نقد و بررسی سرور نرمال راند 1| آغاز 2 آذر 1397|

• درود به همگی
    از اتاق فرمان اشاره کردن گویا تعداد اکانت های جنوب شرق داره کم میشه
    مثل اینکه بلیطی که خریده بودن رفت و برگشت بوده دارن بر میگردن به دژکول :D
    شوخی کردم دلخور نشین ولی خب خوب نیست هفته سوم کسی زیر حرفش بزنه لاقل تا هفته دهم میموندین ؛
    بدرود همگی

پ.ن؛ زیر عکس ما تو رو خدا ببین چی زده " کاربر تازه وارد " :دی

• یه مشکلاتی پیش امده که همه خبر دارن و دلیل حذف کل ساید se همین مشکلات هست. کل se داره حذف میشه و حرفمون حرفه مثل بقیه نیستیم حرف بزنیم عمل نکنیم. امیدواریم تو همه سرورای سایت مشکلات به 0 برسه و برای همه ارزوی موفقیت داریم.

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• درو بر همه .
    بالاخره دوستان دارن سعی میکنن که ایرادات رفع بشه و وضعیت بهتر و بهتر بشه .
    خب بنده مخلص هم تو اسپید وقت گذاشتم و انتظار اینو نداشتم و ندارم که رابطه جای ضابطه رو بگیره ، تحت هر شرایطی .
    در مورد ایرادات هم خب ، نمیخوام قیاس کنم و یا توجیه اما هر سایتی در ابتدا ایراداتی داره و بنده به اطلاع میرسونم تا بهتر بشه ، یه مثال هایی هم میشه زد ، مثلا برندها ( چه خودرو سازی / چه گوشی / چه برندهای صنعتی در خیلی از حوزه های کاری ) آیا ایراد ندارن؟ ، چرا دارن و برا رفع این ایرادات چه میشه کرد؟ بشینم و مدام گلایه و شکوایه؟ خب بهتر می بینم ایده ارائه کنم ، کمک کنم ، چرا که خودم هم دخیلم با حضورم تو بازی ، امیدوارم که دوستان سریع برنامه ریزی کنن و مشکلات رو با صبوری و البته سرعت عمل رفع کنن و همه کمک کنیم .
    هیچ چیزی کامل مطلق نیست و انتظاراتمون رو معقول کنیم و منطقی تا برآورده شدنش هم سهل بشه ، پیشنهاد می کنم همکاری کنید و کمکشون کنید تا سرورها بهتر بشند .
    ضعف وجود داره و اصل موضوع اینه که ضعف ها رفع بشه تا لحظات بهتری سپری بشه در این سایت نوپا با مدیریتی که خودشون تجربه های چم و خم این بازی رو دارن و درد دل هارو میشناسن .

با احترام به سرورهای آی آر ، باید عرض کنم که عشاق چشم و ابرو بازیکن ها نیستن و عاشق بند کیف تشریف دارن .

( تمام نوشته ها ، نظرات شخصی بود ) .

مانا باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• سلام دوستان :) هفته سوم سرور هم تموم شد و همچنان مشخص نیست که کیا میمونن و کیا میرن دوستانی که میگن مشکل داره سرور و باگ هست و این چیزا لطفا بیان و بگن با دلیل و مدرک تا ما هم در جریان باشیم . اگر که واقعا سرور مشکل داره و نمیشه بازی کرد ، ما هم زمان و هزینه نزاریم برای سرور . چون سرور نرماله و قراره یکسال بازی کنیم هرچند من سرور تست اینجا رو به مدت 1 ماه بازی کردم . مشکلی نبوده اما خو محض اطمینان بهتره همه در جریان باشیم شرایط سرور چطوریه

• شما 1سر به فروم اسپید بزنی متوجه میشی

• شما 1سر به فروم اسپید بزنی متوجه میشی

درود به همه عزیزان حاضر در فروم ؛

والا سرور اسپید که بله باگ هایی داشته و خبر هاش به گوش ما هم رسیده منتها طبق نامه نگاری که مولتی هانتر داشتم این باگ ها توی سرور نرمال نیومده ؛ یعنی وراثت نکرده به نرمال ؛
    چون بعد اینکه اسپید ران شد و تقریبا نقشه های ساخت واندرش آزاد شد و خیلی باگ ها تا اون موقع شناسایی شده بود تو سرور بعدی که نرمال بود برطرف شدن ؛
    منتها یه نکته ای هست سرور باید تموم شه تا باگ هاش رفع بشه ؛ ایشالا اسپید بعدی که اسپید 5 باشه شاهد باگ های سرور 3 ایکس نباشیم !

منتها نکته خوبی که افشین جان بهش اشاره کرده ، منم کنجکاوم بدونم کدوم باگ بوده که باعث شده دوستان SE توی هفته سوم بازی بخاطرش حذف کنند !!! به نظر من که ( حالا نظر شخصی من هست و کاری به نظرات دیگران ندارم نظر هر کسی حائز احترام هست ) موضوع باگ نبوده و دلیل دیگه ای داشته که خف توی تصویری که افشین از تاپ 10 گذاشته جویای حال سرور هست ؛
    و صد البته بعضی دوستان آپشن های سفارشی مثل غارت خودکار و این چیزا میخواستن که به نظرم این سوسول بازیا رو بهتره بزارن کنار ؛ ببینید اینجا تراوینه ! تراوین یعنی وقت بزاری ؛ نه که صبح تا شب بری بیرون رو غارت خودکار باشه و بعد بیای تا کتیبه ها همر سنگین هم داشته باشی این بیشتر فیلم هندیه تا تراوین !!!

• forum.speedtra.com/index.php?attachment/55/forum.speedtra.com/index.php?attachment/56/

سلام

ی سری باگ ها رو مثل این نمیشه به فارسی توضیح داد یا توضیحشون حداقل برای من سخت هست تا طرف مقابل منظور دقیق رو بگیره

فقط میتونم توضیح بدم که رومن ساختمون های داخلش هیچوقت تداخل زمانی با منابع بیرونی ندارند که تو تصویر کاملا مشخص هست که اقامتگاه بعد از اتمام گندمزار شروع به ساختن خواهد کرد نه بعد از اتمام ساخت اقامتگاه

پ.ن:این باگ رو نمیتونم با تصویر به مولتی هانتر گزارش کنم مجبوری اینجا درجش کردم

پاورقی:من از اولش میخواستم کاری کنم که محیط بازی بهتر بشه ولی نمیدونم چرا هر سری با جبهه گیری مواجه شدم!

• با سلام ؛
    متشکرم از گزارشتون ، این باگ در اصرع وقت برطرف‌خواهد شد و یا بعد از‌اتمام ۳ ایکس...
    تمام سعی ما اینه که بهترین و ارائه بدیم ولی خب مشکلات برنامه نویسی تداخل پیدا میکنن و یکم به دیرانجامیده میشه...
    پ.ن : متشکریم

موفق‌باشید و بازم اگر‌به چیزی برخورد کردین ممنون میشیم گزارش کنید.
    سپاس

مدیریت اسپیدترا

• با سلام و درود مجدد به همه دوستان و دشمنان :)

چند مورد سوال داشتم از دوستان اول از همه اینکه دوستان جنوب شرق چرا رفتن ؟ دوم اینکه دوستانی که شمال غرب و جنوب غرب بازی میکنن کیا هستن ؟ میشه بیان خودشون رو معرفی کنن :) سوم اینکه یه بنده خدایی بود توی سرور دژکول اومد با چادر تو شمال شرق اکانت کشید بالا و کتیبه زد و برد جنوب شرق . این دوست عزیز چادر به سر اینجا هم اعلام کرده که اومده . میخواستم بدونم هستن هنوزم یا چون دوستان جنوب شرق حذف کردن ایشون هم حذف کردن . اگر هم هستن ، حالا که جنوبب شرق حذف کرده کتیبه از شمال شرق بزنه میبره کدوم ساید ؟! و در نهایت باید بگم که با چادر بازی کردن و اینجور کثیف کاری ها رو لطفا توی همون دژکول نیگه دارید ، لطفا جاهای دیگه رو کثیف نکنید

• با سلام و درود مجدد به همه دوستان و دشمنان :)

چند مورد سوال داشتم از دوستان اول از همه اینکه دوستان جنوب شرق چرا رفتن ؟ دوم اینکه دوستانی که شمال غرب و جنوب غرب بازی میکنن کیا هستن ؟ میشه بیان خودشون رو معرفی کنن :) سوم اینکه یه بنده خدایی بود توی سرور دژکول اومد با چادر تو شمال شرق اکانت کشید بالا و کتیبه زد و برد جنوب شرق . این دوست عزیز چادر به سر اینجا هم اعلام کرده که اومده . میخواستم بدونم هستن هنوزم یا چون دوستان جنوب شرق حذف کردن ایشون هم حذف کردن . اگر هم هستن ، حالا که جنوبب شرق حذف کرده کتیبه از شمال شرق بزنه میبره کدوم ساید ؟! و در نهایت باید بگم که با چادر بازی کردن و اینجور کثیف کاری ها رو لطفا توی همون دژکول نیگه دارید ، لطفا جاهای دیگه رو کثیف نکنید

سلام افشین جان

من با شما و آقای علیرضا ایران اگه درست یادم بیاد چند سرور بازی کردم و سروری که کتیبه ی احمق یونیک زدین رو بیشتر یادم هست که سرور جذاب و خوبی بود که همکاری خوبی هم داشتیم اون سرور

در مورد این که چرا بچه های جنوب شرق تصمیم به حذف گرفتن فقط باید توضیح کوچیکی بدم که من در همین مدت کمی که با دوستان جنوب شرق آشنا شدم و هم بازی بودیم به غیر از احترام و همدلی و کار تیمی و رفاقت چیز دیگه ای ندیدم ازشون و خیلی به تصمیمشون احترام میزارم و امیدوارم تمام بازیکنای دیگه هم مثل من فکر کنند.

قطعا هیچ کس برای بزرگ شدن و خیلی چیزای دیگه که تو ی سری پستای فروم دیدم اکانتش رو حذف نمیکنه چون وقت و هزینه برای شروع بازی کرده و میدونه ی سرور چقدر بالا و پایین داره... ولی محیط اسپید ترا به دلیل نوپا بودن کمی متفاوت هست با سرور کام و آی آر و این میتونه رو سبک بازی برخی افراد تاثیر بزاره

به طور مثال نحوه ی تخم ریزی واحه ها و خالی بودن اونها و همچنین درست پر نشدن منابع داخل واحه ها و حتی نداشتن حیوون های قوی تر از گرگ رو بگم (شما میتونید از چند تا واحه ی خیلی دور دست جاسوسی کنید و ببینید که بیش از 80% منابع کلی واحه پر نیست و یا وا حه ای رو خالی کنید و به دلیل این که حیوونای ضعیف تولید میکنه اون واحه رو تا آخر بازی تو لیست فارمتون داشته باشید و با تلفات کم فارمش کنید) ولی این قوانین برای سرور آی آر که من همزمان با شروع این سرور شروع کردم صرفا برای مقایسه صادق نیست

پس باید حق بدین به افرادی که با محیطی تقریبا جدید روبرو میشن ولی انتظارات دیگه ای از سرور دارند

پ.ن: من به صورت رندوم ساید انتخاب کردم و در حال حاظر فقط تصمیم به ادامه ی بازی برای پیدا کردن باگ ها و ایرادات دارم چون دوست داشتم ی تراوین ایرانیزه شده داشته باشیم تا با هزینه ی ریالی (نه دلاری مثل سرورای آِی آر) و هم چنین بدون نقره فروش های کثیف رو داشته باشیم.

تعریف از خود :دی تا به حال هیچ سروری بیشتر از یک اکانت فعال رجیستر نکردم و نخواهم کرد مرگ بر مولتی اکانت

This PAIN is just too real

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ocht ().

• سلام افشین جان من با شما و آقای علیرضا ایران اگه درست یادم بیاد چند سرور بازی کردم و سروری که کتیبه ی احمق یونیک زدین رو بیشتر یادم هست که سرور جذاب و خوبی بود که همکاری خوبی هم داشتیم اون سروردر مورد این که چرا بچه های جنوب شرق تصمیم به حذف گرفتن فقط باید توضیح کوچیکی بدم که من در همین مدت کمی که با دوستان جنوب شرق آشنا شدم و هم بازی بودیم به غیر از احترام و همدلی و کار تیمی و رفاقت چیز دیگه ای ندیدم ازشون و خیلی به تصمیمشون احترام میزارم و امیدوارم تمام بازیکنای دیگه هم مثل من فکر کنند. قطعا هیچ کس برای بزرگ شدن و خیلی چیزای دیگه که تو ی سری پستای فروم دیدم اکانتش رو حذف نمیکنه چون وقت و هزینه برای شروع بازی کرده و میدونه ی سرور چقدر بالا و پایین داره... ولی محیط اسپید ترا به دلیل نوپا بودن کمی متفاوت هست با سرور کام و آی آر و این میتونه رو سبک بازی برخی افراد تاثیر بزاره به طور مثال نحوه ی تخم ریزی واحه ها و خالی بودن اونها و همچنین درست پر نشدن منابع داخل واحه ها و حتی نداشتن حیوون های قوی تر از گرگ رو بگم (شما میتونید از چند تا واحه ی خیلی دور دست جاسوسی کنید و ببینید که بیش از 80% منابع کلی واحه پر نیست و یا وا حه ای رو خالی کنید و به دلیل این که حیوونای ضعیف تولید میکنه اون واحه رو تا آخر بازی تو لیست فارمتون داشته باشید و با تلفات کم فارمش کنید) ولی این قوانین برای سرور آی آر که من همزمان با شروع این سرور شروع کردم صرفا برای مقایسه صادق نیست پس باید حق بدین به افرادی که با محیطی تقریبا جدید روبرو میشن ولی انتظارات دیگه ای از سرور دارند پ.ن: من به صورت رندوم ساید انتخاب کردم و در حال حاظر فقط تصمیم به ادامه ی بازی برای پیدا کردن باگ ها و ایرادات دارم چون دوست داشتم ی تراوین ایرانیزه شده داشته باشیم تا با هزینه ی ریالی (نه دلاری مثل سرورای آِی آر) و هم چنین بدون نقره فروش های کثیف رو داشته باشیم. تعریف از خود :دی تا به حال هیچ سروری بیشتر از یک اکانت فعال رجیستر نکردم و نخواهم کرد مرگ بر مولتی اکانت

سلام عزیزم
    والا منم منظورم این نبود که دوستان جنوب شرقی پلیر بدی هستن یا خدایی نکرده ترسیدن و این چیزا
    سرورهای زیادی دوستان جنوب شرقی بودن و تا آخرش هم بودن ، برا همین سوال بود چرا رفتن .
    این سرور مشکلات زیاد داره ، نمونش اینکه دست هیرو 200 تا قفس هست و آبادی 20 تا جونور داره اما کامل حیونا گرفته نمیشن . آبادی ها خالین و حتی مورد بوده که 0 برگشتنن نیروها . از نظر تخم ریزی هم که درجریانید کلا دیگه
    یکی از بچه ها با 50 تا رعد زده به ناتار خالی و 11 تا لاست داده . آخه ناتار با پاپ 50 دیوارش چنده مگه ؟!
    اما به نظرم این سایت کنار نقاط ضعفش 2 نقطه خیلی قوی داره . اولا مولتی هانترش 24 ساعت هست و حتی 4 صبح مسیج دادم 5 دقیقه طول نکشید جواب بده ، دوما هم خبری از سیلور فروش و پوشر و ... اینچیزا نیست .
    در کل سایت خوبی میتونه باشه اگر که مثل بقیه سایت های ایرانی همه کار نکنه برا افزاییش درآمد
    پ ن : مرگ بر مولتی باز و چادر به سر :)

• سلام عزیزم <br/>والا منم منظورم این نبود که دوستان جنوب شرقی پلیر بدی هستن یا خدایی نکرده ترسیدن و این چیزا <br/>سرورهای زیادی دوستان جنوب شرقی بودن و تا آخرش هم بودن ، برا همین سوال بود چرا رفتن .<br/>این سرور مشکلات زیاد داره ، نمونش اینکه دست هیرو 200 تا قفس هست و آبادی 20 تا جونور داره اما کامل حیونا گرفته نمیشن . آبادی ها خالین و حتی مورد بوده که 0 برگشتنن نیروها . از نظر تخم ریزی هم که درجریانید کلا دیگه <br/>یکی از بچه ها با 50 تا رعد زده به ناتار خالی و 11 تا لاست داده . آخه ناتار با پاپ 50 دیوارش چنده مگه ؟!<br/>اما به نظرم این سایت کنار نقاط ضعفش 2 نقطه خیلی قوی داره . اولا مولتی هانترش 24 ساعت هست و حتی 4 صبح مسیج دادم 5 دقیقه طول نکشید جواب بده ، دوما هم خبری از سیلور فروش و پوشر و ... اینچیزا نیست .<br/>در کل سایت خوبی میتونه باشه اگر که مثل بقیه سایت های ایرانی همه کار نکنه برا افزاییش درآمد <br/>پ ن : مرگ بر مولتی باز و چادر به سر :)

درود

میبینم که بازم سایت جدید پیدا کردیو کف فروم خوابیدی

من هستم جنوب غرب در حد اینکه سری بزنم ببینم چه خبره ..

پ.ن 1 : دفساز قبل از فارم شدن پیام بده جهت همکاری :دی

پ.ن 2 : آخه علیرضا ایران ؟ چرا همه جا باید ببینمش :))

پ.ن 3 : جمع بجه های آلمانم جمعه.ماشالا همه پرچما آلمانیه .بگید از کدوم محله ای آشنا بشین با هم :))))

پ.ن 4 : مرگ بر منافقین کفار...

پ.ن 5 : تله چقد پاپ میده :))

• سلام عزیزم

چرا همه دوستان رفتن جنوب غرب خو ؟!

من دف سازم ، فارمم نکن ، دف میدم . زیادم میدم
    اصلا تراوین بازی کنی و کف فروم نخوابی که جذابیتی نداره
    علیرضا ایران نداریم دیگه ، شده علیرضا آلمان :)))
    یه مرد با حوصله بیاد یه تجزیه تحلیلی ، کل کلی چیزی . خسته شدیم از بس پاپ زدیم که :)

• سلام و درود
    آقا چرا این بازار اینجوری شده ؟!
    کلا سرور با ترتیب نمایش حمله و یا اجناس بر اساس تایم مشکل داره .. معمولا از تایم پایین به بالا باید نشون بده . اما اینجا بر عکس شده . از تایم بالا به پایین نشون میده

ادمین محترم لطفا یه رسیدگی بفرمایید و البته یه مشکل دیگه هم هست . مثلا اثر هنری نیست توی بازار . بعدش 15 تا یا 10 تا میاد . یه تعداد تایمشون 24 ساعته یه تعداد تایمش 10 ساعته . معمولا وقتی همه با هم میان توی بازار همه باید یه زمان داشته باشن
    ناتار ها زمانی که ازشون اسکات زده میشه انبار دارن در حدود سطح 13 یا 14
    اما وقتی چیف میشن هیچ ساختمونی ندارن !

• با سلام و احترام ؛

یک تفکیک هست برای حراجی اجناس بازیکنان هر تایمی باشه اول نشون داده میشه ، در حملات در اردوگاه میشه تایمر اولین حملات پ آف کرد و عادی مشاهدشون کرد .
    اثر‌ هنری به دلیل اینکه دستی‌اضافه میکنیم به بازی ، میانگین هر ۲۴ ساعت ، ۱۵ الی ۲۰ عدد دست طور به بازی‌تزریق میشه.
    ۴۰۰ ناتاری که در بازی اضافه شدن و منبع ۷-۸ داشتن ، یک‌انبار ۲۰ خودکار داشتن که موقع چیف ۰ میشن .
    دهکده های ناتار با دهکده های اضافه شده جدا هستند.

• با سلام
    یه چند تا مسذله پیش اومده واقعا مسخره است
    در مرحله اول این که به ما میگن از یک دهکده بیشتر 10کا اتک در مجموع نمیشه انجام داد و ما هم گفتیم باشه!
    بعد اومدیم میبینیم به جای 10کا داره سر 9کا واسه ما میزنه maximum و نمیذاره رید بره اکانت!!!!!!
    تا جایی که میدونم روی اکانت های دوستان داره 8کا غارت میره و 8کا میاد!!!!
    بعد مال ما به این صورت شده!!!!!!!!و یکدفعه این مشکل هم پیش اومده!!!
    حالا در قسمت بعدی موضوع این که کجای تراوین آبادی رو با یکدونه شوالیه بزنی و نیرو نداشته باشه آبادی شوالیه هات میمیره؟
    مسخره است حدود 3.5کا شوالیه من توی دیوار رفته بابت این که آبادی بدون نیرو شوالیه منو میکشته!!!!!!و هنوز هم شوالیه های ما داره میره تو دیوار!!!
    به نظر شما همون لیست فارمی که داشت میزد و سر تایم میخورد و رنک 2 راید سرور بوده و اینا یکدفعه روش محدودیت اتک بخوره و توی هفته آینده نتونه اضلا اکانت بیاد توی تاپ رید!!!!!
    به خاطر این که یهو این وسط فقط این اکانت محدودیت خورده!!!
    واقعا خیلی جالبه برام دارند روی چه منطقی کار میکنند!!!

اینم که شاهکار جدید آبادی بدون نیرو شوالیه میکشه!!!!!
    یعنی شما کلی هزینه کن و وقت بذار بعد بابت این که اشتباه دارند گند بزنند به هزینه و پول شما!!!!!
    بچه های se اول بازی کار درستی کردند ما متوجه نشدیم ...

• با سلام ؛

محدودیت اتک ها از اول سرور‌وجود داشت اما کم رنگ تر بود و‌ تعداد بالا تر ، حالا به ۱۰۰۰۰ از هر دهکده تبدیل شده و اونم فقط برای غارت هستش،حمله عادی موردی نداره [ در سرور ۳ ایکس‌هم موجود بود ]

اما راجب تلفات شما !
    در‌ همه جای تراوین جمعیت هر آبادی 500تا هستش !
    و جمعیت شما معادل ۷۶۰۰ تا ... به مورال‌بونس دقت نکردید ؟!
    شمارو به لینک کیریلوید ارجاع میدم ؛

http://travian.kirilloid.ru/wa…45u,,,,1U1b#d:p500r3#r3uU

سطح شوالیه ۱ و ۱ دونه برای غارت از آبادی !؟

این اتفاق جدیدی نیست از اول‌هم همینطور بوده ، خیلی از اکانت های دیگه روز ۱۵-۲۰ بازی به این اشتباه شخصی‌برخورد کردند .

و در مرحله ی بعدی اشتباه شخصی رو به پای موارد اصلی بازی‌نگذارید .
    عزیزانی که حذف کردند بخاطر مسائلی دیگری حذف کردند که شما از آن ها بی اطلاع هستی.

موفق باشید

مدیریت اسپیدتر

• Maximum attack limit reached.
    یکی از مدیران محترم بیان و توضیح بدن این پیغام یعنی چی
    محدودیت غارت عموما اینجوری بود که روی نیروهای در حال رفتن اعمال میشد . مثلا 5000 تا محدودیت باشه . .شما نمیتونی بیشتر بزنی .
    مولتی هانتر گفتن محدودیت 10000 تاس یعنی میشه 10 کی حمله غارت ارسال کرد . 4 روزه مشکل خوردیم تو غارت درحدی که حتی گندم نیرو ها رو نمیشه بدیم . دیشب نشستم 3 ساعت دستی و مرتب غارت زدم . دیدم مجموع نیروهای رفت و برگشت که میرسه به 9000 تا ، دیگه اتک نمیره و این پیغام Maximum attack limit reached. رو میده !
    همزمان میرم از دوستان میپرسم . تا 8000 موج در حال رفتن داشتن و برگشتن نیرو ها هم همین میزان و در نتیجه مجموع حملات رفت و برگشت میشه 16000 تا !
    الان ما بچه اندریم !؟