نقد و بررسی سرور نرمال راند 1| آغاز 2 آذر 1397|

• خوب انگار کتلند جون پیداش عمویی عزیز دلم خودت ماشینتو^ویرایش شد^ محلتون چند ؟ اخه گلابی ده کت لند من که چند روز پیش دیوار شده بود دیگه همری نداشت ده ساپ ۱ هم گذاشتم بیای بزنی که بگی دفی نداره بیای رو ده همر اصلیم که دقیقا همین کارم کردی وگرنه اخه ایکیو با یک دهم این دف هم میتونستم دفت کنم و اینکه اون همر داشت نون خور همر اصلی میشد بهتر بود نباشه وقتمون پر بود نمیشد پلن بریم امدی زدی نوش جونت اما بعدش ۱۱ تا همر کردی تو دیوار . درباره عکس هم خودم این عکسارو دادم به دوستت که بیاد بهت بگه عزیز دلم تو از ع... منم بهم نزدیکتر نیستی چه برسه به رگ عکسایه گندوم منفیم دیدی که کل وجودت به لرزه افتاد اندازه واندرتون دف بود این تازه ۱ ساعت قبلش بود موقع اتک خیلی بیشتر بود که متاسفانه حتی لنک نگرفتی اگه واندر زناتونم میزدین بازم دف میشدین خوشگل پسر . اینقدر میای حرف میزنی زدیم زدیم اخرش چی شد ؟ اگه برنده بودین دیگه چکار میکردی تو . اون اسایشگاهی که میگی نورولله توش بزرگ شده حداقل شعور و معرفت یادش دادن اما تو طویله شما چی بهت یاد دادن ؟ در مورد متا کردن هم ۱۰۰ بار امدی ^ویرایش شد^ من گفتم معلوم نیست اما واسه ناتار زدن یادته گفتم تو دف داری بدی و منابع من همر بلند کنم .؟ گفتی نه همین حرفو به سعید زدم گفت از ۱ تا ۱۰۰ هستم اینجاس که فرق ادم با ادم معلوم میشه تو یه بچه خوشگل مو شرابی هستی که فقط منافع خودشو میبینه اما بچه ها جنوب مرد بودن و رو حرفشونم وایسادن پس نیا هی گریه زاری کن ۳ به ۱ بوده . برو تعداد دهکده هایه کل اکانتایه خودتونو حساب کن ماله ما هم حساب کن بعد بیا .
    تو چکار به وزنه ممد داری ^ویرایش شد^ اصن ممد وزنه 40 کیلو بزنه میمیره پاشو بیا شهرکرد تا ۴۰ کیلو نشونت بدم خوشگل
    در آخر

عمویی تو و امثال تو حکم زنگ تفریح دارین واسه ما

• خب انگار خیلی بهت فشار امده که باختی خوبه خودتم گردن میگیری که همیشه باختی خب این نوب بودن تو اکیپت نشون میده

مادوتا سرور اینجا بازی کردیم جفتشم 100کردیم هم اسپید هم نرمالش توی ای ار هم هنوز پستهای اموزشی من برای نوب هایی مثل شما موجوده میتونی ازش استفاده کنی

ادب خانوادگی هم از حرف زدنت معلومه خودت داری التماس میکنی که بهمن فش بدید خب امارت گرفتم از همچین ادمی اینا بعدی نیست

درمورد مولتی هم فقط میتونم بهت بخندم که شما 5 تا مولتی بیار که من رید میدادم میگم توراس میگی
    مولتی هم برو نقشه اول سرور ببین قارچی شکله یادته معلوم میشه که مولتی کی زیاده

بعد همون پولی که میگه مال خودت نیست ارث رسیده ازداشته هات حرف بزن

مصطفی یه پلن بهت گفت که چرا یف کردی اون ده رو و هزارتا از این حرکت ها که الان داری بهش افتخار میکنی و اخر بازی معلوم میشه که اونا همش پلن های ما بوده بازم تاکید میکنم اخر بازی معلوم میشه شما خیلی نوب تر از این حرفها هستید که بخواید بازی جلو مارو ببرید ببین خیلی نوبید خیلی

درمورد همرهای ما همین بس که ما دیوار شدیم ولی بازم 3تا همر اول بازی شدیم باز کل افتخارت سرور مال اتحاد ماست

تو که هیچی از تو گندتر هاش با 3برابر اینا امدن باخت گرفتن رفتن منم اگر باخته بودم میگفتم ما برای دور همی امدیم

و در اخر هم بگم هرکاری هم کردیم به خودمون مربوطه و بازم به تو ربطی نداره میتونی بری با اکیپت سرور بعدی هم دور هم باشید ببازید خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• خوب انگار کتلند جون پیداش عمویی عزیز دلم خودت ماشینتو^ویرایش شد^ محلتون چند ؟ اخه گلابی ده کت لند من که چند روز پیش دیوار شده بود دیگه همری نداشت ده ساپ ۱ هم گذاشتم بیای بزنی که بگی دفی نداره بیای رو ده همر اصلیم که دقیقا همین کارم کردی وگرنه اخه ایکیو با یک دهم این دف هم میتونستم دفت کنم و اینکه اون همر داشت نون خور همر اصلی میشد بهتر بود نباشه وقتمون پر بود نمیشد پلن بریم امدی زدی نوش جونت اما بعدش ۱۱ تا همر کردی تو دیوار . درباره عکس هم خودم این عکسارو دادم به دوستت که بیاد بهت بگه عزیز دلم تو از ع... منم بهم نزدیکتر نیستی چه برسه به رگ عکسایه گندوم منفیم دیدی که کل وجودت به لرزه افتاد اندازه واندرتون دف بود این تازه ۱ ساعت قبلش بود موقع اتک خیلی بیشتر بود که متاسفانه حتی لنک نگرفتی اگه واندر زناتونم میزدین بازم دف میشدین خوشگل پسر . اینقدر میای حرف میزنی زدیم زدیم اخرش چی شد ؟ اگه برنده بودین دیگه چکار میکردی تو . اون اسایشگاهی که میگی نورولله توش بزرگ شده حداقل شعور و معرفت یادش دادن اما تو طویله شما چی بهت یاد دادن ؟ در مورد متا کردن هم ۱۰۰ بار امدی ^ویرایش شد^ من گفتم معلوم نیست اما واسه ناتار زدن یادته گفتم تو دف داری بدی و منابع من همر بلند کنم .؟ گفتی نه همین حرفو به سعید زدم گفت از ۱ تا ۱۰۰ هستم اینجاس که فرق ادم با ادم معلوم میشه تو یه بچه خوشگل مو شرابی هستی که فقط منافع خودشو میبینه اما بچه ها جنوب مرد بودن و رو حرفشونم وایسادن پس نیا هی گریه زاری کن ۳ به ۱ بوده . برو تعداد دهکده هایه کل اکانتایه خودتونو حساب کن ماله ما هم حساب کن بعد بیا .
    تو چکار به وزنه ممد داری ^ویرایش شد^ اصن ممد وزنه 40 کیلو بزنه میمیره پاشو بیا شهرکرد تا ۴۰ کیلو نشونت بدم خوشگل
    در آخر

عمویی تو و امثال تو حکم زنگ تفریح دارین واسه ما

کره خوری هم حدی داره پسر !!!!
    ده تو همر نداشت بچه قشنگ ؟ پس این چیه ؟

واقعا فکر کردی هر کسی تو فروم میاد مثل خودت نوبه ؟ یا تو سرور نیست یا تو فضا زندگی میکنه که میگی دهات همر نداشتن و نون خور اضافی بودن؟! اگه نون خور اضافی بودن چرا ساختی پس؟ یه حرفی بزنم خندمون نگیره عمو جون !

تو فکر میکنی ما از دست دادن اون همرا باعث شده بیایم بگین که مثلا باختیم ؟ که 11 تا همر دیوار شد ؟ اگر اون همرا مهم بودن که نمیزدیم تو پلن ؛ چقدر ساده و ابله هستی که فکر میکنی بخاطر چند تا همر جنگی ما میگیم باختیم، دلیلی هم نمیبینم دلیل باختمون رو به کسی بگم ؛ ولی متای سه به یک باختن عار نی ؛

گندم منفی تو ما رو به لرزه در آورد ، آره یه لحظه حس کردم پام یه تکونی خورد واسه خاطر گندم تو بود =))
    خوشم میاد تایید میکنی نوری تو اسایشگاهی که ما پولشو دادیم بزرگ شده ؛ بلاخره کسی که یتیم باشه باید هم برای یه برد تو بازی و دو قرون کاسبی کردن خوشحال باشه که روزی ده بار پست بزاره تو فروم :thumbsup:
    موندم اگر این سرور ها جایزه نقدی نداشت نوری الان کدوم چار راه چادر سرش کرده بود کاسه گذاشته بود جلوش که دو قرون پول جمع کنه ! :thumbsup:

الان چند تا توله همر دیوار کردی اینقدر خوشحالی که از سوراخ موشت که دو هفته توش قائم شده بودی بیرون اومدی ؟

دهن سرویس عالم باشه اونی که دروغ بگه :thumbup: ما هر بار تو حرف زدیم فقط دستمال کشیدی که بیا به ادمین بگیم ناتار ادد کنه، ده بار از پرسیدیم جرئت نداشتی بگی با اون طرف هستی از ترس اینکه ... ^ ویرایش شد ^ !!!
    بعد گفتی جنوب این کار رو کرده باشه میزنم، رفتی دو هفته پیدات نشد، به مملی پیام دادیم گفت کی بدون انبار بزرگ آخه میتونه همر بلند کنه !!!! تو اصلا حرفی از گندم و... نزدی ، چی زدی که توهم زدی گل پسر ؟

تو از همون روز اولت دلت میخاست از بچسبی به ج.غ ، چون بلاخره ج.غ یه مشت جوون کم سن تر هستن ما سنمون بالا تره می اومدی سمت بد میشد برات ! ^ ویرایش شد ^

لاقل شهامت داشته باش اعتراف کن، نیا زر نزن که مشخص نبود و این حرفا تو فقط میخاستی مثل خاله زنک ها با دستمال کشی وقت بخری که نزنیمت ؛
    حقیقت همین است و بس ؛

اون اخر پستت هم شدی شکر خور مملی دیگه ؟ مملی خودش جرات نداره جواب بده خاله موصی رو فرستاده جلو بیاد دفاع کنه ازش، اون مملیت اینقدر سوتی و حرف های رنگاورنگ تو چت ازش دارم که رو کنم باید بره تو افق محو شه ! پس همون بهتر چادر سرش کنه نیاد اینورا

پ.ن؛ کل شهر کرد چند ؟
    پ.ن؛ دیه سگ چقدره ؟ سگ اصلا دیه داره؟!! نداره؟ بهتر ؛ شاید سگی رو زدم کشتم این روزا، بلاخره کسی که یه زمانی نون خورت بود الان برات واق واق کنه رو باید به دار آویخت سلاخی کرد ؛
    پ.ن؛ یه چیزایی میگم که دل میخاد ؛ امثال تو رو ****** زیاد ...

پ.ن؛ جواب نصف بیشتره حرفای پست قبل رو ندادی چون جوابی نداری بدی، آفرین برو تو همون سوراخ موشت کمتر هم بیا فروم زر زر کن ؛ برو دیگه این طرفا نبینمت عمو جون =))

^ ویرایش شد ^

• امشب سلطان ادا و ادعا های پوچ اسباب درجه یک زده، یکضرب افتادی رو فاز شر گویی =))

من اگر بهم فشار می اومد از باخت که ترک تراوین میکردم ولی میبینی هر سرور قوی تر از سرور قبل =)))
    خیلی نوب و گلابی صفت هستی که با اینکه تو پست قبلی گفتم ولی بازم نفهمیدی ! ما اصلا بخاطر پول و جایزه و برد بازی نمیکنیم مثل تو ما بخاطر دور همی و سرگرمی بازی میکنیم، صد تا اینجور سرور فدای یه تار موی یکی از اعضای گروه ما :)

سرور هایی هم که ما باختیم امثال تو رفتن از بقال سر کوچه تا خاله موصی شون رو اوردن تا ما باختیم وگرنه من ندیدم جایی یه تیم6-7 نفره مثل ما بتونه اینطوری پوز یه اکیپ پر ادعا مثل تو رو به زمین بمالونه ؛
    قبلا گفتم بازم میگم و بار ها هم تکرار میکنم تو کله پوچت بره ؛ تو این سرور عددی نبودی و نیستی و نخاهی بود؛ اگر هم بازی رو بردین از خیر سر پلیر های دیگه ای بود، که ما برای اونا ارزش قائلیم چون بر عکس تو که یکضرب داری شر میگی اونا تو عمل خودشون رو ثابت کردن؛ اگر هم باختیم کم کاری خودمون بود؛ بازم نوبی مثل تو نقشی توی دلایل باخت ما نداشت اینو بهت تضمین میکنم ؛

لینک پست های اموزشیت رو برام بفرست =))) عمرا اگر لینکی باشه !! تو گروه خونیت به آی آر و پست اموزشی نمیخوره پسرم !!! تو خودت زیر دست ما بازی رو یاد گرفتی جوجه الان اومدی جیک جیک میکنی تو فروم برامون =)))

70% اتحادت مولتی و پوشر هستن دیگه نام آوردن نمیخاد آدم کور بره تو مپ اطراف نقشه رو باز کنه ببینه کپ مولتی هات رو میبینه مخصوصا اسم بعضی هاشون رو اسم دهات هم هست مشخصه اکانت های خودته =))) برو با سوال های سخت تر برگرد گلم ؛ من 0 تا 100 سایدت رو حفظم بچه قشنگ ؛

یه عکس از این نقشه قارچی شکل بزار والا من از هر زاویه میبینم تعداد ناتار ها هم بخایم در نظر بگیریم ناتار های سه ساید دیگه سه برابر ما هستن !!! چه برسه به بازیکن هاش !!!

کل افتخارات سرور مال شماست یا نه رو اخر بازی مشخص میشه گل پسر =) الان شکر خوری این چیزا زوده برات قشنگم ؛

دو تا سرور اینجا بازی کردی جفتش هم صد کردی ؟ تا جایی که من یادم میاد و مستنداتش موجود هست سرور اسپید 5 تو با 5 تا ده فارم بودی فقط تو اتحاد بودی و بقیه داشتن غارتت میکردن =)))) پس از رو مال دیگران بالا نرو اونی هم که واندر رو صد کرد اصلا تو اکیپ تو و امثال تو نیست گنده تر های تو میرن با اون هم بازی میشن !!!! بازم تاکید میکنم از رو مال دیگران بالا نرو !!!! بعدش هم بچه قشنگ این سرور هنوز تموم نشده که جمع میبندی صد کردیم بمون اول صد کن بعد شکر خوریش رو بکن عمو فدات !

پ.ن؛ طوری قهوه ای شدی یه چاه آب هم تمیزت نمیکنه، توصیه میکنم برو تو سوراخ موشت قائم شو و تا سرور تموم نشده در نیا !

در آخر هم اینو بگم سعی کنید بجای چرت گویی و حاشیه سازی حرفایی که میزنید با دلیل و مدرک باشه والا کل حرف هاتون شده ادعا و پشمک بازی !!!! ما تو هر پستمون یه عکس مستند بر حرفامون هست ولی شما فقط شر میگین و ادعا میکنید !!!!

^ ویرایش شد ^

• اخه تو چرا اینقدر کور و نفهمی ؟من گفتم ده wild cat همر نداشت ده ثاپ ۱ داشت درست بخونی و چشمایه کورتو باز کنی میبینی نوشتم میخواستیم پان بریم لانچ کنیم اما وقت نشد . گلابی جان من بهت گفتم گندوم بدین تا همر بلند کنم اخه همر اونموقع من اندازه همر end game شماها بود خخخخخخ . اسکل مگه همون موقع ما ده اکانتتون تو سایدمونو نزدیم جرات نکردین یه فیک رو ما بزارین بعد الان امدی میگی وقت خریدم ؟ اگه بزن بودی همون موقع که اکانتتونو زدم میزدین که من یه اکانت بودم بدون مولتی و دفساز شماها یه ساید بودین اما جرات یه فیک هم نداشتین . تو سن بالایی خوشگل پسر ؟ نخندونم پسر گلم ویسی که با گوشی مسعود واست فرستادمو گوش دادی گربه خوشگله ؟ تو جرات داری چپ به ممد یا یکی از بچه ها ما نگاه کن اقا ما فقیر تو پولدار فقط پولتو بزار در کوزه ابشو بخور که ما فقیرا دهنتو اسفالت کردیم . از ناتارا چه خبر پسر گلم ؟

• slm
    man avalin postam hast ke inja mizaram

khaheshan hame be ham ehteram bezaran

kal kal khobe vali dar charchob adab o ehteram

in server hashiye ziad dasht .ishalla akhare bazi ye seri harfha hast ke migam vase hame roshan beshe.vali in roye sohbatam ba agha milad hastesh ,dadash ye server inghadr arzesh nadare ke bekhai vasash dostie chand salato ba ye nafar kharab koni

ma in server ba saeed ina meta bastim shayad server badi injori nabod va to bazi raghib bodim .in dalil nemishe on moghe be ham bi ehterami konim...

• درود

من چند وقتی نبودم زیاد به اکانتا هم سر نزدم ولی هرموقع اومدم دیوارتون کردم.
    این سرورو سپردم به نورالله
    ولی میلاد فحش ناموس دادی هچیی نگقتم اومدی گفتی پناهنده جنسی شدی چیزی نگفتم چون کسایی که باید بدونن من چیکاره هستم و چیکار می کنم می دونن
    چقدر پول دارم و اوضاع مالیم چطوره هم میدونن

ولی اینو بهت بگم میلاد با این حرفای که زدی تازه یاد حرفای اون مهدی لوسیفر و بقیه دوستاش افتادم که حقیقت و میگفتن تو ام شان شخصیت خودت و پایین اوردی

در این حد بهت بگم نیازی به جایزه سرو نداریم از اول سرور تا همین الانش گلد اکثریت اکانت هارو خودم دادم تا الان حدود 8 میلیونی شده دقیقا 1/8 جایزه بازی

ادعای ماشینتم نکن این روزا پول پراید هم زیاد شده

همون ماشین و خونه ای که خودم دارم تو زندگیتم صفر های قیمتشو ندیدی (توی مجازی همه پول دارن) مصطفی هم نیاز نداره که بخواد برا تو حساب کتاب کنه من این پستم برات اجمالی دارم می نویسم.

میلاد جان پیگیر اون اسکرین شاتی هم که از اک مصطفی گذاشتی هم هستم اون اسکرین کلا به دو نفر داده شده یکی قبل اتک یکی بعد از اتک میفهم کار کدوم بوده.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تا این لحظه هنوز برنده بازی معلوم نشده طبق محاسبات و انالیز دو ساید اندازه هم همر دارن
    بازی یک راند دیگه ادامه داره شاید تا اواخر سرور اسپید هم تموم نشه مگر اینکه خلافش ثابت بشه

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ارزوی موفقیت میکنم برا همه

پ.ن دوست عزیزمون که روی اکانت اروشا بازی میکنه خیلی ازت تشکر می کنم بخاطر ادبت کاش بقیه ازت یاد بگیرن

پ.ن این برای دوستانیه که داخل فروم پست میزارن و بحث شخصی و ناموسی رو وارد فروم میکنن اینجا جاش نیس داداش میخواید بزن بزن راه بندازید مرد باشید برید رو در روی هم هم دیگه رو مثل سگ کتک بزنید

پ.ن دوستانی که در ساید ان دبلیو و اس دبلیو بازی میکنن لطفا دیگه پستی که کلماته رکیک داخلشه نزارید بزارید این سرور هم به خوبی و خوشی تموم بشه
    پ.ن گرامر فارسیم زیاد خوب نیس به بزرگیه خودتون ببخشید

این پست ادامه داره هر موقع حوصلم بشه مینویسمش

سعید کستل

بدرود

• خب عرض کردم به زودی واندرا تغییر می‌کنه لولاشون
    بازم خداروشکر واندر ما یک سطح کماکان بالاتر موند
    تشکر از بچه های خوب خودمون بابت دف و دوست شمالی اکانت یاکوزا که احساس میکنم نیروهایش به خصوص سواره نظامش بیشتر بوده شاید لاست خوردن
    شایدم اشتباه میکنم :rolleyes:

• من به احترام داشم سعید جواب حرفات نمیدم وگر نه ما خدای لفظ بازی هستیم نه اولین بارمون که دعوا بخوایم بکنیم نه از توپ تانک تیزی خوردن میترسیم ولی خب همه چیز معلومه

در مورد بازی بگم

اگر شما این این همه زدین مارو این همه چیف کردین این همه مولتی پروندین که همشم همر بوده که خب الان باد خیلی وضعتون بهتر باشه نه این که تازه 3تاهمر زدین هنوز واندتون از ما کمتره و دوتا همر دارید که که کاتا دارن و احتمالا 1رمر که کاتاهم داره و هنوز ما وری واندر شما لانچی نزدیم به جز همر رگنارک مه زمانی که توتن های ماروی کاک توس دیوار شد رگنارک نزدیم که رومن بود ریکاوریش سختر و همرش دست نخورده بالا اوردیم پس جزو پلن بوده فکر نکنم درمورد همر توتن که چقدر زود ریکاوری شد و بازهم مصطفی رنک 1 و همر من چون رمر بود رنک 3بود و تفاوت پینت هجومش بگم که بانفر 4 اندازه یه همر بود توضیح بدم که بعدا عکس های فان بازی ر میزارم خخخخخخخ

https://wbb.travianforum.ir/اینم برات میزارم بری پست های مارو بخونی توی ای ار و لازم نیست خودم ثابت کنم و از خودم تعریف کنم که مدالی که تو تا الان ندیدی رو من دارم که تنها 6هزار نفر درکل دنیا دارن

و این که تراوین بازی تیمی هستش و هیچ کس نمیتونه تنهایی بازی کنه پس هرکس بامش بیش برف ش بیشتر

و اگر 0تا 100ساید مارو حفظی خب بگو دیگه واگر بازم حفظی چرا اینجوری داری می بازی

و این که اخه چی کار کردی که بهش مینازی نه واقعا چیکار کردی که اختلال ایجاد کنه توی کار ما جایی که برای ما ارزشی نداشته(نسبت به جهای دیگه ) رو زدی افتخار میکنی یا اول سرور چیفی که زدی همر من در جای درستی نبود از لحاظ موقعیتی و همر بچه ها در بیهترین جهای بازی بود و دف برای اونجا ها رفت وبعدا ازشون استفاده شد داری افتخار میکنی و خیلی از چیز هایی که بچه های خودمون میدونن لازم به توضیح نیست

MONAKO مامور مخفی

• مصطفی فسقلی !!!

اول از همه بگم اون موقع که خاب بودی گل پسر ؛ یه بی غیرت بی وجود توی سرور باشه اونم تویی همه میشناسنش ؛
    ^ ویرایش شد ^

ده wild cat تو تا حالا دو بار توش 60ک گرزی ساختی زدی به ما، نوب بزرگ اون ده رو اگر چیف کردیم میدونیم همر نداشت ولی چیف کردیم که برای بار سوم و جهارم دوباره توش 60ک گرزی ساخته نشه ؛ واقعا که تو چقدر نوب و ابله هستی که نیمفهمی هر پلنی که ما میزنیم دلیلی داره وگرنه کی میاد ده خالی رو که بی خطر باشه رو بچیفه اخه گل پسر ! از نفهم بودن و کمبود شعور داشتن تو هر چقدر بگم کمه !!! تو واژه نادان رو به توان دو رسوندی و اثباتش کردی در این مدت ؛

همر اند گیمت هم که میگی همر همر ، دمپایی لنگه ای بود که هفته بیستم سرور رو شد و دیدی چطور مثل سگ دیوار شد =))) اینقدر همر همر اند گیم نکن تنها تویه ساید افتادی یه اتحاد مولتی رو داری رید میدی حس خود شاخ پنداری بهت دست داده !!!! احمق جان الان به زدن فیدری که دو روز از بنا کردنش میگذشت و پاپش 70 بود داری مینازی ؟ اوج قدرتت همینه ؟؟؟ =))) بمیرم برات عمویی چقدر تو چقدر قوی هستی

دیدم اون موقع ضعیف بودی، گفتیم ضعیف کشی حال نمیده موندم علنا رفتی زیر پرچم جنوب بعد زدم همر هات رو چیف کردم اونم سبز =)) پس دیگه ساکت ؛

خانوم چینی ! ویسی برای ما نیومد !!! نمیدونم توهم زدی یا دستت لرزیده اشتباهی برای کس دیگه ای فرستادی، بهت هم توصیه میکنم جای واسطه گری که بخای بری از گوشی رفیقات پیام بفرستی ای دی تو برام بفرست توی بازی خودم بیام بالا سرت ببینم چی قد قد میکنی عمو جون، ^ ویرایش شد ^ چه برسه اسفالت کنی =))) چند تا همر زدین رو ده یک من عرضه چیفش رو نداشتین ؟ ولی من همتون رو زدم از همه تون لینک دارم =))) برو گوجه برو تو سوراخ موشت قائم شو نبینمت بی غیرت بی وجود

===================================================================================

سعید جان ما موقعی ادب رو گذاشتیم کنار که دیدیم یه مشت بچه سال نفهم افتادن تو فروم هی گنده بافی میکنن و حرفای گنده تر از دهنشون میزنن کسایی مثل همین فسقل بچه و مولاکو رو منظورمه ؛ خب نمیشد ما بشینیم هر چی اینا شر میخان تفت بدن رو گوش کنیم که !!! ما هم به سبک خودشون جوابشون رو میدیم ؛

اول یکی میاد فوش میده ~~~~> فسقل بچه بی غیرت معروف سرور
    بعد یکی دیگه میاد میگه به هم فوش ندین ~~~~> مسعود
    بعدش یکی میاد منطقی میحرفی و درست حسابی و بی حاشیه میحرفه ~~~~~> خودت سعید جان
    بعد یکی میاد تیکه میندازه ~~~~~> مولاکو

سیاست قشنگیه ولی ؛
    ما جواب هر کسی رو به سبک خودش میدیم ، هر کی احترام بزاره بهش احترام میزاریم هر کی چاله میدونی بحرفه چاله میدونی میحرفیم، هر کی تیکه بندازه تیکه میندازیم جوری که تیکه پاره بشه ! هر کی هم فوش دوست داره فوش میخوره خب، شاید دوست داره فوش بخوره چرا باید بهش کم لطفی کنم فوشش ندم XD

حرفای امثال مهتی لوسیفر که یه هفته نشده حذفیدن برای من که اصلا ارزشی نداره والا، همیشه یه سری هستن پشت سر آدم واق میکنن مشخصه چی هستن ؛

خب شما که پولداری یکم به این نوری و فقیر و فقرای سایدت بده ؛ اولین بار هم خود نولی اومد تو فروم گفت ناتار میزنی نگران نباش من بهت 200 هزار میدم؛ پس بحث پول و این چیزا رو هم خودتون شروع کردین، آخرش هم خب به نفع خودش شده دیگه قراره بیایم سر کوچه اسایشگاهش خیریه بزنیم هر روز بهت تیتاپ و شیر موز بدیم ؛ تو هم اگر خونه و ماشین اینا داری که بعید میدونم ولی خب اگر واقعا داری یکم به فقرای سایدت برس ثوابی هم میکنی ؛ اینا هم نمیان عقده هاشون رو به دیگران نسبت بدن ؛

جهت اطلاعت هم عکس هایی که دست ما رسید بیشتر از اون یه عکس بوده ، بگرد پیدا کن کی بوده که از تیم خودتون بوده :D

موفق باشی

===================================================================================

حالا نولی نمیخاست به احترام داشش جواب ما رو بده ولی 20 خط تایپ کرده :دی

برو بزار باد بیاد عامو امثال تو فقط تو فروم گنده میشن فروم هم حکم خونت رو داره تو ساکت بشو نیستی پس فاز با کلاسی نگیر گلم شخصیت نفهم و بی شعوریت به همه ثابت شده ، حرف از تیزی نزن تو تیزی بخوری که تو قبری گلم اونی که خورد بهت نوک خودکار بوده لابد که میگی تیزی =))) تو رنک تیزی رو از دور ببینی فرار میکنی عمویی !

بابا بچه زرنگ !! ملوان زبل !!! رفتی لینک اصلی ادرس فروم آی آر رو گذاشتی تو چقدر ابله هستی اخه !! لینک تاپیکی که توش پست آموزشی گذاشتی رو بزار دلبندم !!! رفته لینک فروم ای ار رو گذاشته !!! لینک تاپیک !! تاپییییک !!!! هر چند از اول میگفتی خالی بسته و گروه خونیت به پست اموزشی نمیخوره بهتر بود تا بخای خالی ببندی و لینک فیک بدی =))

اینقدر همر همر و رنک همر نکن، نشستی تو متای سه به تک ، 30 هفته در صلح و ارامش همر ساختی با جنگ اموز ادعای همر سازی هم داری !! اگر یکم سرور بالانس بود یا سطحش بالا تر تو خیلی وقت پیش حذف کرده بودی یا مثل سرور اسپید 5 فارم شده بودی هم اتحادی هات غارتت میکردن =))

در مورد پروندن همر و ... کلایه همر کاکتوس رو پروندی دیگه گل پسر !! چیزی غیر از اینه ؟ جا داره بهت بگم که اکانت هایی مثل ASAN . VALAC . arpichizanha که یه زمانی تو تو تاپ غارت بودن رو قاطی باقالیا کردیم یا نه ؟ خیلی همر هاتون هم که دیوار شد =)) یه سری هم که سبز چیف شد =))
    همونایی که سبز چیف شد الان میموندن واندر زنی بودن برای خودشون =)))

یه جوری میای پست مینوسی انگار از اول بازی هم ما یه درصد احتمال برد داشتیم !! آخه بچه قشنگ توی متای سه به تک دیگه تکلیف بازی از روز اول مشخصه !!! لابد تو هم مثل اون فسقلی میخای بگی که ما یه اتحاد زیر شاخه اکانت های تک دهی پاپ 600 داریم و اونا هم با ما جمع ببندی بگی تعداد ما بیشتره ؟ برو خودت رو گول بزن عمویی این راهی که تو داری میری رو ما ساختیم عزیزم

ما فقط موندیم تو سرور و بازی کردیم که چوب تو استین تو امثال تو کنیم و راضی هستیم از بازیمون چون خوب چوب تو استینت کردیم طوری که ... ! =))

یه عکس از اون مدالی که 6000 نفر توی دنیا دارن رو بزار ، احتمال 99% ما هم داریم فقط خودت نداری =))) بجای زر زر زدن عکسشو بزار منتظریم ؛

پ.ن؛ یه بار نشد ما بیایم فروم این نولی شر تفت نداده باشه !!!

^ ویرایش شد ^

• ^ ویرایش شد ^ دیگه واسه من فازه گنده بازی بر ندار . مردی تو عمل ثارت کن وگرنه هر ننه قمری تو خونشون پوشت پی سی لات شهرشونو و کل شهرم از اونه . ببین اون لنگه دمپایی که میگی اندازه همین همر یاکوزا بود که زدین به واندر پس خاک تو سرت که واندر زنت لنگه دمپاییه . من مثل سگ دیوار شدم که دفتونو رد کردم یا تو که لینکم نگرفتی بدبخت بچه خوشگل . اخه ^ ویرایش شد ^ تو چی حالیته که بازی حالیت باشه تو غیرت نداری بعد امدی ناله میکنی کلا همه دیگه تورو میشناسن برو یه تشت پیدا کن بشین توش تا ذوب نشدی اگه میدونستم اینقدر میسوزی از متا ما با اس دبل زودتر اینکارو باهان میکردم تا خودت که هیچ کل تیمت بسوزن خخخخخخخخ

منتظر دکمه پایان بازیت هستم زوود بزنش پسر خوشگلم

دیگه جواب واق واق کردنتو نمیدم بعدا زنگت میزنم میام سراغت اینجوری حال نمیده

• چی میگی تو اخه خداوکیلی ؟؟؟؟

از اول سرور گیر داده بهسبز چیف کردن توبزن تو سولکیپر همون 1ده هم برای ما بمونه بسه بیا بهت بگم بزن بقیه دهارو هم چیف کن یا کاتا کن فازت چیه ؟؟؟؟

تو سایدت به لیدریه نوبی مثل تو باختن که هنوز نمیدونه باید چیکار کنه هنوز بلد نیستی تو فروم سرچ بزنی اسم طرف بیاد

https://wbb.travianforum.ir/in…%DA%86%D8%B1%D8%A7-%DA%AF

%D9%88%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7/&postID=712056&

highlight=norollah#post712056

https://wbb.travianforum.ir/in…%D8%A7%D8%AD%D9%85%D9%82/

https://wbb.travianforum.ir/in…light=norollah#post711163

وخیلی های دیگه به سوال های جوان هایی مثل تو جواب میدادم که چطور سرور برده رو نبازید و الکی فاز اذیت کردن نگیرید

تورو خدا بسکن این همه اذیت نکن لامصب خخخخخخخخخخخخخخخخ

و هنوز درعجبم چطور عکس بهت بدم ازمدال وقتی اکانتی توی ای ار ندارم که داین دات کام رفته

و دراخر هم صحبت کردنت درست کن این بار 2هستش یاهم کلان ببند در توالت رو وگرنه دقیقا مثل خودت جوابت میدم

تو انقدر راحت میشه با جویگیر کردن از با کاری وادارت کرد یا از کارت سر دراورد بایه حرف من داری ناتار میزنی از دور بازی اصلا فکر به اکانت های مادور شدی بایه حرف رفتی لینکی که من دادم چک کردی خخخخخخخخخخخ(حداقل درست یه کار انجام بده) و نمیدونی که ما توتن هستیم تورومن (سر بسته گفتم )

MONAKO مامور مخفی

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• بای بای !!!!بشمر همر 8

• اینارو یادتون هست هرچی اینجا گفتی خودتم انجام دادی فرقش اینه ما همه رو بانتها رسوندیم ولی تو نه اولش قشنگه دی یادته گفتم اونی که اخر میخنده ماییم بزن دیگه اون همر ایمورتال و همر خودت و ارشک و رمر ارو رو تکلیفمون مشخص بشه خخخخخخخخخخخ

MONAKO مامور مخفی

• ^ ویرایش شد ^ دیگه واسه من فازه گنده بازی بر ندار . مردی تو عمل ثارت کن وگرنه هر ننه قمری تو خونشون پوشت پی سی لات شهرشونو و کل شهرم از اونه . ببین اون لنگه دمپایی که میگی اندازه همین همر یاکوزا بود که زدین به واندر پس خاک تو سرت که واندر زنت لنگه دمپاییه . من مثل سگ دیوار شدم که دفتونو رد کردم یا تو که لینکم نگرفتی بدبخت بچه خوشگل . اخه ^ ویرایش شد ^ تو چی حالیته که بازی حالیت باشه تو غیرت نداری بعد امدی ناله میکنی کلا همه دیگه تورو میشناسن برو یه تشت پیدا کن بشین توش تا ذوب نشدی اگه میدونستم اینقدر میسوزی از متا ما با اس دبل زودتر اینکارو باهان میکردم تا خودت که هیچ کل تیمت بسوزن خخخخخخخخ

منتظر دکمه پایان بازیت هستم زوود بزنش پسر خوشگلم

دیگه جواب واق واق کردنتو نمیدم بعدا زنگت میزنم میام سراغت اینجوری حال نمیده

واسه تو که مورچه ای بیش نیستی چی گنده بیام آخه پشمک ! پشه هم از تو گنده تره مورچه جون ؛
    قرار دعوا بزار بیا ببینیم کی کی رو دفن میکنه عمویی =)) شاخ مجازی ن******

خاک بر سر تو که تنها تو یه ساید داری یه اتحاد مولتی رو رید میدی و باز هم خاک بیشتر تو سرت که تنها تو یه ساید فقط تو داری همر میسازی و همه ناتار های اون ساید رو با نزدیکترین فاصله غارت میکنی ، و باز هم خاک تو سرت که روی نانکپت جنگ آموزه و چکمه بزرگ داری که همرت این بود !!!!
    خاک کف پای یاکوزا و امثال اون هم بازم بخوره تو سرت که نفهمیدی همر اون همر کپ بود و بدون جنگ آموز ساخته شد در حالی که تو با این همه مزایا که بالا گفتم دمپایی ساختی !!!
    و باز هم خاک عالم بر سرت که هیچ کدوم از اینا رو نفهمیدی و کور بودی که من باید بیام بزنم تو سرت تا بفهمی !!!

من همیشه تو شبیه سازی همر هات رو بیشتر زدم ولی همیشه ثابت کردی بی عرضه تر از اون چیزی هستی که حتی ما فکرشو میکنیم ؛

یه قسمتی تو پستت گفتی "من مثل سگ دیوار شدم که دفتونو رد کردم" تا جایی که از توی نوب اعظم لینک دارم ؛
    - یا مثل سگ به قول خودت دیوار شدی و دف رو رد نکردی !!!!

- یا بازم مثل سگ چیف شدی تقریبا سبز !!!

حالا لینک دیگه ای این وسط هست شر تفت نده بیا عکسشو بزار !!!! دقت کردی تو هیچ کدوم از پست های گنده اومدنت اصلا لینک و عکس نیست فقط یک بند داری چرت میبافی ؟؟؟ ولی من همه جواب هات رو با عکس و مدرک دادم، خجالت نمیکشی بدبخت عقده ای ؟؟؟ آخه گزافه گویی تا کی !!! خالی بندی تا کی !!!! پشت متای سه سایده قائم شدن تا کی !!!! از مال دیگران بالا رفتن تا کی !!!!

متای سه به تک هم یادت باشه مال ضعیف هاست؛ کسایی که قبول دارن ساید مقابل ازشون بهتره و از ترس **** شون میرن متای سه به تک میکنن که پاره نشه !!! تو فقط یک درصد فکر کن سرور دیگه ای بتونی سه به تک متا کنی بی غیرت بی وجود، تو مال این حرفا نیستی که تک به تک جلوی ما قرار بگیری !!! وجودش رو نداری بچه قشنگ !!!!

زنگ بزن یه مشت فوش آبدار برات گذاشتم کنار فقط یادت باشه خودت گفتی زنگ میزنی ؛ بی وجود و بی غیرت عالمه اونی که زنگ نزنه هاااا

• در جواب نولی این پست رو مینویسم ؛

آخه بشر اسپمر تر از تو داریم ؟؟ اینقدر علاف !!! اینقدر بیکار !!! اینقدر نوب !!!! اینقدر بی شعور !!! اینقدر نفهم !!!! کسی که همه این خصوصیات رو داشته باشه فقط نوری مولاکو هست !!!

آخه نوب خان معروف !!! رفتی تو فروم پست گذاشتی "چگونه کتیبه احمق جنگ آموز شود" ملت اومدن جوابت رو دادن راهنماییت کردن بعد میگی پست آموزشی گزاشتی !! گفتم تو گروه خونیت به پست آموزشی نمیخوره راست گفته بودم :thumbsup: ، مشخصه تو ای ار نهایت کتیبه ای که بهت میرسید همین احمق کوچک بوده !!! ولی به نظر من نوب تر از اونی هست که اصلا کتیبه دستت بیاد حتی گیج کوچک باشه !!

آموزش های فوق حرفه ای توسط مامول مخفی پناهنده به ج.غ مولاکو نوب خان بزرگ ؛

- چگونه بیگ همر بسازیم و بعد سبز چیف بشیم =))
    - چگونه هم خفت بشیم و هم کتیبه رو بدیم به ساید مقابل =))
    - چگونه پلن چیف بریم و قهوه خونه روشن کنیم ده طرف چیف نشه و هر چیفر 5 تا دونه وفاداری بیاره پایین =))
    - چگونه با دستمال کشی متای سه به تک کنیم =))
    - چگونه بریم ناتار های ساید حریف رو کاتا کنیم =))
    - چگونه روی کپ یه اکانت مولتی دیوار بشیم =))
    - چگونه بیشتر از 8 تا کپ سایدمون رو بزنن و ما اصلا خبر دار نشیم =))
    - چگونه چشم عقاب یونیک رو بدیم بره بعد بریم چشم بزرگ بزنیم اسکات هامون بازم دیوار بشن =))
    - چگونه یه همر 125ک گرزی کپ رو بزنیم به واندر و بخوره به آجز سازی =))
    - چگونه بیان توی سایدمون ده بزنن ، سه بار بریم برای صفر کردنش و هر بار اینسرت و دیوار بشیم =))

خلاصه استعداد و پتانسیل های خوبی داری حیفه این دانش ها رو با بقیه دوستانی که در این سایت بازی میکنن به اشتراک نزاری !!! من خودم به شخصه تاپیک رو بعد از پایان سرور نرمال برات باز میکنم یا خودت میری این آموزش ها رو میزاری یا من با عکس هایی که دارم به قول خودت نمایشگاه برات میزنم =))

یکی بیاد این قسمت حرفای این نوب رو ترجمه کنه " تو انقدر راحت میشه با جویگیر کردن از با کاری وادارت کرد یا از کارت سر دراورد بایه حرف من داری ناتار میزنی از دور بازی اصلا فکر به اکانت های مادور شدی بایه حرف رفتی لینکی که من دادم چک کردی "

دیگه کم کم داره نوشتن هم از یادش میره، بلاخره عوارض مصرف شیشه این چیزا هم هست :D

اون مدالی که 6000 نفر دارن اگر تو داری مطمئن باش ما که سهله فارم های ما هم دارن عمویی ؛

میبینم که به دهکده خوش اسمی حمله کردی، اسم ده رو فقط به عشق خودت گذاشتم که وقتی همرت میخوره بدونی به چی حمله کردی =))

ما اگر باخته باشیم هم داغ بعضی چیزا رو به دلت گذاشتیم ؛

جدا از اون به همین که به اندازه کافی از همتون لینک دارم که هر بار واق واق کردین دهنتون رو ببندم کافیه ! ولی شما دریغ از حتی یه لینک !!! خخخخ دلم براتوت میسوزه ناموسا، چون خودت دیدم ابراز ناراحتی کردی باشه دیگه اذیتت نمیکنم گلم =)

آقا اینا چشم عقاب نداشتن کور زدن به واندر ما شبیه سازی هاشون اشتباه از اب در اومد یه همر اضافی خورد به اجر سازی ما =)))

یکی خاهشا بیاد بهشون بگه اهمیت کتیبه چشم عقاب رو =))

پ.ن؛ آقا سعید سیویل که آجر سازی واندر میزنه کجاست :D ، اون اوایل سرور هم فقط مولتی های ما رو میزدی ببین کارت به کجا رسید کاکو :thumbsup: