam onam yeki az bachea ro acc bod nemidonest ke ordogah to nobate sakhtam bashe bazam mishe did def kard ta manabe jam beshe ordogah bezane

• سلام

این بحث اخرشم هیچه چون هیچ خدایی گردن نمیگیره برای همین بهتره این بحث رو تموم کنیم

وایه چیز دیگه دوست عزیز میشه اسم اکانتتون بگید ما بیشتر بشناسمتون
    Mostafa_felfeli

بعد شما کی رو زدین که نتونستن دف کنن برام جالب شد بدونم

-------------------------------------------------------------------

MONAKO مامور مخفی

• khkhkhkhkhkhkhkh to dige khaheshan harf az tajrobe nazan man hamon accunte bigterminatoram ke 3 ta said natonestin bezanidesh ya hamon accunte felfeliam ke jame kole niroa saideton andaze kole acce man nabod yadet nare inaro azize delam :D . mozeo badi multihunter hast mitonin beporsin ki bishtar az hame lost dade vase kata kardane natar onmoghe ke to hata kata nadashti man dehe accunte sidetona 0 kardam :D pass zadan vasam kari nadare ama in kar binamosie mahze :D akhe natar ke hich bekham bezanam toam kheyli rahat tar az oni ke fekr koni mizanam khodetam khob midoni :D darmorede def kardane natar man ye deh chif karadm ke def kardam onam yeki az bachea ro acc bod nemidonest ke ordogah to nobate sakhtam bashe bazam mishe did def kard ta manabe jam beshe ordogah bezane

متاسفانه من شمارو اصلا نمیشناسم!
    نمیدونم کجا حضور داشتید که بخوام اصلا جز پلیر های ساید های مختلف بشناسمتون
    خواهشا حرفی بزنید که مدرک و وجودیت داشته باشه!
    تا الان چیزی پیش نیمده بخوایم این طور که شما میگید بخوایم کسیو بزنیم و نزده باشیم!
    کلا حس میکنم وجودیتی نداشتید!
    من حس میکنم شما از بحران هویت و شخصیت و خود شاخ پنداری رنج میبرید!
    آرامش خود را حفظ کنید و به بازی کردن خود ادامه دهید
    KEEP CALM :thumbsup: